To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras. - Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ateityje tatuiruotės darymo procedūra gali tapti naujos kartos DNR vakcinų įvedimo į organizmą metodu. Vokietijos mokslininkai teigia, kad tatuiravimo būdu į organizmą patekę DNR ...

Koks mūsų pasirinkimas

Daugelis esame girdėję skaudžių žodžių, kai kuriems šie žodžiai liko atmintyje ilgą laiką. Kai kas yra pasakęs tokių žodžių, kuriuos mielai dabar atsiimtų, jei tik galėtų. Nė vienas nesame tobulas ir ne visuomet išvengiame ne vietoj ar ne laiku išsprūdusio blogo žodžio.

Ką dažniausiai sakome vieni kitiems?

„Ką šiandien veikei?", „Ar pavalgei?", „Kaip sekėsi darbe?", „Kiek parašė mokytoja?" - tai dažniausi žodžiai, kuriuos girdi vaikai, vyrai, žmonos, vakare sugrįžę į namus. Turbūt nesame girdėję, kad kas nors skųstųsi, kad per dažnai girdi „Aš tave myliu", „Man gera būti kartu", „Didžiuojuosi, kad esu su tavim". Kai kas sako, kad tokius žodžius girdėjo, kai susipažino su savo vaikinu ar mergina. Po to šie žodžiai išnyko, o jų vietą užėmė kiti - „Ką valgysim?", „Ką pirksim?", „Kur eisim?", „Nusibodo", „Patylėk", „Netrukdyk", „Aš užsiėmęs/-usi", „Atsiprašyk", „Grįšiu vėliau".

Atsirado padejavimai, skundimasis, aptarinėjimas per televiziją ar laikraščiuose aprašytų įvairių nelaimingų atsitikimų, nusikaltimų ar kitų nesmagių žinių. Neigiamos žinios neigiamai veikia nuotaiką, todėl kai kurie žmonės, norėdami to išvengti, vengia bendrauti. Taip atsiranda susvetimėjimas, pradedame jaustis vieniši.

Retai kada susimąstome, kad galime rinktis: ar šypsotis, kalbėti gerus dalykus, ar skųstis ir dejuoti; skaityti gerą knygą ar kriminalines naujienas; paklausti vaiko „Kiek gavai?" ar „Ką šiandien išmokai?"; pasakyti „Aš pavargęs/-usi, netrukdyk" ar „Aš pavargęs/-usi, tai gal sugalvokim ką nors malonaus". Rytą pradėti geru žodžiu ar komplimentu arba zirzimu, kaip nekenčiam keltis anksti ryte. Dažniausiai norisi girdėti „Aš tave myliu, noriu būti su tavim", „Man gera su tavim", „Tu toks/-ia gražus/-i", „Miela tave matyti", „Pasiilgau", „Aš suklydau", „Ką galiu padaryti dėl tavęs?".

Mūsų pasirinkimas, kuriuos žodžius ištarsim vakare grįžę namo ar rytą prabudę...


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai