To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vienas gydytojas guodžiasi kitam...

Vienas gydytojas guodžiasi kitam:
- Mes, gydytojai, turime labai daug priešų šiame pasaulyje!
- Taip, bet dar daugiau aname!

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Daugiausia altruistų yra tarp žmonių turinčiu I kraujo grupę,egoistų tarp turinčiu IV grupę.

Girta moteris: ką su ja daryti?

Atrodo, Jūsų dama padaugino alkoholio! Vyrai, moters psichologija ypač veikiama emocijų, tad būkite atsargūs!

Pirmojo pasimatymo metu tai įvyksta itin retai ir Jūs, greičiausiai, elgsitės kaip tikras džentelmenas. Tai nėra sudėtinga: net prisigėrus iki žemės graibymo mažai pažįstama mergina nekels skandalų ir isterijų.

Kitas reikalas, jeigu prisigėrė Jūsų vizitinė kortelė - sutuoktinė arba draugė, ir, kad būtų dar "linksmiau" viešumoje, Jūsų draugų kompanijoje arba, neduok Dieve, kolegų... Tokiu atveju Jūs privalote imtis visų galimų priemonių, kad nejaustumėte gėdos nei prieš save, nei prieš žmones. Nereikia kuo greičiau "užpilti akių", kad tik nematytumėt, kas vyksta. Geriau užsiimkite savo besipurtančios antrosios pusės transportavimu.

Ji, savaime suprantama, priešinsis, spardysis ir kabinėsis prie nepažįstamųjų. Nepaleiskite iniciatyvos iš rankų - lėtai ir atkakliai judėkite link išėjimo. Puikus variantas - čiupti ją ant rankų (ne po pažastimi, ne už plaukų) ir išnešti. Tokiu atveju aplinkiniams įstrigs herojiško gražuolio įvaizdis, o ne jo girtos moters pasakojimai.

Pati populiariausia strateginė klaida - pradėti aiškinti smalsuoliams, kad, neva, "mano mergina silpnoka, seniai nesirodė žmonėse, sulaukėjo"; garsiai daryti jai pastabas. Tylėkite! Šypsokitės. Jeigu pavyko nusigauti iki automobilio - pusė darbo atlikta!

Toliau stenkitės laikytis taktikos "tyla - gera byla". Ji, greičiausiai, bambės ir "trauks per dantį". Nepasiduokite provokacijoms, venkite priekaištų, jeigu nenorite sužinoti masės nereikalingos informacijos apie save, savo motiną, savo draugus, kolegas ir ypač sekretores.

Jei moteris vis dėlto pratrūko, jokiu būdu nesivelkite į diskusijas - bus tik blogiau. Nurykite gumulį ir nieko nesakykite apie jos motiną. Sutramdykite savyje baugų norą skelti jai antausių - isteriją moteris, galbūt, baigs, tačiau nuoskauda liks ilgam!

Neverta į ginčą velti jūsų draugų arba giminaičių - moteris, nors ir girta, tačiau vis vien Jūsų ir aiškintis su ja turite tik Jūs. Taip pat Jums gali pagelbėti humoro jausmas ir pasiruošimas suteikti pirmąją pagalbą. Tai, kad negalima niekur išleisti girtos moters vienos, tikriausiai, Jūs ir taip žinote.

Jus turi raminti dvi mintys!

Pirma: ji taip kiauliškai elgiasi, nes jai yra nemalonu, kad Jūs tapote ne paties geriausio jos gyvenimo momento liudininku. Ir moteris šiuo metu labai sunkiai susivokia, o šiaip Ji yra labai miela ir mylinti.

Antra: juk Jūs taip pat ne visada būnate pačios geriausios būsenos.

Idealiausiu atveju, Jūsų kantrybė atsipirks šimteriopai ir kai Jūs eilinį kartą susigadinsite įvaizdį draugiškų išgertuvių dėka, galėsite tikėtis mažų mažiausiai užuojautos.

Tiesa, buteliuko alaus ryte Jūs vis vien iš jos nesulauksite. Tokios jos yra - moterys!

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai