To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kalbasi du seni gydytojai...

Kalbasi du seni gydytojai:
- Aš turėjau ligonį, kuris pagal visas prognozes turėjo mirti jau prieš dešimt metų, o jis vis dar gyvas.
- Taigi, būna ir taip. Tai dar kartą įrodo, kad, jei ligonis tikrai nori gyventi, medicina bejėgė.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Kodėl Vilniaus meras ir jo draugai diskriminuoja naujagimius?

Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Dangutė Mikutienė, reaguodama į viešai pasirodžiusią informaciją dėl susidariusios situacijos Vilniaus miesto Antakalnio poliklinikoje, kai vadovaujantis poliklinikos vidaus taisyklėmis nuo šių metų vasaros vaikų gydytojai ir slaugytojai nebelanko naujagimių namuose, kreipėsi į Vilniaus miesto merą Vilių Navicką. Minėta tvarka poliklinikoje sukėlė didelį susirūpinimą ir nepasitenkinimą naujagimių tėvų tarpe.

Siekdama tinkamos sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės užtikrinimo, parlamentarė prašo nedelsiant atlikti patikrinimą ir ištirti, ar Antakalnio poliklinikos direktoriaus patvirtintos vidaus tvarkos taisyklės atitinka sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymą Nr. 301 "Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose", reglamentuojanti profilaktinio vaikų sveikatos tikrinimo tvarką sveikatos priežiūros įstaigose. Taip pat prašoma išsiaiškinti, ar iš tiesų, kaip teigiama spaudoje, poliklinikos vaikų gydytojams yra nurodyta nebelankyti naujagimių namuose, nes tai esą poliklinikai nuostolinga.

Anot pranešimų žiniasklaidoje, Antakalnio poliklinikos vadovas, liberalų sąjūdžio narys Arūnas Grigaitis yra senas Vilniaus mero Viliaus Navicko draugas, o savivaldybė yra šios poliklinikos steigėja, todėl direktorius elgiasi taip, kaip nori. Šioje poliklinikoje dirbančių vaikų gydytojų teigimu, net sovietmečiu naujagimiais ir vaikais poliklinika rūpinosi labiau nei dabar. Nors konservatoriai, kuriems priklauso sostinės meras, viešai deklaruoja rūpestį vaikais, iš tikrųjų jo bičiulis direktorius A. Grigaitis vaikų gydytojams nurodė nebelankyti nei naujagimių, nei jau paaugusių ir sergančių vaikų namuose, nes tai esą poliklinikai pridaro nuostolių.

"Naujagimiams, o ypač neišnešiotiems kūdikiams yra būtinas nuolatinis gydytojų stebėjimas, tačiau savaime suprantama, kad tėvai negali nuolat lankytis poliklinikoje. A. Grigaičio ir V. Navicko nurodymai prieštarauja logikai ir sveikam protui. Suprantu, kad sunkmečiu reikia taupyti, bet tas taupymas jau pasiekė absurdo ribą. Savivaldybė išmeta šimtus tūkstančių litų gėjų eitynėms arba kokiems nors beprasmiams renginiams mieste, o pasirūpinti naujagimiais jiems neužtenka lėšų. Tokia politika labai aiškiai parodo konservatorių ir liberalų prioritetus", - sako D. Mikutienė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Klaipedoje naujagimiai taip pat nelankomi. Siame mieste tikrai taip yra jau nuo praeitu metu. Gal naujagimiai nelankomi ir anksciau, taciau to negaliu teigti. Karsciuojantiems vos metuku vaikams taip pat neimanoma sulaukti gydytoju namuose. Liepiama nusimusti temperatura ir atvykti patiems.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai