To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo...

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo naujagimį, kažką švelniai murma. Paskui kumšteli draugui į pašonę ir džiugiai šūkteli:
- Žiūrėk – šypsosi, šypsosi!
- Bet gi jis į tave nė nežiūri!
- Aš kalbu apie seselę!

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant ilgiau negu 20 metų, storosios žarnos vėžio rizika padidėja net 30 proc.

Psichinė sveikata

Draugai tam, kad liga nesunaikintų gyvenimo

Tuomet, kai žmogus sužino sergąs sunkia lėtine liga, jį apninka panika bei ištinka šokas.

Kaip reaguoja organizmas, metus rūkyti

Išmeskite paskutinę cigaretę ir jau po pusvalandžio tapsite sveikesni! Pažvelkite, kas nutinka po to, kai surūkote paskutinę cigaretę gyvenime.

Psichologo patarimai: pavyduliauju jo kompiuteriui

Technika turi hipnozinį poveikį mums. Kuo sudėtingesnis gyvenimas, tuo sunkiau būti laimingam.

Psichoterapeuto Suganiako gydymo metodas

Savęs pažinimas, tai raktas į laisvę, o kadangi žmonės yra visiškai atitrūkę nuo savęs pažinimo, jų sąmone ir psichika naudojasi visi, norintys parduoti savo produktą. Daugybei žmonių galima įteigti viską, skonį, malonumą, moralę, ir t.t. Kol žmogus nesinaudoja žiniomis apie savo galvos turinį, tol jis vykdo valią tų, kurie pukiai išmano kaip veikia smegenys.

Baimė gydytojams. Kaip elgtis kai vaikas bijo vizito pas gydytoją?

Čia rasite keletą patarimų, kaip nuraminti savo mažylį, kuris bijo gydytojo ar dantisto.

Gyvenimui grąžinti šizofrenija sergantys pacientai turi ateitį

Kiekvienas šizofrenija sergantis ligonis brangiai kainuoja valstybei. Statistiškai per metus šizofrenija Lietuvoje serga 1 iš 100 gyventojų.

Kas yra paranoja?

Paranoja - medicininis terminas būklei, kuriai esant žmogus tampa pernelyg įtarus, jį kamuoja persekiojimo manija, apibūdinti. Svarbu suvokti, jog paranoja nėra atskiras psichikos sutrikimas. Tai būklė, kuri gali pasireikšti daugelio psichikos sutrikimų metu - Alzheimerio ligos, šizofrenijos, intoksikacijos alkoholiu ar kitais medikamentais, po smegenų traumos.

Depresijos tipai

Visi depresijos tipai yra skirtingi. Dažniausiai pasitaikantys tipai yra didžioji arba klinikinė depresija ir chroniška depresija arba distimija.

Depresijos diagnostikos testai

Čia pateiksime informaciją apie testus, kuriuos galbūt atliks jūsų gydytojas, jei planuojate apsilankyti pas jį dėl depresijos.

Kaip pastebėti depresijos požymius?

Liūdesys yra visai normali gyvenimo dalis. Natūralu, jog nuliūstame atleisti iš darbo ar praradę mylimą žmogų.

Depresija ir moterys

Kodėl moterims tikimybė susirgti depresija yra didesnė nei vyrams?

Moterims depresija diagnozuojama dukart dažniau nei vyrams

Antidepresantai. Kas tai ir kada juos vartoti?

Antidepresantai - medikamentai, skirti depresijai gydyti. Jais nuotaikos sutrikimus gydytojai psichiatrai gydo jau daug metų.

Depresija paauglystėje

Psichologai teigia, jog periodiškai jausti liūdesį paauglystės metu yra normalu, kadangi šiuo laikotarpiu organizme vyksta daug svarbių pokyčių, kurių dėka vaikas tampa suaugusiuoju.

Dažniausiai pasitaikančios depresijos priežastys

Ne visada lengva suprasti, kodėl esame prislėgtos nuotaikos. Dažniausiai depresija net neturi vienos konkrečios priežasties.

Dovanos

Dovanos - žiema dosni šventėmis - mus neišvengiamai aplanko Kalėdos, Naujieji Metai. O kur dar visi gimtadieniai ir sukaktuvės, kurių gausu visais metų laikais!

8 Mitai ir faktai apie alkoholizmą

Manote, jog žinote apie alkoholį viską? Čia pateiksime 8 dažniausius mitus apie alkoholizmą.

Kodavimas nuo alkoholio

Turbūt visi esame girdėję įvairiausių gandų apie alkoholizmo gydymo metodą, vadinamą kodavimu. Tačiau ar tikrai visi žino, kas iš tikrųjų yra tas kodavimas nuo alkoholizmo?

Kaip mesti gerti?

Dažniausiai kelias, kurį tenka nueiti stengiantis atsisakyti alkoholio, būna labai ilgas ir tikrai nelengvas. Kartais net gali atrodyti, jog pasveikti nuo alkoholizmo neįmanoma. Tačiau taip nėra! Jei žmogus tikrai nori ir tvirtai nusprendžia mesti gerti - visiškai nesvarbu, koks beviltiškas alkoholikas šiuo metu jis yra.

Mano vyras geria: alkoholizmo gydymas

Šiame straipsnelyje aptarsime dažniausiai iškylančius su alkoholizmo gydymu susijusius klausimus. Priklausomybė ir gydymas nuo alkoholizmo, ar galima pasveikti?

Alkoholizmo požymiai

Visi žino, jog alkoholikas - žmogus, kuris priklauso nuo alkoholio. Tačiau ar kiekvienas paklaustas atsakytų, kaip atpažinti alkoholiką? Šiame straipsnelyje pateiksime 10 pagrindinių požymių, kuriais remiantis galima tai padaryti.

Trūkumai, dėl kurių moterys labiausiai išgyvena

Kiekvieną iš mūsų gyvenime valdo iracionalios ir nepaaiškinamos baimės, dažnai mums patiems to net nesuvokiant. Dažniausiai jos atsiranda saviems lūkesčiams nesutampant su visuomenės priimtomis normomis.

Trumpai apie Korsakovo psichozę

Tikriausiai ne vienam teko kokio nors vakarėlio metu pabendrauti su asmeniu, kuris vos po kelių minučių jau nebepamena apie ką jūs kalbėjote.

5 meilės fazės

1. SUSIŽAVĖJIMAS (gali trukti iki 1-o mėnesio)

Šiuo periodu mes dieviname jausmą, kuris gimsta mumyse sutikus kitą žmogų.

Moterims dirbti su vyrais maloniau

Tyrimai rodo, jog net 47 % moterų teigia, jog vyrų draugija darbe joms mielesnė ir su šiais dirbti lengviau bei paprasčiau, kadangi jie kritikuoja dalykiškiau, nesileidžia į asmeniškumus ir ne taip jautriai reaguoja į klaidas.

Depresija pagal metų laikus

Depresija - abejingumas sau ir visai aplinkai

Depresija - ne šiaip liūdnos nuotaikos proveržis arba netyčia užpuolęs niūrus slogutis. Depresija - ilgalaikis abejingumas sau ir visai aplinkai. Priežasčių tam, žinoma, gali būti begalės - vieniems tai tikrosios klinikinės depresijos požymis, kitiems - kritusios savivertės ir nepaaiškinamo liūdesio išraiška.

Amžini nesubrendėliai

Amžini nesubrendėliai vs bambekliai

Tikriausiai pažįstate ne vieną dėdulę su pliku pakaušiu, žilstelėjusiais išdraikytų plaukų kuokštais virš ausų, per gyvenimą surinktu solidžiu raukšlių bagažu ir tuo pačiu su vis dar impozantiška ilga hipių laikų kasele arba Keithą Flintą iš PRODIGY primenančią pankiška šukuosena ir velniška šypsenėle veide?

Dėmesio stoka vaikams lemia jų agresiją

Šiandien Lietuvoje globos namuose auga per keturis su puse tūkstančio vaikų, daugiau nei dvidešimt trys tūkstančiai - rizikos šeimose. Šiems vaikams dažnai trūksta artimųjų dėmesio, meilės, šilumos.

Ar mažasis talentas yra tikrasis?

Kada ima formuotis vaikų talentai? Nuo kada vaikas gali imtis lyderio vaidmens? Ir ar toks, koks yra darželyje, su savais gabumais, talentais, trūkumais, minusais ir pliusais - vaikas bus visada? Apie kasdienybę su vaikais, mažuosius talentus ir ... vaikų akių gerumą

Koks darbas labiausiai žaloja smegenis?

Mokslininkai ištyrė, kad darbas kontorose žaloja smegenis ir mažina darbo produktyvumą.

Kaip pagerinti atmintį

Žmogaus atmintis yra beribė ir tuo pačiu trumpalaikė. Jų yra kelios rūšys, tai regimoji, girdimoji, jutiminė ir kt. Vieni sugeba atsiminti įvairias skaičių kombinacijas, matematines lygtis, telefonų numerius ir pan., o kiti turi lingvistinę atmintį, tai yra atsimena kalbas, straipsnius, literatūrinius kūrinius, eilėraščius.
Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai