To prevent automated spam submissions leave this field empty.

- Kiekvieną naktį aš vaikštau per miegus...

- Kiekvieną naktį aš vaikštau per miegus.
- Ar buvai pas gydytoją?
- Ne, aš nueinu tik iki artimiausių kaimynų.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Kaip atpažinti širdžių ėdikę?

Turbūt ne vienai moteriai smalsu sužinoti, kaip atrodo širdžių ėdikės, kaip jos gyvena, kuo kvėpuoja, kaip elgiasi viešumoje?

Tačiau pagrindinis širdžių ėdikės atpažinimo ženklas vis dėlto yra ne seksualūs drabužiai ir nepriekaištinga išvaizda. Išlepintos gražuolės gyvena tuo, kad nuolat flirtuoja ir vilioja vyrus. Jei moteriai gyvenimo prasmė - mylimas vyras greta, tai širdžių ėdikei - nuolatinis žaidimas su vyru. T.y. jos erzina, provokuoja ir suteikia tuščių vilčių. Joms „rimti santykiai" - mėnesiena, žvaigždėtas dangus, prisilietimai prie skruosto, lūpų, tačiau nė žodžio apie meilę.

Aštrius kampus nugludina gudrumu ir apsukrumu

Kaip manote, kuo vadovaujasi gražuolės taip elgdamosios su vyrais? Vietoj nuoširdumo ir atvirumo pasirinkdamos gudrumą? Didžiausia tokios gražuolės baimė - neįsimylėti ir neprarasti nepriklausomybės. Jai patinka būti žaisliuku vyro rankose, nes širdžių ėdikės tikslas yra tas, kad vyras pamestų galvą ir nebegalėtų be jos gyventi.

Tokios moterys aštrius kampus ir povandeninius akmenis taip pat įveikia gudrumu ir apsukrumu. Gėlės, saldainiai, apatinis trikotažas - tokios dovanos jų netenkina. Šioms moterims reikia prabangių automobilių, jachtų, vilų. Širdžių ėdikės galvoja, kad moters esmė - jos išorinis patrauklumas, todėl daugiausiai laiko jos praleidžia grožio salonuose ir išsirinkdamos žinomų dizainerių drabužius, avalynę, papuošalus.

Sugeba paslėpti savo tikrą veidą

Kad su vyrais neiškiltų problemų, širdžių ėdikės žino, kaip su jais sutarti. Todėl šiuo atveju reikia būti panašiai į tokią ne išoriškai, o viduje. Tai jos tikrosios vyrų medžiotojos, sugebančios paslėpti savo tikrą veidą. Joms netenka ilgai nuobodžiauti prie stalelio, laukiant „pasiklydusio" vyro. Beje, nelengva širdžių ėdikės „profesija" vis dėlto įsisavinama ne rūbų atnaujinimu, o rimtos literatūros skaitymu. Todėl, užuot sukirtusios pyragaitį su storu kremo sluoksniu, jos užsuka į biblioteką. Nei viena kita moteris taip neišmano gundymo subtilybių, kaip širdžių ėdikės.

Širdžių ėdikės atsiranda iš niekur ir išeina į niekur. Tokį įspūdį palieka šio tipo moterys apie save. Nors iš tikrųjų išlepintų gražuolių gyvenimas turi savo pradžią, ir ,deja, pabaigą.

Kaip atrodo širdžių ėdikės? Jos mėgsta itin seksualų rengimosi stilių - drabužiai iš odos, raudonos ar juodos spalvos, būtinai aptempiantys kūną, džinsai taip pat labai aptempti, o jei apsivelka paltą ar puspaltį, tai būtinai užsideda ir diržą, aptempiantį liemenį. Suprantama, ir aukštakulniai bateliai,o eina kraipydama klubais. Be to, joms labai patinka drabužiai iš „leopardo" ar „tigro" kailio. Dažniausiai taip apsirengusios jos ir išeina į medžioklę.Kad ji būtų sėkminga, svarbiausia, nutaisyti naivios avelės žvilgsnį.

Mesteli nekaltos mergelės žvilgsnį medžiojamo grobio link

Širdžių ėdikės mėgsta keisti ir savo įvaizdį: šiandien - viena, rytoj - kita, todėl sunku suprasti, kad ji tyko grobio. Be to, perskaityta kalnai knygų, prisimatuota šimtai kostiumų, todėl galima drąsiai tykoti patino, t.y. vyro. Nors širdžių ėdikėms iš pirmo žvilgsnio ir atrodo, kad visiškai nesunku rasti vyrą ir net kelis iš karto, tačiau, deja, ir joms tenka dažnai nusivilti. Jos žino, kad bent savaitei susirasti vyrą galima naktiniame klube ar bare. Pamačiusi dominantį objektą, širdžių ėdikė prisėlina arčiau, atsisėda prie gretimo stalelio, užkelia koją ant kojos ir mesteli nekaltos mergelės žvilgsnį medžiojamo grobio link.

Vis dėlto, ar gali širdžių ėdikė ateiti į protą ir įsimylėti? Tikėtina, kad ateis laikas, kai jai nusibos lakstyti per klubus, šėlioti, vilioti, ir užsinorės supratimo, nuoširdumo, atvirumo, prieraišumo ir dėkingumo žmogui. Tačiau tų dalykų bus neįmanoma, jei širdis užrakinta.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai