To prevent automated spam submissions leave this field empty.

O, daktare, jūsų tokia švelni ranka!...

- O, daktare, jūsų tokia švelni ranka!
- Tai ne ranka,- vos  susinepatoginęs atsakė daktaras.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10 proc. krūties vėžio atvejų yra paveldimi, dauguma dėl mutacijų BRCA1 ir BRCA2 genuose.

Tolerancijos žmogumi siūloma išrinkti blogerį

Kaune veikiantis Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę" kasmet renka metų Tolerancijos žmogų. Šiemet juo siūloma išrinkti blogerį (interneto tinklaraštininką).

Laimutė Kasakauskaitė siūlo už 2008 metų veiklą šiam titului nominuoti blogerį Zeppelinus (http://zeppelinus.livejournal.com).

„Minėto blogerio dėka išaiškėjo, kad vienoje tautinės pakraipos valstybinėje Vilniaus mokykloje viešai skelbiamos ir taikomos mokinių priėmimo taisyklės, reikalaujančios, kad mokinio tėvai dokumentais įrodytų savo ar vaiko senelių etninę kilmę. Vaikų, kurių tėvams nepavykdavo pateikti reikalaujamų įrodymų, savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo patvirtintos priėmimo taisyklės suteikė administracijai teisę į mokyklą nepriimti. Tokie reikalavimai mokinio etninei kilmei prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijos 29 straipsnio nuostatoms, Lygių galimybių įstatyme apibrėžiami, kaip tiesioginis diskriminavimas ir pagal LR BK 169 straipsnį gali būti baudžiami laisvės atėmimu iki trejų metų.

Atskleidus šį stulbinantį faktą Lietuvos internautai palaikė blogerio Zeppelinus inicijuotą pilietinę akciją ir kreipėsi į su skundais į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą, ragindami nedelsiant nutraukti diskriminuojančią mokinius pagal jų tėvų ir senelių kilmę priėmimo praktiką ir atlikti tyrimą dėl mokyklos administracijos bei atsakingų Vilniaus savivaldybės tarnautojų veiklos. Taip pat internautai kreipėsi į žmogaus teises ginančias organizacijas, kad šios užfiksuotų diskriminavimo atvejį bei kontroliuotu valstybinių institucijų veiksmus jį nagrinėjant", - rašo L.Kasakauskaitė.

Anot jo, tai pirmas atvejis Lietuvoje, kai tinklaraštininkų (blogerių) pilietinės akcijos dėka atskleidžiama ir bus nutraukta diskriminuojanti vaikus praktika valstybinėje švietimo įstaigoje. „Manau, kad blogerio Zeppelinus veikla kovojant su diskriminacijoms apraiškomis Lietuvoje bei aktyvinant pilietinės visuomenės veiksmus pademonstravo jo pilietinį ryžtą ir „netoleranciją netolerancijai" ir yra verta šių metų Tolerancijos žmogaus vardo suteikimo", - mano L.Kasakauskaitė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai