To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti...

- Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti?- klausia ligonis.
- Nereikės, jau per vėlu!

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kraujas būna keturių grupių ir turi teigiamą arba neigiamą rezus faktorių. Suaugęs žmogus turi apie 5 litrus kraujo, kuris sudaro 6-8 proc. kūno masės.

Pirmoji prevencijos grandis – šeima ir mokykla

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai kartu su savižudybių prevencijos ekspertais tęsia vaikų ir jaunimo savižudybių prevencijos veiklą. Šių metų kovo 10 dieną 10 valandą Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure (Aušros g. 42 a) rengiamas pasitarimas, kuriame pačią skaudžiausią nūdienos vaikų ir jaunimo problemą biuro specialistai analizuos kartu su Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus, Kauno medicinos universiteto, miesto mokyklų pedagogais, psichologais, socialiniais darbuotojais.

Pasitarimo ir visos veiklos savižudybių prevencijos srityje tikslas - ieškoti realių problemos sprendimo būdų ir juos kuo greičiau įgyvendinti.

Visi vaikai mūsų šalyje mokosi, mokykloje jie praleidžia daugiau nei pusę dienos. Tiek laiko juos mato mokytojai, klasės draugai. Jie neturi būti abejingi liūdnam, sutrikusiam vaikui. Galbūt jis išgyvena dvasinę krizę? Net suaugęs žmogus, paliktas vienas su savo problema, nepajėgia rasti išeities, o ką jau bekalbėti apie vaiką - dar neturinčią gyvenimo patirties, trapią, besiformuojančią asmenybę.

Mokyklose įkurtos Pagalbos vaikui ir Krizių valdymo komandos, tačiau jų veikla dar nepakankamai efektyvi. Negana to, net ne visi mokiniai žino, kad jos veikia, todėl pagalbos, susidūrę su asmeninio gyvenimo problema, dažniausiai kreipiasi į draugus, kurie galbūt ne visada gali konstruktyviai padėti. Būtina populiarinti šių komandų veiklą, skleisti apie tai informaciją, kad mokiniai žinotų: jie yra mylimi, laukiami, jiems bus ištiesta pagalbos ranka.

Mokyklose dirba ir socialiniai pedagogai, psichologai, visuomenės sveikatos specialistai. Ne vienam vaikui jie atstoja tėvus, dirbančius užsienyje, užsiėmusius Lietuvoje, girtaujančius, vartojančius narkotikus , išsiskyrusius ir paskendusius savo problemose, todėl neskiriančius deramo dėmesio savo vaikams. Kaip susivienyti, į ką atkreipti dėmesį, kad būtų išvengta paties baisiausio žingsnio - savižudybės, kad nuo to būtų apsaugotas kiekvienas vaikas, bus diskutuojama ir ieškoma išeities dar viename Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure vyksiančiame pasitarime. Kviečiame dalyvauti.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai