To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktarėli, mane dusulys kamuoja...

Bobutė pas gydytoją:
- Daktarėli, mane dusulys kamuoja.
- Gydytojas apžiūri bobulę ir nieko neranda. Klausia:
- O, sakykite, kada jus tas dusulys kamuoja?
- Kai bandau pasivyti troleibusą. - sako bobulė.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Mirtina alkoholio koncentracija žmogaus kraujyje yra 5 promilės.

Harmonija ir hormonai

Jokio skirtumo nėra tame, ką žmonės apie ką nors mano. Esmė, ką kokie veiksmai gimdo. Tai kas vyksta šiandien yra to, kuo žmonės domisi pasekmė. Jeigu keisti mąstymą ir ligą laikyti iškrypimu nuo Gamtos dėsnių, tai ir pasveikti galima sugrįžus į Gamtos dėsnius. Žmonės ieško ir randa kelią į Harmoniją. Homoseksualume nėra logikos, harmonijos ir Gamtos, kaip ir bet kokioje žmogaus griovimo veikloje. Ir visai nesvarbu, ką kas mano, nes manymas yra niekas, palyginus su tikrove.

Žmogus, kuris gimė berniuku ir yra berniukas. Nors pedofilas jame ir mato esamą pasitenkinimo objektą, o gėjus - būsimą pasitenkinimo objektą, tačiau tinkamai auklėjamam ir maitinamam berniukui nebaisi tokia perspektyva. Bet, kai visuomenės iškrypimas nuo Gamtos priveda ją prie to, kad sutrinka hormonų pusiausvyra, tada berniukas ir gauna mergaitės hormonų perdozavimą - tą sutrikimą. O daugybė mokslininkų, kurie tai vadina norma ar įgimtu bruožu, turėtų pradžiai patys praeiti pasaulėžiūros testus. Nes bet kokių tyrimų rezultatai, priklauso nuo mokslininkų pasaulėžiūros. Ir tik todėl vieni moksliniai tyrimai, neigia kitus mokslinius tyrimus. Todėl žmonės, kurie nori žinoti jiems tinkamą informaciją, pradžiai pasitikslinkite, kas tą informaciją skelbia?

Eilę metų, tėvai maitinasi maistu, kuris trikdo jų pačių hormonų veiklą, vartoją alkoholį, kuris iš vis disharmonizuoja visą organizmą ir visiškai nesirūpina savo sąmonės (minčių, proto) švara, kas būtinai atsispindės jų vaikuose. O kai gimsta vaikas, tėvai be jokio suvokimo apie tai, kas yra vaikas, auklėja jį, patys būdami visiškoje savo pasaulėžiūros tamsoje, nors visu 100 proc. įsitikinę, kad jie yra teisūs. O kai vaikas parodo gėjaus bruožus, tada jie sako: tai įgimta, tai natūralu. Ką čia bepridurti? Nei pas vienus, normalų - natūralų gyvenimo būdą vedančius motiną ir tėvą negimsta gėjai ar leisbijietės. Nes motina žino, ką daro.

Pažiūrėkime, kuo maitinasi nėščiosios.

Daugelis jų vartoja alkoholį, rūko, maitinasi negyvu maistu, visiškai nepaiso organizmo, jausmų, psichikos valymo. Tai ko dar tikėtis. Žinoma, kad mokslininkai randa nukrypimų arba „kitokių" normų. Ateis laikas, kai „mokslininkai " įrodys, kad ir pedofilija yra ... įgimta, ir mazochizmas, ir sadizmas ir zoofilija ir viskas bus įrodyta. Ir ką?

O visa ko šaknys yra gilioje pasaulėžiūroje. Gaunate informaciją, kurią skleidžia tie, kam tai neša pelną. Tarkim, kad ir apie maistą, vaikus, homoseksualumą, tuščią seksą (be meilės). Jūs tą informaciją galite atmesti, bet dažniausiai, jauni žmonės neturi jokio harmonijos imuniteto ir priima viską, kad tik būti reikšmingesniu, „kietesniu". Ir tai, kada nors ateina į gyvenimą, deja. Štai ir viskas.

Nėra prasmės kovoti su tokiais žmonėmis, nes jie patys save naikina, patys sau kenkia, ir patys per save degraduoja. Esmė tame, kad tie žmonės, praradę dvasinių vertybių skalę ir savo gyvenimą suvedę į genitalijų pasaulį, ima ir pradeda kenkti harmoningiems žmonėms, kurie išsaugojo savo pasaulėžiūroje Harmoniją ir vis dar skiria savo lytį. Jeigu gėjai, reikalauja, kad jiems dėstytų gėjai, o normalius žmones, kurie jų netoleruoja, „praspiria", tai dar galima suprasti, bet kai jie ima svetimus vaikus, ir daro iš jų ką nori, tai reiškia, kad normaliems žmonėms ateityje vietos nėra. O jokia išsigimusi visuomenė jokioje civilizacijoje neišgyveno, nes arba pati save susinaikino, arba buvo nupurtyta planetos: tvanais, šalčiu, ugnimi ir t.t.
Tad jeigu visų, atsieit, nepagydomų ligų bendruomenės didės, be abejo, jos nepakęs šalia savęs normalių žmonių buvimo. Kas jau ir dabar vyksta. Žmonės gyvenantys natūralų gyvenimą, priversti parduotuvėse matyti gyvūnų lavonus, kavinėse kvėpuoti narko - virtuviniu tvaiku, TV bent Lietuvoje jiems nėra jokių programų, ir t.t, tačiau už gėjus stoja visa armija neaiškių žmonių, nes juos lengva ir patogu valdyti.

Kad ir kokie taikūs yra darbštūs natūralaus gyvenimo žmonės, anksčiau ar vėliau jie bus priversti stoti į kovą, kaip tai daro dabar Rusijos Blaivybės sąjunga. Jie neturi kitos išeities, nes alkoholis, lyties ir kiti iškrypimai, narkobiznis, tabakas, prostitucija - viskas eina vienu antspaudu, kuris varžo bet kokias laisvų žmonių nuo žalingų priklausomybių teises: teisę į mokslą be alkoholikų ir t.t. į miesto šventes be alkoholikų, į pliažą, poilsio vietas be alkoholikų, tabako narkomanų ir atviro sekso. Kažkodėl sveiko gyvenimo būdo žmonės bando prisitaikyti, o nepuola reikalauti sau teisių, ir tik įvaryti į kampą jie stoja į kovą už save ir savo vaikus. O ką jiems dar daryt? Tapti gėjumi ar kultūringu alkoholiku, mėsėdžiu, ir narkomanu jiems tolygu mirti.

Harmonija ir hormonai - tai viena ir tas pats. Puikūs žodžiai. Harmonija su Gamta lygi hormonų pusiausvyrai, o tai ir yra dvasinė, psichinė ir fizinė sveikata, kuri atsispindėjusi vyro ir moters sąjungoje sukuria naują, harmoningą, sveiką žmogų, atsparų bet kokiems verslo pasaulio nuodams, kad ir homoseksualumui.

Žmonės, kurie susitaikė su savo ligomis, suprantama pasidavė, bet, kurie nesusitaikė, tie bent jau pabando išgyti ar tapti kitokiais, ir daugumai pasiseka. Šlovė ir garbė tokiems žmonėms. Na o kurie mano, kad mokslas „teisus" ir sirgti yra norma, to ir verti, kaip ir kiekvienas iš mūsų.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai