To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatras klausia paciento...

Psichiatras klausia paciento:
- Ir dėl ko jums prasidėjo depresija?
- Mano buvusi žmona susipažino su mano dabartine žmona. Iš pradžių jos susibarė, paskui susitaikė ir sumušė mano būsimą žmoną.

 • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Drebėjimas kai šalta yra apsauginė reakcija –  drebant susitraukinėja raumenys ir taip pagaminama šiluma.

Alkoholizmas

Alkoholizmas - tai priklausomybė nuo alkoholio, pasireiškianti tada, kai alkoholis tampa neatsiejama organizmo medžiagų apykaitos dalimi. Alkoholizmo priklausomybės metu visada atsiranda tolerancija ir abstinencija. Toks ligonis bet kokia kaina siekia ir toliau vartoti alkoholį.

Priežastys

Alkoholizmo, kaip ir kitų priklausomybių, priežastys tos pačios: psichologinės ir biologinės. Paprastai alkoholizmu susergama, kai susideda kelios priežastys:

 • Paveldimumas. Rasti dešimtys genų, kurie įtakoja priklausomybės atsiradimą. Manoma, kad tie patys genai sąlygoja įvairią priklausomybę - dėl to vieni žmonės niekaip negali mesti rūkyti, tampa alkoholikais vos kelis kartus nusigėrę, ar narkomanais, vos po kelių dozių. Kiti, savo ruožtu, gali dažnai išgėrinėti ar parūkyti, bet tai netampa priklausomybe.
 • Alkoholdehidrogenazės kiekis. Tai fermentas, skaldantis alkoholį. Manoma, kad šio fermento daug turi rusai, o taip pat ir lietuviai. Kai kurios tautos neturi šio fermento, todėl gali apsinuodyti net nuo mažo alkoholio kiekio. Tarp kitko, tokiose tautose ir nėra alkoholikų.
 • Socialiniai veiksniai. Alkoholio vartojimo galima išmokti iš tėvų, draugų. Svarbūs ir kultūriniai veiksniai, žiniasklaidos poveikis (kokie gražūs ir laimingi žmonės, geriantys alkoholinį gėrimą reklamose!). Mūsų kultūroje manoma, kad alkoholis padeda atsipalaiduoti, patirti malonumą. Šiuolaikinis jaunimas neįsivaizduoja pasilinksminimo be alkoholio (dabar jau ir be kitų kvaišalų).
 • Psichologiniai veiksniai. Alkoholį (kaip ir kitus kvaišalus) labiau linkę vartoti žmonės, turintys nepilnavertiškumo kompleksą, linkę į depresiją, kitus psichinius sutrikimus. Kartais alkoholis „padeda" nugalėti beviltiškumą, nusivylimą, gėdą, kaltę. Nustatyta, kad dažniau alkoholį vartoja ir savanaudiški, infantilūs ar globos reikalaujantys žmonės.

Požymiai

Priklausomybę diagnozuoti pakankamai sunku. Dažnai pirmiausia pastebimos socialinės alkoholiko problemos, nei tikrieji priklausomybės požymiai. Prasideda problemos darbe, šeimoje, net su policija. Klasikiniai priklausomybę apibūdinantys požymiai - padidėjusi tolerancija alkoholiui ir abstinencijos būklė.

Padidėjusi tolerancija pasireiškia tuo, kad suvartojamos vis didesnės alkoholio dozės tam pačiam efektui pasiekti.

Dažnai vartojant alkoholį, jis tampa medžiagų apykaitos dalimi, visiškai ją iškreipdamas. Nustojus gerti, medžiagų apykaita grįžta į normalią būseną, tačiau organizmas tai supranta kaip pavojaus signalą ir prasideda abstinencijos būklė. Jos metu ligonį gali pilti prakaitas, stipriai plakti širdis, kilti dusulys, nemiga, haliucinacijos, pykinimas, ne traukuliai. Abstinencijos būklė gali komplikuotis baltąja karštine (alkoholiniu delyru).
Geriausiai priklausomybę nuo alkoholio atspindi jos skirstymas į tris stadijas:

 • Padinė stadija. Šioje stadijoje atsiranda potraukis išgerti, poreikis apgirsti. Geriama iki euforijos, dažnai daugiau nei ketinta išgerti. Pamažu vystosi tolerancija. Šioje stadijoje žmogus dar bando slėpti savo problemą - vengia gerti viešose vietose ar pan.
 • Aiškios priklausomybės stadija. Ryškus abstinencijos sindromas, tolerancija. Išgėrinėjimai dažnėja. Jei anksčiau vartojimo protrūkiai įvykdavo kas metus ar pusmetį, dabar jie būna kas mėnesį ir dažniau. Pacientas negali pats sukontroliuoti gėrimo trukmės ir alkoholio kiekio. Ryškiai blogėja ir santykiai su šeima, artimaisiais, nevykdomi darbo įsipareigojimai.
 • Degradacijos stadija. Šioje stadijoje tolerancija alkoholiui sumažėja. Pasireiškia sunki abstinencija, dėl to išgėrinėjama beveik nuolat - be progų. Vyksta smegenų pažeidimas, kuris vis gilėja ir ryški asmenybės degradacija. Vėliau išryškėja protinės veiklos sutrikimas ir kiti psichikos pažeidimai.

Ilgai vartojant alkoholį, pažeidžiamos ne tik socialinės funkcijos, pasireiškia ir daugybinis organų pažeidimas:

 • Smegenys. Smegenų ląstelių pažeidimas - negrįžtamas. Veikiant alkoholiui, jos žūsta ir iš lėto vystosi protinis atsilikimas, ir kiti psichikos pažeidimai (kliedesiai, kartais haliucinacijos - vystosi alkoholinė encefalopatija).
 • Kepenys. Ilgainiui vystosi kepenų suriebėjimas ir cirozė. Galutinėje stadijoje sutrinka kraujotaka per kepenis, didėja kraujo spaudimas vartų venoje ir pilve kaupiasi skystis (ascitas). Taip pat dažnai įvyksta kepenų nepakankamumas ir tai sąlygoja mirtį. Kartais alkoholis gali sukelti kepenų vėžį.
 • Širdis. Alkoholis kenkia širdžiai ir sukelia alkoholinę kardiopatiją. Vystosi širdies ritmo sutrikimai, sunkesniais atvejais - širdies nepakankamumas.
 • Kiti organai. Alkoholis kenkia ir kitiems organams. Geriantiems žmonėms dažnesni įvairių lokalizacijų vėžiai (burnos, stemplės, skrandžio, žarnyno), kitos lėtinės ligos (osteoporozė).

Gydymas

Alkoholizmo gydymas - labai sudėtingas, reikalaujantis paties paciento pasiryžimo ir motyvacijos. Tai liga visam gyvenimui. Į gydymą įtraukiami ir artimieji. Paprastai gydymas psichoterapija derinamas su tam tikrai vaistais. Štai kelios vaistų grupės ir jų poveikis:

 • Vaistai, blokuojantys alkoholį skaldantį fermentą. Organizme kaupiasi toksiškos medžiagos, kurios sukelia vėmimą (disulfiramas).
 • Vaistai, mažinantys potraukį gerti (akamprosatas).
 • Vaistai, slopinantys alkoholio sukeliamą malonumą (naltreksonas).

Nekenksmingas alkoholio vartojimas

Mokslininkai iki šių dienų nepriėjo prie vieningos išvados: ar geriau visiška abstinencija, ar saikingas alkoholio vartojimas. Tačiau moksliškai įrodyta nekenksminga alkoholio dienos norma. Vyrams - tai 2 vienetai, o moterims - 1 vienetas alkoholio per dieną. 1 vienetas tolygus 10 ml gryno etilo alkoholio. (apie 20 ml degtinės, 100 ml vyno ir pan.). Šio kiekio negalima sukaupti ir išgerti per vieną dieną!

Alkoholizmo statistika: alkoholio suvartojimas per metus

Daugiau apie psichikos ligas.

 

 

PrisegtukasDydis
Alkoholis_ir_tabakas_Lietuvoje.pps2.16 MB
Proklamacija.pdf107.47 KB


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Sveiki, žinau ką reiškia alkoholizmas. Skaičiau tų knygų nemažai, pradedant nuo lengvo būdo 2k. iki įpročio galia. Mūsų Seimas vis ginčijasi, kaip čia pasielgus - na, žinoma, priėmė tokį dalinį sprendimą, nors jau vien tai, kad būtų laikomasi įstatymo, kad neblaiviems neparduoti, manau, būtų jau rimtas sprendimas, tačiau parduotuvėms - nuostolis. Ypač kaimuose. Na, taip ritamės pakalnėn...

Sveiki, man šeimoje yra didelė problema. Mano mama geria. Ji serga alkoholizmu. Ji gali negerti nors ir 6 metus bet kai atsigeria lašelį alaus nebesustoja. Palieka visai kitas žmogus, kad gautų alkoholio manau kad ji padarytų viską.

Įvairių priklausomybę alkoholiui mažinančių vaistų (Antabuse, Baclofen, Lioresal, Revia) galite įsigyti be recepto internete.

Pasiskaitai, tai zmoniu naivumas begalinis. Vis nori pijokus gelbeti, neisgelbesit. Alkoholikui gali padeti, jei susitvarkai savo gyvenima ir sudarysi salygas greciau pasiekti dugna.

Pasiskaitai, kokie Kristaus kariai be galo naivūs, tie kurie negali mesti gerti, įveikti alkoholizmo. O kodėl Kristus gėrė ir siekė visus išgelbėti ir netvarkė savo gyvenimo ir žinojo kas yra pagirios ir siekė kiekvieną ištraukti iš alkoholizmo liūno į šviesą. Ar didelis malonumas kritikuoti ir ko čia esi?

Sveiki,

Mano mama turi problemų su alkoholiu. Girdėjau gerų atsiliepimų apie daktarą Boimą. Domintų gydimo kainos.Gal kas galit pasidalinti info? Iš anksto dėkoju.

Nesamone, metant gert valios beveik nereikia. Tereikia perskaityt Aleno Carr'o knyga "Lengvas budas suvaldyti alkoholi". As pyliau pora metu man dabar 28 ir negeriu ne laso ir atvirai pasakius net nesinori ir tikrai nepavydziu per vakarelius kitiems isgerusiems nes paprasciausiai man ju gaila. Aisku jei mesit valios pastangomis tai ilgai neissilaikysit.

laba diena, gal kas zinot kaip butu galima priverst teva mesti gerti... Jis saves nelaiko alkoholiku. jis sakosi, kad isgeria tik alaus.. bet taip kiekviena diena, vos kojom paeina... o kai pareina ramybes nebera.... Nesimusa viena laime, bet mus visaip isvadina ir jauciasi kad jis yra nieko kaltas ir teisus. Ieiciau is namu su savo vyru ir dukryte, bet mama.. jos nenoriu palikt su alkoholiku.. kaip butui galima jam nezinant priversti gerti? gal i maista ka pridet?

sveiki gal kas zinot kiek kainuoja pas boima gydimas nuo alkoholizmo. ir kaip gydo? buciau labai dekinga.

Sveiki visi. Prašau patarimo. Mano vyras alkoholikas. Porą kartu gydėsi minesotoje. Metai laiko kaip negėrė o dabar vėl užsikabino. Trečias savaitgalis atranda proga išgerti alaus bet po šio savaitgalio jau trečią dieną taiso sveikata ir jau matau kad nieko gero nebus. Pats supranta kad blogai,pripažįsta kad jis alkoholikas ir nori vėl visam užrišti su gėrimu . Nežinau ko laukti ryt...
Daug skaičiau apie gydytoja Boima. Gal kas galite pasidalinti patirtimi kaip vyksta gydymas ir kiek tai kainuoja. Gyvename ne lietuvoje bet birželį planuojame vykti į lietuva. Svarstome galimybę apsilankyti pas Boima. Gal kas galite kažkiek nupasakoti kokių principu dirba šis gydytojas ir kam kiek kartu tekę lankytis. Būčiau labai jums dėkinga už bet kokia informaciją

Sveiki siulau tiek prevencinemis tiek kitomis sunkiomis ligomis kreiptis i uzkalbetoja jis uzkalba organizma nuo ligu duoda uzkalbetos druskis ir vandenio kuriuos reikia vartoti, kad galutinai atsikratytum tos ligos del kurios pas ji kreipiesi. As buvau narkomanas neisivaizdavau gyvenimo be heroino. Apsilankiau pas ji ikalbetas seimos ir po 1 vizito zinoma as vartoku ta vandeni ir druska, bet apie narkotikus negaliu net pagalvot. Rekomenduoju jo email. Uzburimai@gmail.com telefonas +37062242435 tik reik juo tiket as netikejau antgamtnemis galiomis,bet jis mane itikino..

Sveiki,

Turim problema šeimoje.
Man 28m su tėvais negyvenu.
Bet yra vienas bet :/ Turiu bendra verslą su tėvu, taip pat pas tėvus kieme pasistačiau namą jis dar neirengtas bet pinigu įdėta jau nemažai. Ir susidūriau su problema kad tėvas pradėjo gerti tiksliau geria jau eile metų tačiau aš to nepastebėjau arba tai nebuvo taip rimta ir nemaišydavo. Tačiau dabar tai pradėjo maišyti. Pastebėjau kad tevas pradėjo nemastyti, pasidarė nesvarbu kaip atrodo vaikšto kaip bomžas. Bendram verslui tai kaip ir nemaišo, tačiau keli kartai buvo kai turėjau viska daryti pats nes jis tuo metu buvo komoi bet to nesureikšminu. Bet pvz šiandien 15val. paskambino ir itariau kad išgėręs tada nuvažiavau aplankyt kol buvau visa laiką kalbėjo telefonu ir apsimetinėjo kad viskas ok bet iš šnekos pamačiau kad ikales. ir virtuvėje radau pusiau nugerta 0,5l. degtines buteli. Aš ji išpyliau ir išvažiavau. Apie 21val. skambino mama kad tėvas buvo išėjas ir grižo visiškoi komoi . Tai tokie reikalai. Kad geria slepia, bet kai kita dieną miršta nuo pachmelo sako suprantu problema viskas reik rišt ir t.t. +/- kelias dienas arba kelias savaites tada užpila. arba dar mama turi įtarimą kad jis geria naktimis kai mes nematom. Tai va problema tokia kad nežinau ką daryt norisi kad butu normaliai ir beda dėl verslo ir namo. Nes jei tokia situacija tai nei santykiu nesinori nei gyvent vienam kieme ir pan. Bet iš kitos puses nesinori nebendraut su tėvu, ir mamos gaila, ir painiava su namu bei verslu.

Labas Aurimai,
Kuo puikiausiai suprantu kaip jautiesi. Mano situacija yra labai panaši. Jau tris metus gyvenu su draugu. auginame su sūnus. Turime verslą,, kurį galvojau bus galima ganėtinai gerai vystyti. Bet alkoholis viską apvertė aukštyn kojom. Geriama savaitėmis mazdaug kas mėnesį.Jau ir suskaiciuoti sunku. Tuomet velku viską viena, šeima, verslas, blaivinimas... Viskas tik blogėja. prasidėjo nebesupratimas kas vyksta, užgauliojimai, kaltinimai, jog viskas nesiseka. Aišku visi kiti kalti, tik ne jis. Jis nesupranta, kad yra alkoholikas, kad reikia pagalbos. Pagaliau viskas issivyste į tai, jog teko bėgti gyventi pas tėvus, pradėti kurti nuosava verslą, kad išgyventi. Realiai pradėjau suprasti, jog niejuo daugiau nebegaliu padėti, o jeigu ir toliau lakstysiu tik iš paskos, pati nebeturėsiu iš ko gyventi ir užauginti vaiku.
Sunku ir patarti, nes pati jau ieskau, kas man stiprybės įpūstu, kaip toliau gyventi. Nes visviena, kaip be būtų gailia, kai žmogus parduoda savo gyvenimą alkoholiui.
Ištikrųjų noriu palinkėti tau daug ištvermės, nes ši liga yra labai stipri.

Sveiki visi, turiu tėvą priklausoma nuo alkoholio. Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad jam alkoholis svarbiau už mane. (Mano tėvai išsiskyrę, aš gyvenu su tėvu) Jei galėčiau, aš išvažiuočiau nuo čia kuo toliau, bet deja, negaliu, nepilnametė esu. :( Aš milijoną kartų sakiau tėvui, kad man skaudu matyti, kad jis geria.. Jis man vis atkirsdavo ir atkerta, kad čia yra jo reikalas, o ne mano arba būna taip, kad pasako aš gėriau ir gersiu alų. Jam kalbėk nekalbėjus.. Jam tas pats..
Šiandien smarkiai susipykom. Grįžau namo ir radau jį išgėrusi, vėl bandžiau jį atvest į protą, kad alkoholis prie gero neatves ir man, kaip jo dukrai yra labai sunku. Aš dažnai dėl to verkiu, kad noriu padėt jam, bet jis mano pagalbos atsisako. Aš jauna esu ir jau daug gyvenime mačiusi ir daug kentėjusi. Bet turbūt dėl tėvo daugiausiai kenčiu. Aš šiandien tėvui išsakiau ką galvoju, nieko neslėpdama. Pasakiau, kad man nusibodo taip gyvent, nusibodo tylėt ir žiūrėt kaip jis save žudo, kaip jam geriau alaus nusipirkt, negu drabužį, kad jam svarbiau alkoholis negu aš. Žinot ką jis man pasakė?.. Nepatinka, važiuok gyvent pas motina. Ir va pratrūkau. Niekada jis man to nesakė.. Iki šios vasaros gyvenau pas mamą, bet neseniai atėjau pas tėvą gyvent ir jau tokius žodžius gavau nuo jo pusės. Aš galiu išeit iš tėvo namų, bet paliksiu jį jis iš vis nusigers. Aš net nežinau ką daryt.. PADĖKIT MAN PRAŠAU!!! :(((

Sveiki visi varguoliai.
Esu Aš alkoholikas.
Nebegeriu jau trys metai nei lašo. Liga yra pagydoma jei negeri.
Viena auksinė yra taisyklė, kas nori mesti gerti.
T.y. Noras mesti gerti.
Anoniminiai alkoholikai AA draugija.
Ir negerti 1min-1val-1d. To užtenka.
Esu lygiai toks pat žmogus kaip ir kiti, tik turėjau viena bėda daugiau (alkoholį) negu kiti.

tu teisus sakydamas kad reikia noreti mesti gerti.As lankiausi apie 4 menesius AA draugijoj.Pasakysiu atvirai uzkniso.Po to susirinkimo isejas visada gerdavau.Man tos snekos sukeldavo pykti ir daugiau nieko.Bet as dabar negeriu 8 metai bet ta "stebuklinga fraze" pasake gydytojas Boimas.Manau kiekvienas norintis mesti gerti turi surasti savo Daktara.

sveiki.As dziaugiusi ir noriu padekoti daktarui Cezariui Boimui uz blaivu gyvenima.Jau 12 metu negeriu ir uz tai galiu pasakyti aciu tik sitam gydytojui.Gydymas buvo netrumpas bet uz tai dabar zinau kodel geriau ir kodel negeriu.Ten dirba psichologe Audrone nuostabus zmogus,jos psichologine pagalba isliko iki dabar.Nererikia nusivilti jei kazkas nepadejo,rewikia ieskoti.As patariu pabandyti apsilankyti sitoj kliunikoj pas Boima,Kauko al.6 Kaune.Sekmes

Laba as labai daznai geriu.kiekviena vakara po 6-8 bonkas alaus isgeriu.Jau beveik metai kai as ta alu vartoju.Nes teveli palaidojau ir ne namie tai nelaiminga.Bet siandien skaitau apie alkoholi ir kaip nustoti ji vartoti.As pasiryzau msti ta bloga yproti! Labai blogai jauciousi kad geriu.

deja, alkoholizmas yra nepagydoma liga, nuo jos vaistu nera.

ech. kaip pasiskaičiau dar labiau pradėjo skaudėt širdį... mano mama geria diena dienoj. tiesiog baisu... tėvai išsiskyrę, bet mano teta gyvena airijoj, o mano tėvas su mama prižiūri tetos kaimą lietuvoj. dabar jie ten... tėvas prisigėręs skambino ir rėkė, kad ir aš važiuočiau į kaimą nežino kas su mama darosi... sakau aš ir namie prisižiūriu. ir vistiek tas pats per tą patį. kartais noriu išeit... x(

O mano vyras pamazu grimzta gilyn. Dar galima gyvent, bet su baime laukiu savaitgaliu, iseiginiu, atostogu, nes gers, gers, gers... Visi jo giminej nusigere, net tetos, manau, is dalies tai paveldima, is dalies jo paties perimtas gyvenimo budas, nes alkoholis pas juos tai nieko tokio, geras dalykas... Ir draugai visi geriantys, matyt, su kitokiais neturi ka vaikt... Tai ir kankinuos del vaiku, nes labai ji myli... Bandziau ir graziuoju sneket, ir rekiau is nevilties, niekas nepadeda. Baisiausia,kad jam patinka gert, jis NORI... Nenoriu, kad vaikai tai matytu, bet kol dar pakenciama, esu su juo. Jis vaikus myli, jie-ji. Ner blogas zmogus, tik kad geria ir viskas progresuoja. Zinau, kad reiks skirtis, viskas dar ateity... Nekenciu gerianciu, nusibodo, nebegaliu taip, kad ji visai uzdraustu, ta alkoholi, bet tai nerealu... Viskas byra...

Laba diena.
Gal jau po laiko rašau, bet geriau vėliau nei niekada. Paklauskit dar kartą apie gydimasi kai bus blaivas jei atsakys, kad jis nežada mesti gerti tada jau geriau negaiškit laiko nieko iš jo nebus,o jei atsakys, kad nori mesti, bet nepajėgia tada aš gal galėčiau padėti jam atsisakyti to baisaus įpročio

El. pastas simdejus 07@gmai.com

kentejau ir as.bet truko kantrybe ir isejau .palikau ji del jo gerimu.ateis ir tau ta diena kai spjausi i viska.jis nevertas tavo kanciu,kol tu su juio jam gerai ir jis gers toliau

nebežinau kas su manimi darosi... be alkoholio nebegaliu gyventi, man tik 26 metai jaučiu kad bus tuoj blogai... kas man daryti????? bijau... dreba rankos ir kojos kai neišgeriu alkoholio :-(

Nekentek zmogau.Eik kuo skubiau pas daktara Boima ir susitvarkyk,tik nebijok skambink 865019005.Pamatysi viskas bus gerai.

Mano vyras geria jau seniai. Ko tik nebandžiau daryti: ir gražiuoju ir piktuoju, bet prikalbinau užsikoduoti. Metus negėrė ir tai buvo, kaip aš sakau, mano atostogos. Po tų metų atsigėrė už visus praėjusius. Dar bandė užsikoduoti, bet ištvėrė tik pusmetį. Šiurpu prisiminti. Jei tik gauna pinigų, iš karto išleidžia svaigalams. Viską matė vaikai.Gyvenom skurde. Jie užaugo. Dabar klausia, kodėl neišsiskyriau kai jie buvo maži, kam reikėjo tokios aukos.Ir tikrai, tik dabar suprantu, kad reikėjo skirtis dėl vaikų gerovės, o ne dėl "ir varge ir džiaugsme". Gyvenam tik vieną kartą, tai kam šitaip kankintis. Dabar, jei praeinantis žmogus padvelkia alkoholiu, pajuntu begalinį pasibjaurėjimą. O mano gyvenimas atrodo sugadintas. Aš niekuo nebetikiu...

sveiki.rasau pirma karta.labai daug geru,nuostabiu minciu perskaicaiu.ir teisingu.rytoj mudu su broliu vesim savo mama...gydyti...jau pavargome visi nuo jos gerimo...labai dera mintis buvo parasyta:bekite nuo alkoholiku,nes jie vagia musu gyvenimus...juos luosina.bet vistiek,ir vel ta vilties kibirkstele...o gal?mama juk.butinai parasysiu,kaip mums seksis.ir;ar pades...visiems linkiu stiprybes ir sekmes!laimes ir meiles!

Gal kas zinote kur dirba gyd.Boimas,.Zinau kad mano kaimynas pas ji gydesi po to jis visai nustojo gerti.bet tuo metu man tai nebuvo aktualu,o dabar jis isvykes gyventi kitur,o mano seimoj sita beda atsirado. maciau kaip kaimynas atrode gerdamas ir kaip jis pasikeite po gydymo ,neatpazistamai,ta seima buvo tokie laimingi ,praejo nemazai metu jis taip ir nepradejo gerti,aciu

Draugas kodavosi pas dr. Boimą akupunktūros būdu. Praėjus savaitei po kodavimo vėl pradėjo gerti ir dar daugiau nei prieš tai...

tai tas tavo draugas jau visiskas besmegenis, jei po savaites po gydymo pradejo gerti,o gal jis tik tiek ir sugeba nueiti iki gydytojo ,susimoketi uz gydyma o isejus pilti i gerkle snapsa galvojant kad neprabegs,o tai tada butu geras gydymas....ko gero taip ir yra.tokiu atveju nereikia niekur eiti ir ieskoti siknoj slieku,bet gerti,gerti ir gerti...ir dziaugtis kad dar negime toks daktaras kuris mane iveiks.As negeriu 20 metu ir puikiai gyvenu.

Sveiki, mano tėvai alkoholikai. Nuo pat gimimo mačiau viską tik juoda. Kai geria, prasideda barniai, ginčai ir net pasibaigia susimušimu. Man jau 15 metų. Ir visą tą laiką aš kentėjau. Atrodo, geriau nebūčiau gimusi, nes jiems ant manęs vos ne nusispjauti. Jie sugriovė mano gyvenimą, aš visada apsimetinėju, vaidinu linksmą, nors namuose...eh.. jau noriu nusižudyti. Nematau gyvenimo prasmės. Arba, išeisiu... ir niekada nebegrįšiu.. Jie nepriima pagalbos. Aš nesuprantu kaip mano seserys sugebėjo taip gyventi?? Aš kitokia. Aš to tiesiog nemoku. Sorry,bet tai ne mano jėgoms. Atsibodo mąstyti,kad viskas pasikeis, tai tik tuščios svajonės. Niekada nemaniau, kad norėsiu ištarti Sudie, paskutinį kartą.

pas mane viskas labai panašiai kaip pas tave... jei pamatysi šią sms- parašyk man.. norėčiau pasikalbėti...

esu buves alkoholikas, mane sustabde nuo gerimo kai daktarai sake " gersi pirk karsta,nes kepenys jau netoli cirozes" tada susimasciau kad man dar tik 36 metai, pats savo nusistatymu negeriau,save valdziau, prisipirkau literaturos, pradejau skaityti, dometis sveika mityba, pradejau gerti del kepenu <<vaistų reklamos cenzūra>>,ir taip isbridau jau metai laiko kaip negeriu ir dziaugiuosi gyvenimu blaiviom akim.

man blogai ir negaliu isbristi is to liuno

Laba diena.
Ar tu tikrai nori išbristi iš to liūno.
Jei taip tai gal aš tau padėsiu.
El.paštas simdejus07@gmail.com

alkoholis yra negerai jei nemoki gerti nes tai jau liga viskas priklauso tik nuo paties .Koks bebutum visada isjik zmogumi ar alkoholikas ar ne . MANlabai nepatinka net pikta , kai zmones kurie nepageria metus ir daugiau pasidaro labai pasikele ( nevisi) Visus kaip poto jie vadina pijokus niekina mat as jau kietas negeriantis o jus bomzai As pazystu tokiu zmoniu , kurie kai gerdavo atsiprasant apsimyze budavo nevaldomi viskas dzin , odabar ka jus as gi kietas ( iki pirmo uzgerimo) as to niekam nelinkiu noriu tik gero visiems tik bukim zmones nesmerkit kitu rupinkites savimi nes ar tu men negeri stengiesi ar kitaip gydaisi ar metus ir daugiau esi toks pat NEPASIKELKIM KAD NEREIKTU ZEMAI KRISTI PATS ESU ALKOHOLIKAS ir i tuos kurie geria neziuriu su panieka nes pagalvok nesenai pats ta dariai

Geriantys visada save pateisins, aplinkiniai jiems nuolaidziaus ir guos. Mano mama deja geria, labai liudna del to, jai pasimaise protas, sedi kiekviena diena bare, sneka nesamones, tauskia, bet tuo paciu ji man paskambina ir pasiteirauja kaip man sekasi. Ji labai miela moteris bet deja tai jos pasirinkimas, numirs, palaidosim, apraudosim.

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

SVEIKI, YRA VIENA PROBLEMA MUSU SEIMOJE, TURIU GIRTAUKLIAUJANTI PATEVI, KURIS GERIA DIENA IS DIENOS IR NEDUODA VISAI SEIMAI RAMYBES,PRAKTISKAI BENDRAUJA SU KITU PASAULIU.KODUOTIS NUO ALKOHOLIO NESUTINKA. PRASAU PADEKIT PARASYKIT MAN GAL KAS ZINOTE VAISTUS KURIE JI SUSTAPDYTU. LABAI ACIU!

Sveika Gerda tau didele uzuojauta si beda labai didele ,jei jis pats nenores jam tikrai niekas nepades .Jokie vaistai ,jokie kodavimai .siulau isbandyti ANTICOL nuo alkoholio .pabandyk gal pades jei tik rasi kaune tai tikrai yra rusu vaistinese,beje 30tab.kainuoja 50lt.bet ne tame esme .tiktai kad padetu .zmones yra bande ir alkoholio nevartoja labai patenkinti .sekmes tau ir tavo seimai

Netycia uzsukau i si puslapi.Paskaitinejau,gal ir artima man dar si tema,nors atrodo kad jau praeitis.zinai Gerda mano zmona serga sita liga.Gydytis ji niekada nenorejo bet sutarem kad ji nueis tik i koncultacija pasikalbeti ir ji sutiko.Dabar ji negiaria jau daug metu kartais apsilanko pas savo kaip ji ji vadina gelbetoju.Buvom pas Boima Cezari duosiu tel.8650 19005.pabandyk.

Turiu geriančią mama. Kaip tai skaudu. Visos mano svajonės ir visi norai,kad tik būtų uždraustas alkoholis... ; (((

Puikiai tave suprantu.Mano seimoj buvo ta pati problema.Bet mes pasveikom mama negeria 17metu.Gydemes pas Gydytoja Cezari Boima Kaune.Kauko 6.tel 865019005.Neprisimenu kiek zmoniu mes rekomendavom sita daktara.Nerelus zmogus,patin didziausia jam pagarba.,moka gydyti.Nenusimink gal ir tu gali mamai padeti.,o kad uzdraustu kas nors alkoholi tai taip net svajoti neverta.sekmes

As taip pat esu girdejus geru atsiliepimu apie daktara Cezari Boima.,bet kaip prikalbinti zmogu jeigu jis to nepripazysta.Pasidalinkit patirtim ,labai prasau.

Norisi rekti!Kaip padeti mamai, kuri pagalbos nepriima?
Jau baigia sugriaut ne tik savo gyvenima, bet ir visu musu aplinkiniu....Atrodo viskas isbandyta, daugybe daktaru, ligoniniu, daugybe duobiu ir daug pazadu, kad daugiau tikrai taip nebus.....Tik naudos jokios..Ka daryt toliau? Kaip KOVOT (jau galima ir taip sakyt) su savo artimu zmogum? Kaip padet?

bekite nuo gerenciu jie vage padoriu zmoniu gyvenimus suliuosina visus be gailescio

Aš manau, kad, alkoholizmas,, tai pasekmės, bet ne priežąstys. Eskalavimas šios temos veda į nieką. Temos kometarai vien motrų. Posakiai: "mesk jį" , ką reiškia?
Ar nežadėjei, tekėdama, "gerbti ir mylėt iki mirties". Ir man, ne gėda, parašyt savo vardą, kaip ne kai kurios čia darote.

Su pagarba Kęstutis

cia gal mano vyras rase Kestutis ka?

man negaila jusu. nei kiek. looseriai jus. nevykeliai. tiksliau reiketu sakyti looseres,nevykeles, nes... beveik tik merginos cia yra. Taip. alkoholizmas. lialialia...
netikekit vyrais. ko bendraujat su tokiais?
vadinat tai meile? gimdot vaikus nuo alkoholiku?
kas atsakingas uz tokiu vaiku likimus?
tik jus. tik jus...

Sveiki, mano abu tevai geria jau net nezinau kiek laiko, turbut nuo pat mano gimimo... jau ir nebezinau kaip su tuo kovoti... man dabar 19m. tik zinau kad jei jie nustotu gerti pasikeistu mano gyvenimas... nera jie dar visiskai degradave, bet kai uzgeria tai geria kad ir visa savaite... taip kas pora menesiu... :'( o kai negeria ta laika tai atrodo kad visai kiti zmones zmones butu. labai sunku su tuo gyventi.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai