To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Stomatologas sako...

Stomatologas:
- Štai ir viskas, paciente, va Jūsų dantis!
Pacientas:
- Ačiū, gydytojau, o va Jūsų kėdės rankena...

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nuo krūties vėžio per savaitę miršta 11 moterų. Laiku gydant 90 proc. moterų pasveiksta.

Dviratis - sveika pramoga

Kiekvienas trokšta pasitikti vasarą patenkintas savo išvaizda, o kai taip yra, žmonės geriau jaučiasi, yra kupini jėgų bei naujų planų, dažniau šypsosi ir nesivaržo užmegzti naujas pažintis. Taip jau yra, kad pavasaris žmones "išjudina".

Susirūpiname tuo, kaip atrodome, nes dauguma mūsų per žiemą priaugo keletą kilogramų, o dabar, kai reikia nusimesti storus, šiltus megztinius ar užsidėti sijoną, neesame visai patenkinti tuo, ką matome veidrodyje. Kiek kartų būdavo, kad grįžę iš darbo ar pertraukos metu eidavote paprasčiausiai pasivaikščioti? Esmė tame, kad žiemą žmonėms trūksta fizinės veiklos. Saulėtą dieną net ėjimas iki parduotuvės gali teikti malonumą, o žiemą - už šiltų, jaukių namų ribų net nosies nesinori kišti. Daugumai vienintelis sportas būdavo - greitu žingsniu iki automobilio ar viešojo transporto priemonės ir iš jo iki darbovietės. Jau nekalbant apie tai, kiek kartų buvo neatsispirta pagundai valgyti vėlai vakare. Dabar matome pasekmes ir vargu ar jos džiugina mūsų akis.

Norėtumėte lieknesnio kūno, grakštesnių ir stangresnių kojų bei gražios odos? Visa tai įmanoma pasiekti paprasčiausiai važinėjantis dviračiu. Kam vargti treniruoklių salėse ir alinti save dietomis, jei galima mesti svorį gerai leidžiant laiką su šeima, draugais, ar paprasčiausiai žvalgantis po apylinkes. Važiuojant dviračiu gerėja visos raumenų sistemos veikimas, kvėpavimo ir kraujo apytakos sistemų funkcionavimas, taip pat energetinės organizmo sąnaudos, o svarbiausia, kad tokia fizinių pastangų forma neapsunkina kaulų sistemos. Tai puikus būdas laisvalaikiui leisti, savijautai gerinti bei atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Lėtai važinėjantis sudeginama 300 kcal, greitai - 600 kcal per valandą, o tai yra tiek pat, kiek lipant laiptais aukštyn. Kiekviena aktyvi fizinė veikla garantuoja kilokalorijų deginimą, tačiau būtent šis būdas yra patartinas žmonėms, turintiems širdies negalavimų. Važiavimas dviračiu priskiriamas prie saugaus sporto, kuris pernelyg neapsunkina organizmo. Taip pat, ši sporto rūšis padeda kovoti su celiulitu. Mažėjant riebalinio audinio sluoksniui šlaunų, klubų ir pilvo srityse, apelsino žievelės efektas su laiku tampa mažiau matomas.

Jūs patys pastebėsite ir įvertinsite, kaip sutvirtėjo jūsų kūnas. Važiavimas dviračiu idealus tiems, kas nori padailinti kojas, nes būtent šlaunų bei blauzdų sričiai tenka didžiausias krūvis. Taip pat tvirtėja klubai bei pilvo raumenys. Kūnas tampa stangresnis, o raumenų masė, po kurio laiko, ima didėti. Važiuojant dviračiu stiprėja ir rankos, nors, žinoma, ne taip efektyviai kaip kojos. Labai svarbu yra tinkamai nustatyti dviračio vairą ir sėdynę, antraip stuburui teks nemažas krūvis ir nulipus nuo dviračio galimas skausmas nugaros srityje.

Specialistų teigimu, važinėjimasis dviračiu - tai puikus būdas gerinti kvėpavimo bei kraujo apytakos sistemų veikimą. Didėja širdies plakimo skaičius per minutę ir greitėja kraujo apytaka, o tai reiškia, kad į organizmą patenka daugiau deguonies. Tuo pačiu, didėja fizinis pajėgumas, geriau jaučiamės, esame energingesni ir labiau patenkinti tuo, kuo esame, ką darome ir ką dar norime nuveikti.

Norint pradėti važinėtis dviračiu, siekiant efektyviai sutvirtinti kūną ir numesti nepageidaujamą svorį, reikia nepersistengti iš pat pradžių. Važiuojant pirmą kartą reikia numatyti trasą, kuri būtų 5-10km ilgio, o dar geriau, jei šį atstumą galima būtų išskaidyti taip, kad važinėtumėte visą dieną ir prireikus, galėtumėte sustoti pailsėti. Saugiausia naudotis dviračiu 3 kartus į savaitę, važinėjantis apie 30 minučių. Siekiant ištempti laiką iki valandos, reikia važinėtis lėtai. Nepatartina sėstis ant dviračio vos spėjus atsibust ir atsikelt iš lovos. Tuo metu organizmas dar nėra tam pasiruošęs. Geriausias laikas yra apie 10h, po lengvų, negausių, bet maistingų pusryčių. Specialistai taip pat nepataria važinėtis vakare prieš miegą. Verta žinoti, kad važiuojant dviračiu, nuovargis nėra jaučiamas per ilgą laiką, jis atsiranda staiga. Kai pajusite, kad nebeturite jėgų - nesustokite, o tik sulėtinkite tempą. Ilga pertrauka tik dar labiau pagilins nuovargį.

Atrodyti gerai, žinoma, yra svarbu, tačiau nereikia persistengti. Visada turime įsiklausyti į tai, ką sako mūsų organizmas. Jei jaučiamės pavargę, geriau pailsėti ir kurį laiką nebrukti savęs į konkrečiai nustatytus rėmus, kada ir kaip turime sportuoti. Tačiau jei yra jaučiamas judėjimo poreikis, tai žeklas, kad mūsų organizmas adaptavosi.

Dviratis - tai „treniruoklis", kuriuo gali naudotis tiek vaikas, tiek garbaus amžiaus žmogus, o juk susirūpinti savo išvaizda ir sveikata niekada nebus pervėlus. Gyvename visuomenėje, kur kiekvienas yra užimtas ir kartais neturi laiko netgi artimam žmogui. Važinėjimasis dviračiu galėtu būti ne tik puikiu būdu kūnui dailinti ir svoriui mesti, bet taip pat galimybe, kuri su laiku gal taptų tradicija, turiningai praleisti savaitgalio popietę su šeima. Pasirūpinkime savimi ir tais, kuriuos mylime.

 

Gera savijauta


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Gaila, čia neaptarta, kaip važiavimas dviračiu veikia prostatą... Vyresnio amžiaus vyrams gerokai sveikiau yra keliauti pėstute, o ne važiuoti dviračiu.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai