To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako...

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako:
- Taip... Mes jus pagaliau ištyrėme. Manau, kad gydysitės čia ne daugiau
kaip savaite.
- O daktare, kaip aš jums atsidėkosiu!!!
- Bijau, kad jūs mane neteisingai supratote...

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Hipotermija - tai bendras kūno atšalimas. Mirtina žmogaus kūno temperatūra yra 28C.

Kaip mąsto vartojantys alkoholį?

Maistas yra tai, kad patenka į organizmą. Skirtingas maistas - skirtingi žmonės. Tačiau alkoholio užnuodytos smegenys niekada nesupras blaiviai mąstančio. O blaiviems žmonėms nėra prasmės gyventi kartu ir bendrauti su matančiais per "stikliuką", kaip nėra prasmės kalbėtis lakštingalai su žuvimi. Nors žmonės bando tai daryti, ir gauna skausmą, ašaras ir neviltį.

Vartojantis alkoholį žmogaus mąstymas yra pažeistas, nes jis alkoholio nelaiko savo problema. Jam alkoholis yra kas tik norite, tik ne jo problemų šaltinis. Ir kai jį kas nors pakritikuoja, jis puola teisintis.

Joks alkoholikas nepripažins savęs alkoholiku. Kad ir ką jam besakytum, mokslu, faktais ar net po nosim pakištum alkoholio vaisių: (sudegusius namus, skyrybas, artimųjų mirtis) jis vis tiek sakys, kad ne dėl alkoholio tai įvyko.

O didžiausia tragedija tame, kad pats apakintas alkoholio žmogus ir kitus į tai traukia, teikdamas, kad „ aš geriu ir tu gerk, nes aš manau, kad tai gerai, man tai nemaišo." Nerasite nei vieno žmogaus, kurio gyvenimo nebūtų sugriovęs alkoholis, ir kuris kaltintų alkoholį - kalti visi tik ne jo alkoholizmas. Tokia lėtinio alkoholiko mąstysena.

Alkoholikas tapatina save su alkoholiu, kaip su gyvenimo priemone. Bergždžiai su juo kalbėtis ar ką nors aiškinti, tačiau ir jums nereiktų jam leisti plėsti savo pragertą sąžinę aiškinimais ar kalbomis. Viskas, ką toks žmogus bepasakys, yra tik jo silpnybių pasiteisinimas. Alkoholikas yra tas, kuris yra priklausomas nuo alkoholio ir visai nesvarbu ar po taurelę savaitgaliais, ar kas dieną, esmė tame, kad jis be jo nebegali. Jeigu galėtų - nebebūtų alkoholikas, būtų blaivininkas. Sužinojęs, kad sau ir kitiems kenkia gerdamas alkoholį, tiesiog nebegertų, išbrauktų šį nuodą iš savo gyvenimo. Deja, alkoholikas to padaryti negali.

Kaip alkoholis ardo asmenybę, kaip alkoholiu žudoma moralė, dvasingumas, vertybės, deja, tai mato tik blaivūs žmonės ir tai natūralu. Visi, kurie vartoja alkoholį, visai nesvarbu kultūringai ar ne, jie į tai žiūri per taurelę, o per ją... viskas susilieja. Jie pasėkmę mato kaip priežastį.

Jie sako dvasingumo nebėra ir žmonės pradėjo gerti. Ne. Žmonės pragėrė dvasingumą todėl jo nebėra, nes alkoholis užmuša bet kokį dvasingumą. Arba sako: „ va nėra kaime darbo todėl žmogus geria". Melas, nes tik alkoholikas gali nerasti kaime darbo ir neišmaitinti šeimos. Ar jis žemės neturi ar invalidas? Ne. Jis kultūringai geria.

Įprotis gerti savaitgaliais, bartis su šeima, triukšmauti, atseit nuimti įtampa, stresus, vaikščioti į koncertus ir bare guršnotį vėl tą patį alkoholį, ryte skųstis inkstais ir ryti tabletes. Pakliūna girtas policijon, moka baudas, o jūs tokiems pasakykite:" baik gerti ir viskas susitvarkys". Jis nustemba:"o prie ko čia gėrimai? Žmona išdavė, darbas nesiseka, kaimynai kenkia, policiją iškvietė.". Tokie žmonės net minties neturi apie tai, kad jų gyvenimas yra tik todėl toks, nes jie nebeturi blaivaus proto, nes jau pragertos galimybės suvokti tai, kas yra blaivi būsena.

Paklauskite savęs ar jūs žmogus ar ne? Jūs galite asmeniškai atsisakyti alkoholio, galite pradėti blaiviai gyventi ir aplink save formuoti blaivybės zoną. Kai aš klausiau, kas iš principo nevartoja alkoholio, jūs rankos nepakėlėte.

Kultūringai geriantis žmogus ir yra pats baisiausias blogis. Prasigėręs alkoholikas labai naudingas žmogus. Jis voliojasi baloje, o pro šalį einantys vaikai mato, kad dėdė prisilakė; alkoholikas - tai pavyzdys, kaip nereikia daryti, o kultūringai geriantis žmogus - tai pavyzdys, kaip reikia daryti. Kas mūsų vaikus stumia prie alkoholinio lovio? Stumia tie, kurie geria per šventes. Visiems tiems, kurie labai nori gerti šampaną per šventes, aš sakau: Ar jūs norite, kad jūsų vaikai būtų alkoholikais? Atsiliepia: - Kodėl jūs taip? Aš noriu, kad gertų, bet neprasigertų. Nėra jokios garantijos, kad jūsų vaikas gers ir neprasigers. Jeigu jūs turite garantiją, tai jums auksinis paminklas ir Nobelio premija. Tai juk narkotikas. Nusigeria visi, tik skirtingu greičiu. Kas greičiau, kas lėčiau, bet visi kvailėja, visi degraduoja. Tiesiog skirtingu greičiu eina link savo kapo

Taip pat skaitykite alkoholizmas.Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

pastebejau,kad alkoholikai tokie...taiklus straipsnis...gerai,kad manes netraukia jokie svaigalai...nekenciu alkoholiku-silpni zmones

Neveltui Jezus sake, kad visa zeme yra nuseta demonu..
Pagal Korana yra virs 2500 tukstancio paraleliniu pasauliu geru ir blogu..
Pavartojes alkoholio zmogus iskart yra nukeliamas i alkoholio paralelini/iliuzini pasauli..
Sis modelis veikia taip:
Alkoholio paralelinio pasaulio valdovas,agregoras,kitaip piktoji dvasia,liaudiskai demonas pavaldus tamsiajai energijos pusei(velniui),elektromagnetines sandaros protinga butybe dar kitaip mentalas,kuri zmogus savo noru isileidzia i savo biolauka.. Ciortas sukuria jam pasualeli,kuris susidaro is zmogaus geidziamu iliuziju. Fizinej terpej agregoras parazituoja,prisijungdamas prie zmogaus energetikos ir ciulpia zmogaus brangiaja energija,keisdamas jo mintis ir sazine, atimdamas is jo visas galimybes prasimusti gyvenime t.y ka nors gero pasiekti,pasitobulinti ar bent sukurti normalia seima ir t.t taip anksciau ar veliau 100% privesdamas zmogu prie fizines,tiek dvasines degradacijos.
Kuo daugiau zmogus geria tuo labiau jo siela uzsilieka tam paraleliniam pasauli tai tuo maziau jam sansu lieka is jo istrukti, nes pats zmogus praranda valia,energija ir nora is jo pabegti nes jau nebepritampa realiam pasauleli tipo krize-pize ir t.t, o ten viskas super gi.. nusiraminimas, problemu nebuvimas nu viskas ko tik sirdis geidzia.
Vieni greiciau, kiti leciau nudegraduos nes tai priklauso ir nuo zmogaus intelekto,fizines sveikatos ir t.t Bet nudegraduos visi! yra gelezine logika, jei gersi tai ir nusigersi, arba jei eisi nuo tasko A i taska B anksciau ar veliau tikrai ateisi.
Tad kas nesusimaste ka as parasiau tai ir toliau gerkit daunai,vargas jums!! O kas susimaste ar dar kazko nlb suprato rasykit ( l.bloze@gmail.com ),skaitykit tam tikra info, pilni knigynai gi ,sportuokit,melskites,ir uzsiprogramuokit ketinima kad kada nors visiskai mesti gerti visiems laikams, linkiu sekmes kovojant pries sia pasauline nelaime! Tepadeda jums Dievas!

Alkoholikai jus

Mano nuomone kas rase sita straipsni pats turi kazkokiu broblemu,ar kazka panasei.

As irgi linkes manyti, kad tokie ar panasaus gilumo straipsniai buna tik tu zmoniu, kurie jau patys isgyvene tai yra. Siaip ar taip, gerai yra, jei tokie isgyvenimai pasiekia pasauli

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai