To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Laiptinėje rūko porelė...

Laiptinėje rūko porelė. Jis garsiai perskaito užrašą ant savo pakelio:
- Rūkymas gali sukelti impotenciją.
Ant jos pakelio parašyta:
- Rūkymas gali sukelti nėštumo komplikacijų.
- Gal keičiamės? - pasiūlo abu vienu balsu.

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

Kodėl moterims patinka būti vyrų išlaikytinėms?

Neretai turtingi vyrai turi ir autoritarinį charakterį, stengiasi "visiškai" valdyti žmoną. Jie kontroliuoja jų draugių ratą, protestuoja, jei žmonos gyvenime atsiranda "savi" pažįstami.

Neleidžia mokytis, daryti karjeros. Jei jums nepavyks susikurti savo, nepriklausomo nuo vyro "pasaulio", galite pakliūti į kritišką psichologinę situaciją. Būti "žmona prie vyro" - tai feodalinių ir sovietinių laikų paveldas, kada daugelio moterų statusas buvo "namų šeimininkė".

Alina J. rašo: „Nesuprantu moterų, kuriems patinka būti vyrų išlaikomoms. Jos man primena prostitutes. Pati susidūriau su šia problema. Mano sesuo ištekėjo už labai turtingo žmogaus, ir nuo to laiko penkerius metus nieko neveikia. Tik jam "patarnauja lovoje", kitaip nepasakysi. Nes vyras sukasi dideliame versle, būna namie tik vėlai vakare. Neretai jis dingsta su reikalais ir laisvadieniais. Praktiškai mano sesuo vyro nemato.

Tokios šeimos nesuprantu. Kam jam iš viso žmona? Tik tam, kad būtų su kuo miegoti: neatsitiktinai jis pasirinko mano seserį. Ji labai graži (buvo gražuolių konkurso nugalėtoja), jos figūra stulbinanti. Ne paslaptis, kad mūsų turčiai irgi skaičiuoja, ir jų tarpe manoma, kad pigiau išlaikyti žmoną gražuolę, negu kasvakar kviestis prostitutę! Štai dėl to jie ir tuokiasi. Tokiems žmonėms šeima nereikalinga, o moterys, už jų ištekėjusios, yra nelaimingos. Nenorėčiau nei jos turtų (kurie beje ne jos, o jos vyro!), nei jos likimo.

Tačiau sesuo vaidina laimingą, sako, kad priklauso "aukštuomenei", "grietinėlei". Ji pati rašo eilėraščius, kuriuos jo vyras leidžia už savo pinigus. Mano nuomone, eilėraščiai grafomaniški, bet vyras "nupirko" keletą panegiriškų atsiliepimų, užmokėjęs už juos mūsų skurdžiams kritikams. Vienoje recenzijoje rašoma, kad ji kone genijus. O dabar jis sumokėjo anglų kalbos vertėjui ir rengia savo žmonai "tarptautinę šlovę". Už pinigus ir Vakaruose išspausdins bet kokią knygą. Štai ir turėsim "pasaulinio garso poetę".

Į visą tai tiesiog šlykštu žiūrėti. Norėčiau žinoti, ar gali normaliai jaustis moteris, kuri yra visiškai vyro išlaikoma? Net jei tarp jų iš tiesų būtų meilė, visiška materialinė priklausomybė, mano galva, turėtų apnuodyti jos laimę. Galų gale, gąsdinti! Juk jei rytoj vyrą partrenks mašina arba ji jam nusibos, mano sesuo liks, greičiausiai, be nieko. Gyvendamas vyro išlaikoma, ji neįgijo profesijos, nepadarė karjeros. Sako, kad nėra prasmės "dirbti kitiems už centus, tuo tarpu kai vyras turi milijonus".

Viskas priklauso nuo laiko, per kurį jus išlaiko vyras. Čia nekalbėsime apie žmones, gaunančius vidutines lietuviškas pajamas, kada vienu tarpu "vyras išlaiko žmoną", o po kurio laiko "žmona išlaiko vyrą". Niekas nėra apdraustas nuo darbo ir uždarbio praradimo. Ir neteisingai elgiasi tie, kas nuolat skaičiuoja, kiek "procentų" į šeimos biudžetą kas atneša. Taip galima užgyventi nemažai kompleksų.

Kitas dalykas, jei jūsų vyras toks turtingas, kad "jums nėra prasmės dirbti". Tada prieš jus iškyla didelė psichologinė problema: kur save dėti. Alinos sesuo ėmė rašyti eiles. Tai geriau, negu "būti niekuo"! Nė vienas negali egzistuoti be savo "socialinio įvaizdžio", kuris atlieka didžiulį vaidmenį mūsų "aš" struktūroje. Net kunigai gyvena tuo socialiniu vaidmeniu, kurį jie atlieka visuomenėje.

Tačiau vienos socialinės rolės atneša didelius pinigus, kitos laikomos "nepelningomis". Mūsų psichikai tai ne visuomet svarbu. Jei leidžiate savo knygas, jei apie jus rašo laikraščiai, jūs jau "egzistuojate"! Visuomenei ir, vadinasi, tam tikra prasme, sau. Tegul už tai negaunate nė cento. Tegul knygą išleidote savo sąskaita arba vyro-mecenato sąskaita. Jūsų aplinka žino, kad esate "poetė". Ir jums jau ne taip svarbu, kokia esate poetė, geniali ar nelabai. Svarbiausia, kad turite kažkokią visuomeninę padėtį.

Lygiai taip pat "vyro išlaikoma žmona" gali studijuoti universitete, rašyti disertaciją, mokytis užsienio kalbų. Čia svarbu ne uždirbti, o "susikurti savo gyvenimą". Turite turėti kažką tokio, ko neturi jūsų turtingas vyras. Savo užsiėmimą, savo bendravimo ratą (draugės, kurios nėra vyro pažįstamomis), dar geriau savo, tegul ir juokingą, lyginant su vyru, pajamų šaltinį.

Šia prasme Alinos sesers atvejis - verčia suklusti. Jei jos pačios pastangų dėka būtų išėjusi knyga, būtų buvę išspausdinti teigiami atsiliepimai, tuomet viskas būtų normalu. Tačiau ir čia "šlovę" jai organizuoja turtingas vyras.

Tokie vyrai galvoja, kad "visiškas" išlaikymas suteikia jiems teisę kontroliuoti ir žmonos asmenybę. Jie nesupranta, kad už pinigus negalima visko nupirkti. Kad yra daiktų, kurie pinigams nepavaldūs. Deja, daugelis moterų pasiduoda tokiam įteiginėjimui ir vėliau jos palūžta. Neretai tai baigiasi tragedija.

Tačiau jei jums pasisekė ir jūsų vyras milijonierius inteligentiškas, geras, išauklėtas žmogus, tada neturėsite problemų. Jis pats jums padės «surasti save » : jis supras jūsų problemą!

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

"feodalinių ir sovietinių laikų paveldas" Tik nereik cia apie tarybinius laikus kalbet kaip apie labai blogus. Jei moteris norejo tai laisviausei dirbo. Dabartine kapitalistine sistema kur kas panasesne i jusu minima feodalistine santvarka. Priedu cia siais laikais atsirado tas blizguciais apipuostu moteru ivaizdis kur jos kaip leles issidaziusios tarnauja vyrui. Anksciau vaikai norejo kazka pasiekt gyvenime.. ar daktaru but, ar muzikantu, o kazkas ziurek fiziku. Dabar vaikai nori but panasus i radzius ir zvonkes is tv ekranu... Panasus i siuksles..

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai