To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vienas gydytojas guodžiasi kitam...

Vienas gydytojas guodžiasi kitam:
- Mes, gydytojai, turime labai daug priešų šiame pasaulyje!
- Taip, bet dar daugiau aname!

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vienas iš parkinsono ligos simptomų vadinamas "pinigų skaičiuotojo" sindromu, dreba nykštys ir smilius.

7 sveiko vaikų miego taisyklės

Nedaug tėvų gali pasigirti, kad jų atžalos užmiega ir nubunda tiksliai pagal laikrodį ir be jokių kaprizų. Likusiems gimdytojams teks patiems išmokti ir savo atžalas mokyti kelių paprastų sveiko miego taisyklių: mobiliuoju neplepėti, šokolado nevalgyti...
Kai vaikas normaliai miega, geriau pailsi ir jo tėvai. Taigi aritmetika labai paprasta: laikotės gana paprasto režimo, kurį rekomenduoja gydytojai somnologai, t. y. miego specialistai, ir džiaugiatės sveiku gyvenimu bei puikia nuotaika.

  1. Miegui vaiką pradėkite ruošti likus valandai iki to laiko, kai jis jau turi gulėti lovoje. Lepinti savo atžalą šokoladiniais batonėliais bei saldainiais galima tik iš ryto arba per pietus. Po 15-16 valandos to daryti neverta, - šokolade yra kofeino, o jis, kaip žinome, dirgina nervų sistemą ir trukdo užmigti.
  2. Nuo lopšio pratinkite mažylį prie griežto režimo. Tačiau tai nereiškia, jog būtina prievarta siųsti vaiką į lovą konkrečią valandą ir net minutę - sveikiau išsiugdyti savą algoritmą. Svarbiausia atminti, kad įprotis gultis ir keltis tuo pačiu metu visą savaitę yra viena svarbiausių sveiko miego ir suaugus prielaidų.
  3. Visiems žinomas faktas: aktyvūs vaikai miega geriau. Tad jeigu jūsų atžala nesportuoja, verta bent jau pradėti riboti laiką, kurį jis praleidžia prie televizoriaus ar kompiuterio, ir būtinai kasdien priversti pasivaikščioti bent 40 minučių.
  4. Likus 30-45 minutėms iki miego uždrauskite vaikui žaisti kompiuterinius žaidimus ar plepėti mobiliuoju telefonu. Naujausi moksliniai tyrimai parodė, kad mobiliojo ryšio telefonų skleidžiama spinduliuotė jaudrina smegenų žievėje esančius receptorius, o tai gali sukelti nemigą.
  5. Kojų masažas ar prie pėdų pridėta karšta pūslė padės išvaduoti vaiką nuo vadinamojo greitų kojyčių sindromo. Jeigu tai nepadeda ir jūsų mažylis ir toliau miegodamas „laksto", tikėtina, jog jam trūksta geležies: anemija dažnai sukelia naktinius galūnių traukulius.
  6. Daugybei vaikų būdinga tamsos baimė arba jie tiesiog bijo pasilikti vieni kambaryje. Todėl, kai mažylis jau guli lovelėje, būtinai pakalbėkite su juo apie ką nors malonaus - kokia rytoj bus puiki diena ir pan. Vaikas turi nusiteikti, jog miegas yra būtina kažko smagaus ir gero prielaida, todėl lengva širdele užmigs, kad tik greičiau nubustų rytą.
  7. Jokiu būdu neatidėliokite vakarui griežtų auklėjamųjų pokalbių, problemų aptarimų. Bus daugiau žalos nei naudos, jeigu miegas vaikui ims asocijuotis su kažkokiais nemaloniais dalykais.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai