To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras, išeidamas iš palatos...

Daktaras, išeidamas iš palatos:
- Visiems iki pasimatymo!
O jums, Petraiti, sudiev.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet krūties vėžys diagnozuojamas 300000 pasaulio moterų, iš jų Lietuvoje 1300.

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui

Kasdien bendraujant su žmogumi, į kurį kadaise žiūrėjome susižavėjusiomis akimis, į santykius ima skverbtis rutina ir kasdienybė, ir taip po truputį pamirštame visus švelnius ir gražius žodelius, imame kalbėtis buitiškai ir dalykiškai. Iš kitos pusės, ir patys patiriame kur kas mažiau romantikos ir gauname mažiau įrodymų, jog vis dar esame svarbūs. Pabandykite kasdien ištarti bent kelis svarbiausius dalykus, ir švelnumas, kurį parodysite savo sutuoktiniui ar sutuoktinei, praskaidrins jūsų kasdienybę.

  1. Aš tave myliu. Tai svarbiausi kiekvieno žmogaus žodžiai, paprastas, tiesioginis, veiksmingas ir labai prasmingas sakinys. Nesakykite: "Man tikrai to nereikia kartoti, nes jis (ar ji) ir taip žino". Tai netiesa! Šiuos žodžius girdėti niekam nepabosta, kiek kartų bekartotumėte, taigi sakykite šiuos žodžius savo brangiems žmonėms daugybę kartų kiekvieną dieną.
  2. Man taip pasisekė, kad tu esi mano vyras (arba žmona)! Jeigu norite paliesti jautriausias savo mylimo žmogaus širdies stygas, pasakykite tai. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu, jeigu jums kasdien jūsų antroji pusė kartotų, kad jam esate Dievo dovana.
  3. Gražiai atrodai! Pastebėta, kad ilgus metus laimingai kartu pragyvenę sutuoktiniai vienas kitam atrodo labai patrauklūs. Ir tai yra greičiausiai todėl, kad kiekvienas iš jų antrajame mato daugiau teigiamų savybių, nei neigiamų, tiek psichologine prasme, tiek fizine. Kasdien kartojami šie žodžiai yra galingas meilės įrodymas.
  4. Man svarbi tavo nuomonė ir aš ją vertinu. Sėkmingai susituokusios poros vienas kitu žavisi ir gerbia bei vertina vienas kito nuomonę. Patikimiausias patarėjas yra sutuoktinis. Klausdami savo sutuoktinio nuomonės apie įvairius dalykus ir pripažindami jo išmintį, jūs kuriate stiprų tarpusavio ryšį.
  5. Galiausiai - kasdien paminėkite kurį nors savo sutuoktinio privalumą. Tai gali būti: "Brangusis, ar kada nors sakiau, kaip man patinka tavo elgesys su bendradarbiais?", arba: "Mieloji, tavo kantrybė su vaikais tiesiog begalinė!" Kiekvienas žmogus tikrai turi teigiamų savybių, tad kasdien pabrėžkite vieną ar daugiau iš jų. Ugdykite pozityvaus bendravimo su savo sutuoktiniu įgūdžius, nepamiršdami kasdien pasakyti minėtų penkių dalykų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai