To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš kas naktį sapnuoju vis tą patį...

- Daktare, aš kas naktį sapnuoju vis tą patį sapną: prieš mane durys su užrašu. Aš jas stumiu, stumiu, o jos neatsidaro. Ką tai galėtų reikšti?
- O kas ant tų durų parašyta?
- „Traukti"

 • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Švedijoje moterys vidutiniškai 17 metų skiria mokslui, vidutinė moterų gyvenimo trukmė - 83 metai. Nigerijoje moterys mokosi maždaug 3 metus, gyvena vidutiniškai 45 metus.

Norėdami atsipalaiduoti ir pailsėti – medituokite!

Skundžiatės nuovargiu, įtampa, bloga nuotaika? Pabandykite medituoti! Visame pasaulyje meditacija yra kiekvienam prieinamas streso įveikimo būdas. Medituodami kasdien 10 - 20 minučių sumažinsite fizinę ar emocinę įtampą, pailsėsite. Meditacija sumažina kraujospūdį, teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti ir nepasiduoti kasdieninių problemų sūkuriui.

Medituoti yra labai paprasta. Tam nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, gebėjimo išbūti įmantrioje pozoje ar pan. Egzistuoja 3 paprastos meditacijos taisyklės:

 • Atsisėskite į patogią padėtį kokioje nors ramioje vietoje.
 • Užmerkite akis ir pasistenkite atsipalaiduoti.
 • Kvėpuokite giliai, reguliariai ir patogiai. Jei jūsų mintys sukasi apie dienos rūpesčius, susikoncentruokite į kvėpavimą.

Iš esmės, egzistuoja 2 meditacijos tipai: „atvira" ir „uždara" meditacija. Abu tipai yra tinkamos streso kontrolės priemonės. Medituojant pirmuoju būdu, koncentruojamasi į 5 kūno pojūčius: regos, klausos, lytos, skonio ir uoslės. Įvairių pratimų dėka žmogus tampa atidesniu savo santykiui su supančia aplinka, fiziniams ir psichiniams savo potyriams. Medituoti „atviruoju" būdu galite tiek vaikščiodami gamtoje, tiek įsitaisę minkštame fotelyje.

Pabandykite! Išsirinkite ramią, tylią vietą, atsisėskite ant kėdės ar fotelio ir atsipalaiduokite. Užsimerkite ir pajuskite visa tai, kas jus supa. Pabandykite pajusti ramybę. Leiskite savo jausmams kilti ir leistis kaip jūros bangoms. Grožėkitės jomis ir ilsėkitės. Jauskite savo kvėpavimą. Savo gyvenimo kvėpavimą. Stebėkite, kaip jumyse juda oras. Kaskart įkvėpę vis labiau atsipalaiduokite.

Pabandykite pajausti, kaip padėtos jūsų rankos, kojos, visas kūnas. Kaip iš lėto grimztate į ramybės ir atsipalaidavimo būseną. Mėgaukitės malonia, kūną užliejančia šiluma, atsipalaiduokite vis labiau ir labiau. Nesijaudinkite, tikėkite, tuo, ką patiriate, ir ramiai ilsėkitės.

Po 20 min. atsimerkite, apsižvalgykite, pasirąžykite. Atsikelkite iš lėto, neskubėkite. Pabandykite visą dieną išlikti tokios nuotaikos, kokia buvo meditacijos metu.

Antrasis meditacijos tipas - „uždaroji" yra kitoks. Vietoj susitelkimo ties savo pojūčiais, koncentracijos objektu pasirenkamas koks nors daiktas arba veikla. Atliekami tokie įprastiniai pratimai:

 • Naudojamas gilus, reguliarus kvėpavimas;
 • Koncentruojamasi į kokį nors objektą, pvz.: žvakės liepsną, žvaigždę;
 • Mintyse kartojami specialūs žodžiai ar „mantros", pvz.: „Ommm";
 • Lengvai judama (linguojama, einama);
 • Naudojamos maldos.

Šį meditacijos tipą dažniau renkasi labiau į meditacijos teoriją ir praktiką besigilinantys žmonės, tačiau jis lygiai toks pat paprastas ir prieinamas kiekvienam.

Pabandykite! Įsitaisykite ant kėdės ar fotelio taip, kad galėtumėt lengvai sėdėti išsitiesęs. Pirmiausiai pajauskite savo kūną, jauskite kvėpavimą. Porą kartų įkvėpkite giliau. Kvėpuodami atsipalaiduokite, jauskite, kaip keičiasi jūsų būsena. Intuityviai pasirinkite prieš save esantį daiktą, atidžiai jį tyrinėkite. Kokia jo forma, spalva, kaip ant jo žaidžia krintantys saulės spinduliai. Pasirinkite jums priimtiną garsą, „mantrą", stebėkite, kaip jūsų regimą vaizdą keičia jūsų skleidžiamas garsas. Pamirškite visus jus slegiančius rūpesčius, koncentruokitės tik į pasirinktą daiktą, savo santykį su juo. Visiškai pasinerkite į dabarties akimirką ir pajauskite gyvenimo grožį.

Meditaciją baikite iš lėto, pasirąžykite, neskubėdami atsikelkite.

Medituodami jūs jausitės žvalesni, labiau pailsėję, atsikratysite blogos nuotaikos, piktų minčių, ilgiau išliksite jauni. Sėkmės!

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai