To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Okulistas - pacientui...

Okulistas - pacientui:
- Jums labai reikia akinių!
- Kaip jūs galite taip sakyti, net nepatikrinęs regėjimo?
- Aš tai supratau, kai jūs įėjote pro langą.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

Alkoholio ir kitų kvaišalų vartotojų anatomija

Alkoholio žmonės, turi labiausiai pakenktas smegenis. O tai reiškia, jeigu jos neatsistatytų, jie gyventų minimaliai 20 -30 metų. Kadangi, nors ir sunkiai vargdamas, organizmas atstato savo funkcijas, smegenyse, nuo pastovaus jų naikinimo ir griovimo, įvyksta pakitimai, kurie ir sąlygoja priklausomybėje nuo kvaišalų esančiųjų kalbą, elgesį, suvokimą.

Esminis skirtumas tarp blaivininko ir alkoholiko, yra energetinis.

Alkoholikas jaučia pastovų energetinį badą, gi be svaigalų tiesiog „blūsta". Be to blokuojamas suvokimo centras ir žmogus pavergiamas bet kokiomis civilizacijos koduotėmis. Suvokimas yra pagrindinis žmogaus evoliucijos variklis, be jo žmogus naikinasi, pradžiai morališkai, vėliau ir fiziškai. Suvokimas sunkiai atstatoma savybė, pažiūrėkite, kaip negaili, alaus mėgėjai, savo vaikų: jie geria jų akivaizdoje koduodami juos patencianaliais alkoholikais, ir tuo didžiuojasi.

Alkoholio mėgėjai turi neigiamą energetinį poliusą, kuris anksčiau ar vėliau pasireiškia fiziniame kūne ir negatyviose gyvenimo situacijose. Štai kodėl alkoholikai mato apie save visus geriančius, o tuos, kurie negeria, jie stengiasi žeminti ir smerkti. Pažiūrėkime ir paanalizuokime kaip pvz.kad ir šitame skaitytojų atsiųstame forume trumpą kalbą apie mokslininkų išvadas dėl alkoholizmo:

priklausoma nuo ... „Šitą nuorodą pasiskolinsiu į savo dienoraštį.. skaitau ir siaubas ima..
bet kas iš to, lyg tai pakeistų mus.. Nė velnio.. laka visi aplinkui.. tą patį darom ir mes, ypač kai blogai.. arba labai "linksma"Rūkantis tėvas rašė...
O aš manau, kad neapykanta bet kam net alkoholiui ir rūkalams kenkia daugiau nei neapykantos objektas.

Ir gerai kad geria ir rūko. Mes su Magdute kažkada žiūrėjom kažkokį bajeviką. Ten toks vienas maniakas visus pjaustė. "Tai todėl kad jis nerūko sakau - o va parūkytų, susikauptų, pagalvotų apie savo veiksmus..."

Iš šito dialogo akivaizdžiai matome, kad kalbasi žmonės turintys ne pirmo laipsnio priklausomybę kvaišalams, jau nebepaisantys, kaip taisyklė, elementarios kultūros kalbos. Juos ima siaubas, kai skaito, apie tai, ką jie patys daro, bet jiems nesukelia jokio siaubo maniako sadizmas!, o priešiškumas alkoholiui ir neapykanta, kurią jie mato blaivininkuose - jiems užkliūna. Jiems gerai: „kad rūko ir kvaišinasi". Jie kažkodėl mano, kad visi straipsniai apie nuodų - alkoholio vartojimą yra tam, kad juos pakeisti ar priversti nebesikvaišinti. Alkoholikų mąstymas tai iškreiptų veidrodžių karalystė.

Kaip žiūrėti ir kaip elgtis su alkoholikais?

O gi labai paprastai. Venkite sureikšminti jų kalbas, nes jų kalbos yra be nuovokos. Smegenys negali regeneruotis 100%. Tačiau suveikus dvasinėms sferoms, Dievui, būna visko. Tai reti atvejai ir jie dažniausiai įvyksta religijon atėjusių asmenų gyvenimuose.

Blaivininkas - sveiko gyvenimo būdo žmogus į priklausomus nuo kvaišalų tikrai žiūri lengvai. Žinodamas jų nestabilumą, nedarbingumą po eilinių išgertuvių joks verslininkas nepatikės rimto darbo. Visi rimti sandėriai su geriančiaisiais yra rizikos faktoriuje. Tai reikia žinoti.

Alkoholikas, kad ir koks profesionalus atrodytų savo darbe, visada kels problemų, nes yra nestabilios psichikos, priklausomas nuo nuotaikos, kuri priklauso nuo svaigalų ir t.t. - uždaras ratas. Todėl bet koks neprofesionalas blaivininkas yra didesnes pajamas garantuojantis darbuotojas, nes jį galima išmokinti ir tobulinti apoliuojant į jo suvokimą ir psichikos lankstumą gyvenimo būdo keitimui ir išugdyti sąžiningą darbuotoją.

Alkoholikai dažniausiai mato kituose, blaiviuose žmonėse smerkimą, kritiką, agresiją savo atžvilgiu nors iš tikro tai yra jų savigailos išvados. Jie silpni, kad keisti save, todėl pasąmonėje nepakenčia blaivių asmenų (natūrali instinktyvi pozija).

Užkrečiama nematoma sfera

Energetiniai negatyvūs alkoholiko virpesiai keičia poliariškumą tik maždaug po metų visiškos abstinencijos, priklausomai nuo gyvenimo būdo. Jeigu keisti mąstymą, pasaulėžiūrą, maistą, tada pakanka ir kelerių mėnesių. Žmonių „likimo" virpesiai visada balansuojasi, todėl bendraujant su narkotinę priklausomybę turinčiais asmenimis visada rizikuojate parsinešti namo „svetimą" savo šeimai ar asmeniui krūvį, kuris pasireikš neigiamais įvykiais, barniais, nei iš šio, nei iš to, net sveikatos sutrikimais. Su alkoholikais drąsiai gali bendrauti magai, kuriems palanku, kad tokių esama, dvasininkai, vienuoliai, kurie gali jiems padėti išlysti iš šio sąmonės sąstingio, ir sąmoningai sveiką gyvenimo būdą vedantys žmonės, kurie bendrauja tik darbo reikalais ir sau nepakenkia, nes jų organizme nėra tos substantos, kuri pritrauktų alkoholinių narkomanų esmės. Visi kiti turi rizikos faktorių.

Vampyrizmas

Žmonės intuityviai vengia mėgstančius alų ir kitus narkotikus, ir ta intuicija juos apsaugoja nuo to, kas vadinama energetiniu vampyrizmu. Niekas taip neatsiurbia energijos iš vaikų, kaip geriantys alų, vyną ir kt. ir rūkantys tėvai.

Vaikas gali gimti iš meilės su geriausiais likimo kreditais, tačiau geriantys tėvai, gimus vaikams, kaip taisyklė naudojasi savo geru vaiku likimu: prasigyvena, pasistato namus, o kai kreditai baigiasi, vaikai nebeklauso, serga, griūna jų likimai, ir jeigu išgyvena, jie tampa tokiais, kaip ir jų tėvai - alkoholikais, vienišais sunkaus gyvenimo kalviais.

Blaivininkai gali peržvelgti savo gyvenimo pažįstamų pavyzdžius ir matyti šią realybę, tačiau geriantys alų ir kt. to padaryti negali, nes jų matymas, kaip jau žinome, yra atvirkštinis. Todėl į alkoholio vartotojus teisinga yra žvelgti laisvai, lengvai ir su gailesčiu, gi jų tik 1/3 žmonijos.

Natūrali atranka

Ir taip kaip gamtoje vyksta natūrali atranka, taip vyksta ir žmonijoje, karais, kataklizmais ir alkoholiu, rūkalais, narkotikais mažinamas žmonių skaičius. Tiesiog vienoje visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, svarbu, kad visi turėtų žinias, kaip kurti sveiką pilnavertį žmogų, o ar naudotis žiniomis - čia spręsti jums.
P.S Apsupkite save tokiais, kokiais norite patys tapti, ir tais, kurie jus myli, ir nedalyvauja jūsų degradavime.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Įdomiai rašo autorius, vartoti alkoholi blogai, bet buti blaivininku gerai. Matomai gerb. autorius nežino kas tas blaivininkas. Blaivininkas - tai geriantis alkoholio tik toki kieki kad visuomet liktų salyginai blaivus. Aš beje už blaivininkus. Apie valančiu manau girdėjote, bet skaitėt tik cenzūruotus straipsnius, kur apie gėrimo kultųrą viskas iškarpyta, palikti tik smerkiantys pasisakymai. Valančius anaiptol neatsisakydavo išgerti. Ir gerdavo gana dažnai. Svečiams atėjus - būtinai-vyno. Jis smerkė pasigėrimą, kaip beje visi aristokratai tais laikais.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai