To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko...

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko, kažką nusiperka ir išeina. Kai tik už jo užsiveria durys, vaistininkas ima griausmingai juoktis.
- Tau kas? - klausia jo kitas vaistininkas.
- Žinai, aną savaitę namie ėmė iš krano bėgti, pakviečiau santechniką, o jis taip pataisė, kad dabar iš abiejų kranų bėga karštas vanduo...
- Na ir?

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Imunitetas - organizmo gebėjimas apsaugoti savo vientisumą ir gyvybingumą nuo parazituojančių organizmų ir nuo biologinės kilmės nuodų.

Moterims dirbti su vyrais maloniau

Straipsnio šaltinis: 
www.SOS03.lt
moterims dirbti su vyrais maloniau.jpg

Tyrimai rodo, jog net 47 % moterų teigia, jog vyrų draugija darbe joms mielesnė ir su šiais dirbti lengviau bei paprasčiau, kadangi jie kritikuoja dalykiškiau, nesileidžia į asmeniškumus ir ne taip jautriai reaguoja į klaidas. 44% moterų įsitikinusios, kad vyrams kur kas geriau sekasi vadovauti nei tai pavyksta padaryti moterims . Anot tyrimų, pvz., sekretorės darbą dirbančios moterys mieliau rinktųsi vadovus vyrus, o vadovėms moterims turėtų gerokai daugiau priekaištų.

Kodėl? Uždavus šį klausimą, moterys tvirtino, kad labiausiai bijomasi dėl tikimybės, jog vadovaujant moteriai gali pasikeisti bendravimo atmosfera, pašlyti darbo santykiai ir pablogėti situacija. Tarp neigiamų moterų savybių buvo nurodoma, jog šios blogesnės vadovės dėl to, kad pernelyg dažnai keičiasi jų nuotaikos, jog yra mažiau dalykiškos nei vyrai, yra priekabios, painioja darbo santykius su asmeniniais bei neturi gero humoro jausmo. Beveik pusė apklaustųjų buvo įsitikinusios, kad su moterimi vadove gali kilti daugiau ginčų nei su vyru. Tačiau didžioji dauguma patvirtino ir tai, kad moterys sugeba greičiau pripažinti savo padarytas klaidas. Be to labiau paiso pavaldinių nuomonės.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai