To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, nemiga mane visai išsekino...

Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

Šeima išmainyta į alkoholį

„Mano tėtis alkoholikas. Tačiau pats to nesupranta ir nepripažįsta, nors nė vienos dienos negali ištverti be taurelės ar poros butelių alaus. Bandėm su juo ir gražiuoju, ir piktuoju šnekėt, ir slapta vaistus girdyt - niekas nepadėjo. Tėvai jau seniai stovi ant skyrybų slenksčio, tačiau dar nežengia to žingsnio, nors kartais taip norisi, kad imtų ir išsiskirtų.

Galbūt taip būtų geriau? Aišku, man gaila tėčio (kas juo pasirūpins?), bet gaila ir mamos. Sunku matyti, kaip ji kankinasi, nervinasi ir aukoja savo gyvenimą.

Kai tėvas prisigeria, aš jo nebepažįstu. Jis pasidaro irzlus, priekabus, bamba dėl visokių smulkmenų, tampa piktas. Anksčiau to niekada nebūdavo... Nors jį ir myliu, tačiau tokiu elgesiu jis atstumia mane, tarsi verčia bėgti iš namų, bėgti bet kur, kad tik nereikėtų jo tokio matyti. Tačiau gaila palikti vieną mamą, todėl lieku ir kenčiam kartu. Ir kuo toliau, tuo tampa vis blogiau..."
Alkoholis atkakliai ir negailestingai gadina milijonų žmonių sveikatą, jaukia gražų, ramų gyvenimą, ardo visus žmogaus audinius, organus ir galiausiai atneša ankstyvą mirtį. Dėl šios ligos miršta tie, kurie mums brangūs, kurie turėtų dar ilgai būti su mumis.

Alkoholio įtaka žmogaus organizmui

Nuolat vartojant alkoholį žmogaus organizmas keičiasi, sutrinka širdies rit mas, vitaminų pasisavinimas, oda pradeda raukšlėtis, kristi dantys, lūžinėti nagai, slinkti plaukai. Žmogus tampa irzlus, dirglus, dažnai nesusivaldo, agresyviai elgiasi. Ilgainiui ima drebėti rankos, mąžta protiniai sugebėjimai, moterys tampa nevaisingos. Nuo alkoholio priklausantis žmogus praranda atsakomybės jausmą, liaujasi domėtis darbu, rūpintis šeima.
Žmogaus organizmą alkoholis negailestingai naikina ir iš vidaus - prasideda įvairios kepenų ligos - ūminis arba lėtinis hepatitas, kepenų cirozė. Jų metu žūva pažeistos kepenų ląstelės, formuojasi jungiamasis audinys. Normali kepenų struktūra nyksta, sutrinka kraujotaka per kepenis, vystosi jų nepakankamumas. Besaikis alkoholio vartojimas ardo visus žmogaus audinius, organus ir galiausiai gali atnešti ankstyvą mirtį. Per metus alkoholis nusineša per 5000 žmonių gyvybių...

Alkoholizmas yra išgydomas

Kiekvienas žmogus, įkliuvęs į alkoholizmo pinkles, kokios alkoholizmo stadijos bebūtų, gali atsispirti ligai, tačiau tam reikia daug noro, pastangų ir šioje srityje dirbančių specialistų pagalbos.

Dažnai pradėjus gydymą žmogus išsigąsta jo pečius užgriuvusios naštos ir pradeda trauktis, pasiduoda, nors pradžioje jo pasiryžimas būna labai didelis. Tokiu atveju į pagalbą turėtų ateiti artimieji, kartais užtenka paprasčiausio padrąsinimo, supratimo ir nuo alkoholio priklausantysis vėl atranda jėgų eiti pirmyn.

Suvienijus paties nuo alkoholio priklausomo žmogaus, jo artimųjų ir profesionalių gydytojų jėgas, galima tikėtis paties geriausio rezultato. Įveikę alkoholizmą, jūs ir vėl galėsite džiaugtis gyvenimu.

Plačiau apie alkoholizmą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai