To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare man slenka plaukai...

- Daktare man slenka plaukai.
- Tai greičiausiai dėl nervų...
- Bet aš todėl ir nervinuosi, kad man slenka plaukai...

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Ką reiškia skaičiai sapnuose?

Senovės išminčių, sukūrusių skaičių mokymą ir jų reikšmes astrologijoje bei numerologijoje, tvirtinimu, galima išsiaiškinti konkrečią skaičiaus reikšmę, kurį susapnuojate. Skaičiai, kurios regite sapnuose, gali įspėti apie artėjančius įvykius arba priminti praeitį, kuri vis dar turi įtakos žmogaus gyvenimui.

Skaičiai gali nurodyti atitinkamą laiką ir vietą

Skaičių reikšmė, kuriuos žmogus susapnuoja, gali būti konkretus, tiesioginis arba užšifruotas simbolis. Numerologai įspėja, kad kai kurie susapnuoti skaičiai gali būti tikras galvosūkis, kurį reikia išnarplioti, norint gauti atitinkamą informaciją.

Taip pat jie gali įspėti apie artėjančius svarbius įvykius, kurių reikėtų laukti. Interpretavus skaičių simbolius, galima gauti svarbių žinių ir pritaikyti jas konkrečioje situacijoje. Pavyzdžiui, skaičiai gali nurodyti atitinkamą laiką ir vietą, kur įvyks žmogui svarbūs gyvenime įvykiai.

Ir priešingai - gali priminti praeities įvykius, kurie iki šiol turi vienokios ar kitokios įtakos žmogaus gyvenime.

Skaičiai gali priminti seniai nematyto draugo jubiliejinę sukaktį

Išmokti teisingai interpretuoti skaičius, kuriuos susapnuoja žmogus, labai praverčia. Senoliai pataria susikaupus analizuoti simbolius, kad vėliau netektų gailėtis. Beje, sužinojęs skaičių perduodamą reikšmę, žmogus greičiau gali pasiekti užsibrėžto tikslo ir atėjus tinkamam laikui pradėti veikti.

Žinia, numerologijos mokslas duoda daugiau bendrų žinių apie skaičių reikšmes. Tuo tarpu skaičiai, kuriuos susapnuojate, gali turėti asmeninę reikšmę, tinkančią tik tam vienam žmogui. Jie gali priminti jam svarbią artėjančią datą. Pavyzdžiui, seniai nematyto draugo jubiliejinę sukaktį, kurią būtų pamiršęs. Arba datą, kai bus priimtas į naują darbą.

Skaičiai sapnuose gali taip pat atkreipti jūsų dėmesį į ypač svarbius gyvenimo pokyčius, kurie reiškia vieno gyvenimo periodo pradžią arba pabaigą. Pavyzdžiui, skaičiai sapne gali nurodyti sezoną, mėnesį ar net tikslią datą, kai pakilsite karjeros laiptais arba gali pasufleruoti baigiamųjų egzaminų rezultatus.

Skaičių išsiaiškinimas

Ryškiai susapnuoti skaičiai dažniausiai išsipildo, t.y. pasitvirtina. Tačiau jums gali prisisapnuoti ne skaičiai, o keli žmonės ar daiktai. Sapno išsiaiškinimas priklausys nuo to skaičiaus numerologinės reikšmės.

Jei sapne skaičiuojate pinigus, vadinasi, pagerės jūsų finansinė padėtis. Tuo tarpu, jei sapne skaičiuojate žmones, pavyzdžiui mokinius klasėje ar žmonių eilę parduotuvėje, tai reiškia, kad jūs esate supančiotas įsipareigojimais ir atsakomybe.

O jei skaičiuojate vienumoje, tai simbolizuoja išsekimą ir nuovargį. Tačiau, jei kažkoks kitas asmuo padėjo jums skaičiuoti, tai reiškia, kad jūsų laukia karjeros šuolis. Skaičių skaitymas ar rašymas sapne liudija, kad reikia kontroliuoti savo finansines išlaidas. Jei suklydote skaičiuodami, tai nuo jūsų nusisuks sėkmė.

Skaičiai ir kodai

Jei jūs sugebate prisiminti susapnuotus skaičius, reikėtų būtinai juos užsirašyti. Kadangi jie gali suteikti nemažai informacijos apie artimiausius jūsų gyvenimo įvykius. Tokie skaičiai gali būti, tarkim, telefono numeris, kodai, loterijos bilietų numeriai, kurie nurodo net išlošiamas kombinacijas. Skaičiai sapnuose gali derintis su įvairiomis raidžių kombinacijomis. Tuo atveju reikėtų stropiai užsirašyti skaičius ir raides.

Ką reiškia skaičiai?

0 simbolizuoja gyvenimo periodus,

1 - intelekto simbolis,

2 - kūrybos ir moters pradžios simbolis, magiškas skaičius,

3 - trejybės simbolis ir kūrybinio vyriškumo pradžia,

4 - skaičius, susijęs su Žemės stichija, reiškia solidarumą ir teisingumą,

5 - santuokos simbolis, sujungiantis moters pradžią (2) ir vyro pradžią (3).

6 - vieningumo ir ramybės simbolis,

7 - pats magiškiausias ir šventas skaičius, įkūnijantis išmintį, pažinimą ir paslaptingumą,

8 - begalybės simbolis,

9 - įspėja apie nėštumą ir sėkmę,

10 - planetos vienybės įkūnijimas ir atitinkamo gyvenimo periodo pabaiga bei pozityvios atmosferos kūrimas, stimuliuojantis gyvenimo pokyčius.

Iš dviženklių skaičių ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į šiuos skaičius:

13 - jėgos simbolis (bet tai nėra nelaimingas, nešantis nelaimes skaičius, kaip daugelis galvoja),

19 - simbolizuoja sėkmę ir įkvėpimą,

21 - nurodo, kad bus įgyvendintos idėjos, suteikiančios laisvę.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai