To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Iš operacinės atvežė ligonį...

Iš operacinės atvežė ligonį.
- Dėkui Dievui, viskas baigėsi,- sušnibždėjo jis.
- Nebūkite toks tikras,- pasakė ligonis, gulintis gretimoje lovoje,- chirurgas manyje buvo užmiršęs tamponą ir reikėjo vėl operuoti.
- O manyje buvo palikęs įrankį,- atsiliepė dar vienas ligonis.
Tuo metu chirurgas žvilgtelėjo į palatą:

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogus per parą įkvepia apie 20000 litrų oro ir suvartoja apie 650 litrų deguonies.

Ministrų vizitas Kauno medicinos universiteto klinikose

Kauno medicinos universiteto klinikose lankėsi su oficialiu vizitu Lietuvoje viešintis Gruzijios Užsienio reikalų ministras Grigol Vashadze su žmona Nino Ananiashvili ir Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas su žmona Loreta Ušackiene.

Ministrai susitiko su KMUK Generaliniu direktoriumi prof. Juozu Pundziumi ir adminsitracija. Susitikime prof. J. Pundzius pristatė KMUK veiklą, svarbiausius pasiekimus ir ateities planus. Kartu su svečiais buvo aptartos sveikatos sistemos problemos ir galimybės jas spręsti, kitų šalių sveikatos prieižiūros modeliai. Susitikimo metu buvo kalbama apie potencialias galimybes studentams iš Gruzijos mokytis bei tobulintis KMU.

Vėliau ministrai V. Ušackas ir G. Vashadze bei ponios L. Ušackienė ir N. Ananiashvili lankėsi keletoje klinikų padalinių - Onkologijos klinikoje, kur susipažino su naujausia ir moderniausia įranga - linijiniu greitintuvu, kompiuteriniu tomografu. Onkologijos klinikos vadovė , prof. Elona Juozaitytė pristatė ministrams moderniausią pasaulyje prostatos vėžio gydymo būdą - jodo brachiterapiją. Vėliau ministrai lankėsi KMUK Skubios pagalbos skyriuje, kur skyriaus vedėjas Kęstutis Stašaitis supažindino su skyriaus darbo pagrindiniais principais.

Ponios N. Ananiashvili ir L. Ušackienė lankėsi KMU Akušerijos ginekologijos ir Neonatologijos klinikose, apžiūrėjo gimdymo palatas, aplankė Naujagimių intensyviosios terapijos skyrių, neseniai pagimdžiusias moteris ir jų vaikučius.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai