To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atbėga žmogelis pas gydytoją...

Vakaras. Atbėga žmogelis pas gydytoją. Jam į kaktą šakutė iki galo įsmeigta.
- Gydytojau, padėkite!- šaukia žmogelis išsigandęs.
- čiuožk iš čia!- apšaukė vargšelį gydytojas,- mano darbo laikas baigėsi.
 - Na gydytojau, jus gi terapeutas, jus privalote man padėti...

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus papilomos virusu užsikrečia apie 80 proc. lytiškai aktyvių moterų. Net 15–20 proc. moterų virusas išlieka ir, praėjus vidutiniškai dešimčiai metų, gimdos kaklelyje sukelia ...

A. Čaplikas: medikų atlygimai neturi būti mažinami

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas visiškai nepagrįsta vadina viešojoje erdvėje pasklidusią informaciją apie medikų atlyginimų mažinimą. Ministras pabrėžia, kad Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetas yra patvirtintas ir valstybė vykdo savo įsipareigojimus.

Būgštavimus dėl neva mažinamų medikų atlyginimų sveikatos apsaugos ministrui A. Čaplikui teko sklaidyti antradienį vykusiame susitikime su Lietuvos slaugos specialistų organizacijos prezidente Danute Margeliene.
16 metų veikiančios slaugos darbuotojų profesinės sąjungos vadovė perdavė ministrui organizacijos narių, ypač iš rajonų, susirūpinimą dėl gydymo įstaigose sklindančių žinių apie esą gresiantį etatų ar atlyginimų mažinimą, ligoninių vadovų nenorą pasirašyti kolektyvines sutartis, kurios užtikrintų darbuotojams galimybes ginti savo teises.

A.Čaplikas kategoriškai atmetė kalbas dėl gresiančio atlyginimų mažinimo. "Jokių kalbų nėra ir būti negali apie medikų atlyginimų mažinimą, valstybė vykdo savo įsipareigojimus medikams, todėl bet kokios spekuliacijos šia tema - nepagrįstos", - sakė sveikatos apsaugos ministras. Jis pabrėžė, jog gydymo įstaigų vadovai buvo įspėti dėl finansinės tvarkos pasikeitimo, paprašyti atsisakyti nebūtinų išlaidų, o pirmiausia išmokėti atlyginimus.

Susitikime profsąjungos vadovė D. Margelienė taip pat kalbėjo apie labai didelius slaugos darbuotojų darbo krūvius, Seime įstrigusią Slaugos praktikos įstatymo naują redakciją, slaugos darbuotojų atstovavimo klausimus.
Ministras asmeniškai pažadėjo paspartinti įstatymo priėmimo procedūrą Seime, buvo sutarta, kad profsąjunga deleguos savo atstovus į Sveikatos apsaugos ministerijos kolegiją.

A. Čapliko siūlymu, nutarta sudaryti bendrą nuolat veikiančią Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos slaugos specialistų organizacijos darbo grupę, kuri spręstų slaugos darbuotojų darbo krūvio ir kitus aktualius klausimus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai