To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas daktarą, o tas pasipiktina...

Ateina žmogus pas daktarą, o tas pasipiktina:
- Kaip dabar čia atėjote? Išeikite ir įeikite dar kartą!
Kojos sulenktos, susikūprinęs, ranka ant pilvo padėta ir dar dejuoja...

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkorių kraujyje 10 proc. hemoglobino susijungęs su smalkėmis. Mirtinas skaičius yra 50 – 60 proc.

Tyrimas: sumažėjęs lytinis potraukis - viena dažniausių moterų seksualinių problemų

Viena iš dešimties moterų patiria nerimą dėl dažniausiai pasitaikančios moterų seksualinės disfunkcijos formos, tačiau labai dažnai ji lieka neatpažinta ir nediagnozuota.

PRESIDE, didžiausio tyrimo, nagrinėjusio moterų seksualinių problemų paplitimą, duomenys rodo, kad sumažėjęs lytinis potraukis yra dažniausiai nurodoma seksualinė problema, kuria skundžiasi 18 metų ir vyresnės moterys.Šiame tyrime, kurio rezultatai paskelbti Obstetrics & Gynecology (the Green Journal), dalyvavo daugiau nei 31 tūkst. moterų. Viena iš dešimties moterų skundėsi sumažėjusiu lytiniu potraukiu ir su seksualumu susijusiu nerimu, kuris mediciniškai apibrėžiamas kaip hipoaktyvus lytinio potraukio sutrikimas (angl. HSDD - Hypoactive Sexual Desire Disorder).

HSDD - tai moterų seksualinis sutrikimas, kuris Amerikos Psichiatrų asociacijos Psichinių sutrikimų diagnostikos ir statistikos žinyne apibūdinamas kaip sumažėjęs seksualinis potraukis ar aistra, seksualinio turinio minčių ar fantazijų neturėjimas bei atsakomojo lytinio potraukio stoka, kuri sukelia didelį nuovargį ar tarpusavio bendravimo sunkumų, bet nėra sukeltas sveikatos būsenos ar vaistų. HSDD tai medicininė būklė, kuri dažniausiai lieka nediagnozuojama.

Gydytojai, diagnozuojantys ir gydantys seksualinių problemų turinčias moteris, pirmiausiai turėtų įvertinti pacientės nerimo, kilusio dėl tokių sutrikimų, lygį, - teigia dr. Jan L. Shifren, Menopauzės programos kūrėjas ir vadovas, dirbantis Vincento akušerijos ir ginekologijos skyriuje, Masačiusetso ligoninėje (Bostonas). - Kadangi nerimą keliančios seksualinės problemos buvo nustatytos vienai iš aštuonių moterų, sveikatos priežiūros specialistai turėtų paklausti savo pacienčių apie seksualinį gyvenimą, nes dėl jų atsiradęs nepasitenkinimas, susierzinimas ir kiti nerimą keliantys jausmai gali neigiamai veikti gyvenimo kokybę".

PRESIDE tyrimo metu 44,2 proc. moterų pareiškė kenčiančios dėl tam tikrų seksualinių problemų. Sumažėjęs lytinis potraukis buvo dažniausiai minima problema (38,7 proc. respondenčių1), taip pat dažnai buvo minimas sumažėjęs susijaudinimas (26,1 proc.), šiek tiek rečiau - orgazmo nebuvimas (20,5 proc.). Iš visų tyrime dalyvavusių moterų net 22,8 proc. teigė patiriančios su seksualumu susijusį asmeninį nerimą.

Sumažėjęs lytinis potraukis yra dažniausiai pasitaikanti seksualinė problema, kuria skundėsi dešimtadalis respondenčių. Ji dukart dažnesnė nei susijaudinimo (5,4 proc.) ar orgazmo (4,7 proc.) sutrikimai.1 Sumažėjęs lytinis potraukis ir su juo susijęs nerimas stebėtas visose amžiaus grupėse, bet dažniausiai pasitaikė vidutinio amžiaus moterų grupėje.

 

Taip pat skaitykite - frigidiškumas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai