To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatrinės ligoninės pacientas atsisveikina su ligoninės direktoriumi...

Psichiatrinės ligoninės pacientas atsisveikina su ligoninės direktoriumi, kuris jam sako:
- Na, dabar, tamsta, jau esi visiškai sveikas ir negalvoji esąs Napoleonas.
- Tikrai taip! Jūs mane visiškai išgydėte!
- Na, tai viso geriausio!
- Viso! Tik norėjau jūsų paklausti, ar man nereikės mokėti alimentų Žozefinai?

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Švedijoje beveik 100 proc. moterų gimdo su profesionaliu gydytoju, Nigerijoje gydytojo sulaukia tik 33 proc. gimdyvių.

Psichikos tipai

Žmogaus psichikos struktūra genetiškai nėra užprogramuota. Psichikos struktūra yra asmeninio tobulėjimo rezultatas, kurį gali nulemti aplinkybės, bet gali nulemti ir asmenybės pastangos. Todėl, jeigu jūs manote, kad esamas psichikos tipas jūsų gyvenimo netenkina, jūs galite jį keisti.

Žmogaus psichikos tipas yra tai, kuo žmogus vadovaujasi savo elgesyje, siekiuose.
Žmogaus psichikos tipų anatomija nėra dėstoma mokyklose ar kur kitur. Kodėl? O gi tada žmogus turėtų labai dideles galimybes keisti savo charakterį, gyvenimą. Kam tai naudinga, mes čia nekalbėsime. Protingiems žmonėms aišku, kam naudinga. O neturintiems žinių ir suvokimo, kad ir pasakyčiau, nieko nebepadėsiu. Ir taip, psichikos tipai:

Vadovaujasi instinktais

Kai žmogus savo elgesyje vadovaujasi instinktais, siekia patenkinti instinktus, nežiūrint į aplinkybes, tai yra instinktų psichikos tipas. Šis tipas išsiskirti gyvuliška modifikacija. Kaip ją apibūdinti? Nagi pažvelkime, kaip gyvena gyvūnai pas savo šeimininką. Jis juos maitina. Tačiau, jeigu jiems suteikti laisvę - jie pražūtų, nes nėra prisitaikę gyventi nei miške, nei laisvėje. Gyvuliškos modifikacijos psichikos tipas - tai žmonės, orientuojantys savo elgesį į mažiausiai darbo reikalaujantį gyvenimą, tačiau maksimaliai tenkinantį jų fiziologinius poreikius. Tokie žmonės reikalauja savo žmogaus teisių, tačiau patys nieko nedaro, kad pakeistų save ar situaciją, todėl jie tampa agresyviai - parazituojantis tipas, kuris paskui save palieka tik griuvėsius. Tokie žmonės gyvena amžinose problemose, nelaimėse, barniuose ir t.t.

Šio tipo žmonės tokios savo padėties dažniausiai nepripažįsta. Tačiau, jeigu to nepripažįsta psichologiniai mokslai ir valstybiniai organai, tada turime reikalų su žmonių susinaikinimo programomis, nors visiems atrodo, kad įstatymas gina „žmonių teises".

Bio robotai

Įpročio žmonės arba bio robotų psichinis tipas. Kai vadovaujamasi įpročiu dirbti, įpročiu kažką daryti metų metais susiklosčiusia „kultūra", nieko nekeisti. Pirma - įpročiai, paskui - instinktai. Žmogus įpratęs gyventi pagal įprastą vagą, ir jeigu taip nesigauna, jis nepatenkintas. Jam sunkūs yra pokyčiai, naujovės, jis dirba pagal programą. Jam visiškai nesvarbu, kokios galimybės atsiveria, jis renkasi monotoniją, ir jam to pakanka. Kaip įpratę, taip ir gerai. Tai labai panašu į robotų gyvenimą, be jokių ryškių bandymų keisti save, be perspektyvų. O visus, kurie keičiasi, siekia naujų tikslų, bio robotai vadina nerimtais, vėjavaikiais. Jie laiko save labai teisingais, todėl ir nesugeba keistis, nes nemato tam reikalo. Jeigu gyvenimas sunkus, kalti visi, išskyrus juos pačius. Jie teisinasi valdžios klaidomis, kosmoso įtakomis, likimu.

Proto valios galiūnai - demonai

Žmonės, kurie suvaldo savo instinktus ir sugeba keisti įpročius, vadovaujasi protu, ir pasiekia daug daugiau. Demoniškas psichikos tipas - nes yra stiprūs, žinantys ko nori, o įgyti turtai reikalauja jų apsaugos, jų didinimo, poreikiai ir apetitai auga, todėl tokie žmonės ima valdžią į savo rankas ir reikalauja besąlygiško paklusnumo jų diktatui, pasitelkdami pačias žiauriausias priemones.

Žmonės vadovaujasi sąžine - intuicija

Žmoniškasis psichikos tipas - kai žmonės suvokia savo dievišką prigimtį ir gyvena Dievo vadovaujami. Jie turi savo asmeninį kontaktą su dieviškąja būtimi, ir Dievas kalba su jais situacijų, įvykių, gyvenimo kasdienybės kalba. Žmogus atsiduria vienose ar kitose įvykiuose, pats juos susikūręs per savo pasirinkimą ir žino, kada eina ne ten, kur reikia. Intuicija pas tokius žmones yra Dievo vadovavimas iš vidaus, o gyvenimo įvykiai - Dievo vedimas iš išorės. Dievas - tai nėra tikėjimo klausimas, tai nėra religijos monopolis, tai - žmogaus dvasinės prigimties išraiška. Toks žmogus tiesą mato per kasdienius įvykius, savijautą, situacijas. Tiesa yra tai, kas - akivaizdu. Toks žmogus tobulėja, nuolat siekia gyvenimo dvasinės - dorovinės kokybės.

Nužmogėjimas

Jeigu aukščiau minimi žmonių psichikos tipai egzistuoja savaime, žmogaus natūralios gamtos sutverti, tai yra toks tipas, kurį žmonės sukūrė patys. Tai visiškas nužmogėjimas. Jis pasiekiamas vartojant alkoholį, tabaką ir kitus narkotikus. Kai žmogus jau nebegali be šitų kvaišalų nei dienos, ir jo gyvenimo tikslu tampa pastovus savęs kvaišinimas, šis lygis jau pasiektas. Į šį tipą dažniausiai krenta gyvuliško, bio roboto ir demoniško tipo žmonės. Žmoniškojo tipo atstovai neturi poreikio savęs kvaišinti. Nužmogėjimo tipas neegzistuoja biosferoje, todėl tampa žemiau gyvuliškojo, pagal hierarchijos dėsnius. Dažniausiai tokie žmonės turi labai didelę puikybę, yra kerštingi.

Protingo žmogaus išnykimas

Priklausomi nuo alkoholio, tabako ir kitų narkotikų, turi visiškai iškreiptą savo biolauką. O kadangi žmogus neša savo dvasinio kūno matricą, kuri šiuo atveju nesutampa su žmoniškąja, jis iškrenta iš protingojo žmogaus biologinės rūšies. Be to, kvaišalai yra genų nuodai ir išderina chromosomų aparato darbą. Pažeistos chromosomų struktūros persiduoda vaikams, daro juos silpnos sveikatos. O jeigu kvaišinamasis vyksta nuolat, gresia išsigimimai.

Šis pasaulis nuostabus tuo, kad jame viskas įmanoma. Todėl keičiant savo savybes, elgesį, veiksmus, įmanoma keisti psichikos tipą, deja, ne tik į laisvesnį, bet ir į nužmogėjimo, kaip pavyzdžiui nekaltai kultūringai vartojant alkoholį.

Žinios ir išsilavinimas beždžionės nejaudina

Jokie mokslai ir jokios žinios neturi jokios reikšmės, jeigu nesuvokiamas psichikos tipas. Žinios ir išsilavinimas yra tik priedas prie psichikos tipo. Jeigu žinias turi demoniško tipo atstovas, laukite karo, o jeigu instinktų vykdytojas - turėsite mafijozą.

Psichikos tipai sąlygojami vaikystėje. Tačiau kaip bebūtų, suaugęs žmogus, gebantis susivokti, kame jis yra, gali matyti savo gyvenimo įvykius, kuriuos kūrė vienu ar kitu savo psichikos vadovavimo būdu. Ir jeigu tik žmogus pasiryžo keisti save, Dievas atsilieps ir padės jam.
Nereikia manyti, kad vartojantys alkoholį ir kitus narkotikus, gali jų ir nevartoti, nors jie taip dažnai sako. Deja, bokalas alaus per Naujus metus, intelektualių sugebėjimų srityje pasireiškia griaunančiai apie 2-3 metus, atsižvelgiant į žmogaus galimybes. Be to, žmonės turintys poreikį nors ir minimaliam kiekiui alkoholio ar psichotropiniams kvaišalams, žengia į šalį nuo žmoniškojo - Dievo žmogaus kelio, kad ir mažais žingsneliais, nepastebimai eina kitur...

Čarlzas Darvinas kartą pasakė: „ beždžionė, vieną kartą paragavusi alkoholio, jau daugiau niekada savo gyvenime jo neragaus". Tame žmonės kvailesni už beždžiones. Citata iš „Orangutangai - kultūringa rūšis"

Tačiau Darvinas kalbėjo apie laisvą beždžionę. Jeigu gyvūnus valdo tokie žmonės, tai juos paverčia panašiais į save, alkoholikais, ligotais, nervuotais ir bejėgiais.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Temos autorius neturi nė menkiausio supratimo apie psichiką, jos sudėtį ir fukcionavimą. Prie tokių rašinėlių reikėtų pridėti prierašą "Science fiction".

Tai kad visi geria, kita vertus dauguma vaizduoja kad negeria. Tai apie ka cia tas straipsnis? Na grazi utopine ideja. Nors tiesos yra. Siaip kodel zmones geria? Ira tokia senovine babilonieciu legenda. Kai bezdzione paragavo vyno pralinksmejo ir virto zmogumi. Be alkoholio musu civilizacijos nebutu. Iskreiptas poziuris i alkoholi atsirado kartu su stipriaisiais spiritiniais gerimais. Anksciau alkoholis buvo laikomas maistu ir vaistu. Juo gyde viska, iskaitant psichinius sutrikimus. Ipac buvo zinomas jo raminamasis poveikis. Na ir pasigerimas aisku buvo netoleruojamas. Zmogus kaip gyvunas negali naturaliai gyventi dirbtineje aplinkoje, kuria pats sukure. Rutininis darbas, nenaturalus dirbtinis bendravimas, dirbtiniai bustai. Isgerus alkoholio tai tampa kaip ir normalu. Isvada: panaikinu alkoholi visi imtu kvaisintis pavojingesniais ir ne tokiais efektyviais kvaisalais. Panaikinus bet kokia galimybe stabilizuoti psichika, zmones sunaikintu civilizacija ir gryztu i gamta. Gyventu urvuose, naudotusi tik primityviausiais akmeniniais irakiais, kuriems pagaminti nereikia pastangu.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai