To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojais sako įkyriai pacientei...

Gydytojais sako įkyriai pacientei:
- Jūsų atveju medicina yra visiškai bejėgė.
- O, Dieve, kodėl?
- Todėl, kad jūs esate absoliučiai sveika...

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tabako produktuose yra 4000 cheminių medžiagų, iš kurių 40 yra žinomos kaip kancerogenai.

Kaip elgtis, kai moteris verkia?

Kai moteris pravirksta, vyrai elgiasi trejopai: ją ignoruoja, pradeda guosti, arba sutrinka. Psichologai teigia, kad stipriosios lyties atstovai turi išmokti 9 dalykus, kad damos rečiau lietų ašaras.

1. Nepalikite jos vienos, nes aplink daug guodėjų. Juo labiau, jeigu jūsų mergina - gražiausia pasaulyje. Stebėkite ją, atitolkite nuo partnerės bent kelis metrus, tačiau nepameskite jos iš akių. Dar geriau, jei po ranka turėtumėte žiūronus.

2. Jokiu būdu niekada neužduokite verkiančiai merginai tokių klausimų:
„ką daryti, kad tu nusiramintum?", „kas tave nuskriaudė?", „kas atsitiko?", „gal aš galiu tau kuo nors padėti?" Ji būtinai pasufleruos, ką padaryti, kad suspindėtų jos akys. Tačiau sąskaita jūsų kredito kortelėje sumažės dvigubai. O jei užduosite du pastaruosius klausimus, sužinosite, koks esate negeras žmogus ir kad jūs gyvenime nieko nesugebate. Todėl geriau tylėkite ir žiūrėkite per žiūronus.

3. Jei mylimoji vis dar lieja ašaras upeliais, nustatykite prasikaltusią veido išraišką. O tada, kai ji pakels iš nuostabos akis, pasakykite, kad ją labai mylite. Tik neprasitarkite, kad nupirkote tris gėlytes už grąžą, kurią gavote pirkęs alų.

4. Jeigu mylimoji reikalaus dovanos, pasakykite, kad siurprizai laukia tik tuomet, kai ji nusišypsos.

5. Būkite džentelmenas, ištieskite mylimajai savo nosinaitę. Jei ji nelabai švari, tai apverskite kita puse, bet vis tiek paduokite. Juk jūs - išauklėtas ir mandagus, o ji vis tiek nepastebės, nes blakstienų tušas nutekėjo.

6. Jei moteris pradės klausinėti apie savo išvaizdą, jokiu būdu nesakykite, kad ji atrodo baisiai, o jos blakstienų tušas nutekėjo. Svarbiausia, moterį nuraminti.

7. Įsidėmėkite: jūs - geraširdis ir mokantis užjausti. Todėl nė nemėginkite niūniuoti panosėje, kai ji ašaroja arba rodyti savo 32 dantis. Padarykite sielvarto iškreiptą veidą. O dar geriau - giliai dūsaukite ir glostykite jos pečius. Tik jokiu būdu ne žemiau!

8. Paimkite iš jos nosinaitę, paduokite kitą, o dar geriau, kad patys nušluostytumėte ašaras.

9. Niekas nepadeda? Tada patys pradėkite ašaroti. Tuojau pat! Ir garsiau, garsiau, nei mylimoji. Tada ji tikriausiai pasakys: „na ką tu, mielasis, niekai, nesielvartauk taip stipriai."

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai