To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?...

- Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet gimsta 130 mln. vaikų. PSO duomenimis, apie 8 mln. miršta vaikystėje. Apie 8 tūkstančius miršta kasdien dėl nepakankamos mitybos ar nekokybiško maisto.

Masažas

Masažas. Kas tai yra? Kam jis reikalingas? Masažas yra vieno žmogaus fiziniai veiksmai kitam žmogui, kurių tikslas išjudinti fizinį kūną, suaktyvinti apykaitą, išsklaidyti susidariusius sustingimus. Masažas reikalingas žmonėms, kurie turi sąstingio problemų, ir yra naudojama, kaip pagalbinė gydymo dalis. Toks masažas yra puiki Harmonijos suteikimo priemonė.

Tačiau šiandien po žodžiu „masažas" slepiasi pramogų objektai ir dirbtinio seksualinio potraukio sužadinimo priemonės.

Yra labai daug įvairių harmonizuojančio masažo metodikų, kurios dėl savo ypatumų vienaip ar kitaip veikia, tačiau, poveikį žmogui turi ne tik masažo metodika.

Žmogus žmogų veikia ne tik liesdamas, bet ir būdamas šalia, ką kiekvienas iš mūsų puikiai yra ne sykį pajautę. Kai jaučiate simpatiją, ką tik įėjusiam žmogui, arba antipatiją, tai parodo, kad yra kiti kriterijai, pagal kuriuos vyksta veikimas. Tai žmogaus energijos poveikis. Žmogus yra tam tikros energijos tipo nešiotojas. Vienas žmogus jaučia kito žmogaus energiją. Lietimas yra energijos mainai, kurie ypatingai giliai vyksta masažuojant.

Žmogus, išmanantis energijos svarbą, būtinai atkreips dėmesį, kas jį masažuoja.

Energijų mainai

Žmogaus energiją, suvokiant jos veikimą, pakanka suskirstyti į harmoningą - kuriančią ir chaotišką - griaunančią.

Harmoningoje energijoje žmogus jaučiasi pastoviame ramybės - džiaugsmo sinchronizuojančiame emociniame būvyje, kurį jis pats, be pašalinių pagalbos, palaiko savo sugebėjimais organizuoti savo darbą, poilsį, gyvenimo tėkmę. Harmonijoje žmogus yra sveikas.

Jeigu kas išderina harmoniją, žmogus jaučia nerimą, linksmumo poreikį, padidėja apetitas, norisi saldumynų, norisi atsipalaidavimo, žmogus jaučia poreikį išeiti iš slegiančios būsenos ir ieško kelių.

Jeigu žmogus, išorinių poveikių pagalba atsikrato slėgimo būsenos, jis vėl jaučiasi harmoningai. Tačiau, jeigu jis vėl ir vėl išsiderina, arba leidžia, kad jį kažkas išderintų, tada jis įpranta prie šito, kad kažkas iš išorės pašalintų jo slegiančią būseną. Tokiu būdu žmogus tampa pastovioje priklausomybėje, tiek nuo jį traumuojančių faktorių, tiek nuo išorinių stresų šalinimų metodų. Taip gyvenant, pastovus chaotiškas gyvenimas tampa norma, o štai faktorius, kuriais atsipalaiduojama - imama keisti pagal stiprumą...
Tačiau daug žmonių įpranta gyventi taip, kaip yra siūloma viešomis informacijos priemonėmis ir jiems visiems reikalinga pagalba, kad išgyventi.

Kaip veikia energija masažo metu?

Žmonių energijos kokybę ir kiekybę apsprendžia gyvenimo būdas.
Liečiant žmogų, nepriklausomai nuo žmonių įsivaizdavimų ir norų, vyksta energijos mainai.

Kas tai yra?

Tai reiškia, kad vieno žmogaus silpnybės, savybės, minčių pasauliai, mąstymų ir požiūrių sistema maišosi su kito žmogaus. Energijos stiprumas apsprendžia tai, kokią reakciją gaus po masažo žmogus. Jeigu masažas atliekamas labai profesionaliai fiziškai, tačiau masažistas neturi harmonizuojančios energijos, tai ir klientas gaus jos dalį.

Kas yra masažinis vampyrizmas?

Nepriklausomai nuo masažo metodikos, harmonizuojantis efektas pasiekiamas tada, kai masažistas veda harmoningesnį gyvenimo būdą, nei klientas. Pavyzdžiui, masažistas yra visapusiškai sveikesnis, turi mažiau žalingų įpročių, daugiau valdo savo psichikos būsenas. Jeigu yra atvirkščiai, tai per masažą, lietimą, į masažistą įteka masažuojamojo žmogaus harmoninga dalis energijos, o išteka chaotiškoji. Vyksta mainai, kurie yra visiškai nesuvaldomi jokiomis žmonių proto iliuzijomis. Laikinai sutvarkęs kliento fizinį kūną masažistas gali įvesti asmeninės energijos griovimą. Fiziškai laikinai atsistatęs klientas gali patirti įvairiausių situacijų ir įvykių, kurių niekada nepatyrė iki masažų. Jeigu žmonės vestų savęs stebėjimo, savo gyvenimo dienoraščius, jie padarytų didžiulius atradimus tame, kaip vieno žmogaus įsiveržimas į kito gyvenimą pakeičia, visą gyvenimo kokybę.

Masažinis vampyrizmas vyksta visada, kai masažisto dvasinė moralė yra žemesnė už kliento, nepaisant jo techninio profesionalumo. Ir šitas pasekmes klientas pamatys tik jeigu stebės, kas gi vyksta jo gyvenime. Dvasinė moralė yra, kai žmogus suvokia savo psichikos tipą, prigimtį ir iš šio taško siekia tobulėjimo, didinant žmoniškąsias savybes. Štai pateikti esminiai gyvenimo būdo skirtumai:

- Rūkantys, priklausomi nuo alkoholio;
Laisvi nuo žalingų priklausomybių ir narkotikų.

- Priklausomi nuo žudymo, agresijos maisto - mėsos;
Vegetarai.

- Nevaldantys seksualinės energijos, palaidas lytinis gyvenimas;
Valdantys seksualinę energiją - išsaugantys ją.

- Surišti su gyvūnų auginimu ir išnaudojimu;
Laisvi nuo gyvūliškojo pasaulio.

- Nesugebantys keistis žmonės;
Siekiantys pastovaus tobulėjimo.

Kontaktuojant tokių skirtingų gyvenimo būdų žmonėms visada vyksta vampyrizmas.

Kodėl?

Todėl, kad chaotiškos energijos žmonės, jeigu jie atlieka gydomuosius veiksmus, tokius, kaip masažas, visada ima, nes jų organizmas, nepriklausomai nuo masažuotojo norų, kontaktuodamas su bent kiek šviesesne energetika stengiasi tuoj pat papildyti save šia gyvybe. Klientas, energetiškai būdamas švaresnis, tačiau kiekybiškai silpnesnis, gaudamas fizinį poveikį nepriklausomai nuo jo norų, atiduoda energiją ir įsileidžia į jos vietą masažisto energiją. Jeigu klientas būtų daug stipresnės ir švaresnės energetikos, tai masažistas gautų didelį pasitenkinimą ir sveikatą nuo kliento ir klientas nenukentėtų. Tačiau, dažniausiai, kas turi harmoningą energiją, tas neturi poreikių masažuotis ar kitaip kontaktuoti gydymo tikslais.

Kai masažistas turi švaresnę, bet mažesnę energetiką už masažuojamo kliento, vyksta tie patys mainai, ir masažistas po savo darbo jaučia didelį nuovargį, jaučia nenorą dirbti šį darbą ir dažniausiai keičia jį. Tačiau vampyruojantys masažistai turi didelį poreikį masažuoti kitus žmones, be jų jie jaučiasi labai blogai, ir kaip taisyklė, negali ilgesnį laiką būti vienatvėje, be kokio nors kontakto.

Kai masažistas gyvena harmoningą gyvenimą, puikiai susitvarko su bet kokiais energijos praradimais ir turi kaupiamąjį energijos rezervą, tada jo masažai pildo kliento energetiką ir jis pats išlaiko gerą savijautą. Klientai jaučia, kad pakanka su žmogumi pakalbėti ir jie jaučiasi daug geriau, o po masažo pasiekiamas ne tik geras fizinis efektas, bet ir sužadinamas noras gyventi pilnavertį sveiką gyvenimą. Toks harmoningo masažisto poveikis.

Kaip masažistui išvengti energijos praradimo?

Jeigu masažistas nori išsaugoti savo energiją ir nepakenkti nei sau, nei klientui yra trys pasirinkimai:

  • Nemasažuoti klientų su stipria negatyvia energija;
  • Stiprinti savo energiją ir didinti jos rezervus;
  • Mokytis mylėti žmones, nes meilės jausmas yra garantuota apsauga nuo bet kokio vampyrizmo.

Kaip žmogui apsisaugoti nuo negatyvios masažisto energijos?

Apsaugos nėra. Jeigu žmogus atsigula ant masažisto stalo ir jam visiškai neįdomu, kas jį lies, tada nėra jokios apsaugos, nes atsiduodamas kito lietimams, žmogus atsiduoda energetiškai.

Ypatingai svarbu, kad vaikus masažuotų tik jų tėtės, mamos ar artimieji arba žmoniškojo tipo masažuotojai. Vaikas neturi jokios energetinės apsaugos ir jį liesti turėtų tik gimdytojai arba giminės klano atstovai.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

tikrai manes betkas nelies...

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai