To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Duokite man kažką...

Vaistinėje:
- Duokite man kažką nuo pasekmių...
- Tai gal prezervatyvų?
- Ne, pampersų...

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

"Dieviškoji dalelė" gali egzistuoti skirtingomis formomis

Nepagaunamoji „dieviškoji dalelė" Higgso bozonas gali egzistuoti daugybe formų.

Rasti Higgso bozoną - svarbiausias Ženevoje vykdomo Didžiojo hadronų greitintuvo eksperimento tikslas, tačiau konkurentų JAV atliktas tyrimas leidžia manyti, kad gali egzistuoti penkios šios elementariosios dalelės versijos. Šios hipotetinės dalelės egzistavimo įrodymų nesėkmingai ieškoma jau penkis dešimtmečius, praneša telegraph.co.uk.

Nobelio laureatas Leonas Ledemanas šį teorinį bozoną praminė „dieviškąja dalele", nes jos atradimas galėtų suvienyti supratimą apie Visatos turinį ir padėti žmonėms „pažinti Dievo mintis".

Šios dalelės egzistavimo įrodymas būtinas norint pagrįsti pripažintą Standartinį kosmoso modelį, kuris aiškina, kaip subatominės dalelės yra susietos fundamentalių gamtos jėgų - silpnos branduolinės jėgos, stiprios branduolinės jėgos ir elektromagnetizmo.

Manoma, kad Higgso bozonas keičia jėgą, per kurią visos kitos dalelės įgauna masę. Tačiau mokslininkai, prižiūrintys „DZero" eksperimentus Tevatrono dalelių greitintuve Ilinojuje teigia, kad teiginys, jog penkios skirtingos dalelės gali būti atsakingos už šią operaciją, gali reikšti naujų fizikos taisyklių, išeinančių už Standartinio modelio ribų, sukūrimą.

Tyrėjai Fermi nacionalinėje akceleracijos laboratorijoje, esančioje netoli Čikagos, pastebėjo, kad protonų ir antiprotonų susidūrimai 1 proc. dažniau sukuria medžiagos dalelių poras nei antimedžiagos daleles.

Šios medžiagos ir antimedžiagos asimetrijos Standartinis modelis paaiškinti nebegali. Tačiau tai gali būti paaiškinama tuo, kad egzistuoja penki Higgso bozonai, kurių masė vienoda, tačiau skiriasi elektros krūviai, teigia mokslininkai.

Trys jų galėtų turėti neutralų krūvį, o po vieną - teigiamą ir neigiamą krūvį

Tikimasi, kad Higgso bazono - viena forma ar keletu - egzistavimo įrodymų pateiks Didysis hadronų greitintuvas, įrengtas 100 metrų po žeme Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai