To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gulint naktį vienas vidinis balsas kuždėjo...

Gulint naktį vienas vidinis balsas kuždėjo:
- Nieko baisaus, juk tu ne pirmas daktaras, kuris guli su savo paciente.
O antras kuždėjo:
- Juk tu veterinaras.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Pamatyk tėvų slepiamą smurtą prieš vaikus

Paramos vaikams centras pradeda naują socialinę akciją „Pamatyk. Išgirsk. Pasakyk", kurios tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į tėvų slepiamą smurtą prieš vaikus.

„Daug kalbama apie smurtą prieš vaikus, tačiau šis reiškinys Lietuvoje nenyksta. Šia akcija norime paskatinti visus piliečius nelikti abejingais ir padėti šalia esantiems vaikams, o įvairias institucijas bei bendruomenes kviečiame imtis veiksmų, kurie padėtų spręsti smurto šeimose problemą", - sako Paramos vaikams centro direktorė, psichologė Aušra Kurienė.

Vaiko teisių apsaugos tarnybų duomenimis, Lietuvoje 2007 metais padaugėjo nepilnamečių, patiriančių fizinį smurtą. 4 iš 5 pabėgusių iš namų paauglių taip pasielgia dėl namuose patirto smurto.
„Vaikai dažniausiai fizinį ar seksualinį smurtą patiria iš jiems artimų ar neblogai pažįstamų žmonių. Susidūrus su tokiais atvejais, svarbu suprasti, kad pagalbos reikia ne tik vaikui, bet ir jo tėvams. Mūsų centras siūlo įvairiapusę pagalbą vaikams ir jų šeimos nariams", - teigia A.Kurienė.

Akcijos metu penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bus iškabinti plakatai ir dalijamos skrajutės, kuriose vaizduojami vaikai, aprengti pandos, indėno ar mumijos kaukėmis, iš tikrųjų slepiančiomis fizinio smurto žymes. Kaip rodo tyrimai, daugelis tėvų, mušančių ar kitaip fiziškai žalojančių savo vaikus, linkę slėpti smurto pėdsakus, patys vaikai taip pat retai pasako tiesą, iš kur atsirado sužalojimai.

Pastebėję fizinį smurtą patyrusį vaiką, žmonės kviečiami skambinti nemokamu Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos telefonu 8 800 01230 arba parašyti elektroninį laišką.
Daugiau informacijos apie pagalbą nuo smurto nukentėjusiems vaikams taip pat galima rasti specialioje interneto svetainėje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai