To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kaip jaučiasi jūsų vyras?...

- Kaip jaučiasi jūsų vyras?
- Ačiū, labai gerai, bet manau, kad iš ligoninės jis negreit išeis.
- Jūs kalbėjote su jo gydytoju?
- Ne, bet aš mačiau seselę, kuri jį aptarnauja.

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis. Šis sindromas sukelia vaikui sunkių, nesugrąžinamų pakenkimų.

Šeimos gydytojai galės daugiau dėmesio skirti pacientui

Galimybės daugiau laiko skirti pacientui bei mažinti laukimo eiles sudarytos Sveikatos apsaugos ministerijai pakeitus pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo ir apmokėjimo tvarką bei bazinių kainų sąrašą.

Sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio pasirašytas įsakymas skatina ir finansiškai motyvuoja pirminėse ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigose įdarbinti daugiau slaugytojų bei akušerių, dirbančių komandoje su šeimos gydytoju ir galinčių atlikti nemažai su gydymu nesusijusių paslaugų.

"Kaip liudija neseniai padaryta apklausa, pacientai neblogai vertina šeimos gydytojų darbą, bet eilės prie kabinetų vis dar susilaukia priekaištų. Neabejoju, kad naujoji tvarka ne tik padės tirpdyti eiles prie kabinetų, bet ir leis gydytojui daugiau laiko skirti diagnostikai ir gydymui atidžiau įsiklausyti ir vertinti paciento problemas", - sako sveikatos apsaugos viceministrė Nora Ribokienė.

Pagal iki šiol galiojusią tvarką šeimos gydytojas turėjo dirbti su slaugytoja. Kiekviena šeimos gydytojo suteikta paslauga buvo apmokama pagal atitinkamus įkainius, kurio sudedamoji dalis buvo ir slaugytojo paslauga. Tačiau dažnai šeimos gydytojai atsisakydavo slaugytojų paslaugų. Tokiu būdu šeimos gydytojams tekdavo atlikti nemažai su gydymu nesusijusių pareigų, mažiau laiko ir dėmesio likdavo tiesioginiam bendravimui su pacientu, tuo pačiu didėjo pacientų eilės pas gydytoją.

Pakeitus pirminės sveikatos priežiūros grandžių paslaugų organizavimo, apmokėjimo tvarką ir bazinių kainų sąrašą, finansiškai bus skatinamos tos įstaigos, kuriose dirba daugiau slaugytojų ir akušerių. Apskaičiuojant apmokėjimą, svarbų vaidmenį vaidins įstaigoje dirbančių gydytojų ir slaugytojų etatų santykis. Jei paslaugas teikiančių gydytojų etatų skaičius viršys slaugytojų ir akušerių etatų skaičių, pagal tam tikrą formulę skaičiuojama bazinio mokėjimo lėšų suma bus mažinama. Jei gydytojų ir slaugytojų santykis būtų lygus 1:1,5 arba gydytojo etatui tektų dar daugiau slaugytojų bazinio mokėjimo suma būtų didinama balais, pagal numatytą formulę.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai