To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas...

- Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas, apžiūrėjęs pacientą.
- Daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo to pakiltų kraujospūdis. Greičiau atvirkščiai.
- Jeigu nežvejojate uždraustose vietose...

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ar žinojote, kad kosulys - tai gynybinė organizmo reakcija, padedanti pašalinti apmirusias epitelio ląsteles, dulkes, mikrobus ir kitus svetimkūnius iš kvėpavimo takų.

Mokslininkai: ateiviai elgiasi ir atrodo kaip mes

Ateiviai, jei jie egzistuoja, nuo mūsų turėtų neiskirti ne tik išvaizda ar elgesiu, tačiau turėtų turėti ir mūsų ydas - godumą, smurtą ir kitų išnaudojimą.

Taip mano profesorius Simonas Conway`us iš Kembridžo universiteto. Kaip praneša „The Daily Telegraph", jis savo teiginius pristatys konferencijoje apie ateivius ir nežemiškas būtybes.

Pasak jo, nežemiškos būtybės tikriausiai vystėsi taip pat kaip ir žemiškosios, tad į mus jos turėtų būti panašios galva, galūnėmis ir visu kūnu.

Pasak jo, jei ateiviai kada nors apsilankė Žemėje, jie, deja, perėmė ir mūsų silpnąsias puses - tai galėjo juos padaryti pavojingus.

Evoliucijos paleobiologas mano, kad ateivius vaizduojantys filmai, pavyzdžiui, „Žvaigždžių karai" iš tiesų gali būti daug tikroviškesni nei tvirtina skeptikai.

Pasak jo, ateiviai greičiausiai užgimė į Žemę panašioje planetoje, o jų organizmai išsivystė iš tų pačių biocheminių medžiagų kaip ir žmonių. Pasak jo, evoliucijos procesas ateivius turėjo paveikti panašiai kaip ir žmones.

Jam Karališkosios draugijos Londone rengiamoje konferencijoje turėtų antrinti ir profesorius Conway`us Morrisas. Pasak jo, ateiviai į mus gali būti panašūs ne tik išvaizda, bet ir mūsų ydomis: gobšumu, smurtu ir polinkiu išnaudoti kitus.

Nors jis neatmeta galimybės, kad ateiviai galėjo apsilankyti Žemėje (pasipildyti maisto, vandens, naudingų iškasenų ar kuro), tačiau vien dėl to, kad visata yra daug senesnė už Žemę, jie savo vystymusi turėjo pralenkti žmones.

Pasak jo, dėl šios priežasties žmonės jau turėjo sulaukti kokių nors žinių iš ateivių - o tai, kad iki šiol nepatvirtinta, kad visatoje egzistuojame ne vieni, greičiausiai tai ir reiškia.

„Jau turėtų būti jų pasirodymo laikas. Tačiau yra labai labai tylu. Įtartinai tylu. Kurgi jie yra? Asmeniškai nemanau, kad jie iš viso egzistuoja", - cituojamas prof. C. Morrisas.

Karališkosios Londono draugijos surengta dviejų dienų konferencija skirta aptarti, kaip galima būtų aptikti gyvybę kitose planetose ir ką tai reikštų mūsų visuomenei.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai