To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų ligos priežastis...

- Jūsų ligos priežastis — alkoholis!
- Jūs pirmasis gydytojas, kuris neverčia visos kaltės ant mano pečių!

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkančiųjų mirtingumas nuo kepenų cirozės komplikacijų yra 5 kartus didesnis nei niekada nerūkusiųjų.

Ar reikalingi santykiai be perspektyvų?

Vyrišką modelį „padraugavau ir palikau", pasirodo, merginos priima ir į tai reaguoja visai ramiai. Tik vyrai galvoja, kad jos svajoja kuo greičiau ištekėti.

Anksčiau rimtus santykius vainikuodavo vedybos

"Ji sakė, kad nenori už manęs tekėti, įsivaizduoji, taip ir pasakė", - sutrikęs skundėsi atstumtas gerbėjas savo draugui. O jis galvojo, kad būsima žmona nualps iš džiaugsmo, kai jis užmaus jai vestuvių žiedą ant piršto ir suteiks perspektyvą kiekvieną dieną gaminti jam valgyti. O ji keletą artimiausių metų ketina studijuoti ir leisti laisvalaikį taip, kaip ji nori.

O juk dar ne taip seniai, prieš kokį dvidešimt metų, merginos rinkdavosi vieną kelią: rimtus santykius (pageidautina vienintelius) vainikuodavo vedybos - taip pat vienintelės gyvenime. Tačiau ilgainiui šią nusistovėjusią tradiciją pradėjo griauti trečias - karjera. O paskui ją patraukė logiška išvada: „ juk aš pati sau šeimininkė".

Tikras jausmas įpareigoja būti atsakingu

Žinia, meilės be įsipareigojimų nebūna: rūpestis, dėmesys, nerimas, pavydas, baimė - tai jie pagrindiniai meilės palydovai. Kadangi tikras jausmas įpareigoja būti atsakingu ne tik už save, bet ir kitą žmogų, gerbti jį ir atsižvelgti į jo poreikius bei norus. Žinoma, meilė apriboja laisvę, nors mainais ji duoda daug daugiau.

Tačiau santykiai gali būti ir be jokių įsipareigojimų. Kaip juos apibūdinti? Tiesiog seksas. Draugiškas. Tiksliau, draugiškai seksualūs. Žodžiu, tai tokie santykiai, kuriuos jauni žmonės dažniausiai supranta taip: „kol tu man patinki, viskas gerai, tačiau nereikia per daug toli žiūrėti į priekį". Paprastai už tokio požiūrio stovi nemaloni, tačiau kai kuriems vyrams net labai patogi tiesa. Tai tokie intymūs santykiai, kur niekas niekam ir nieko neskolingas. Suprantama, tada negali būti ir jokių priekaištų. Tačiau negalima tikėtis ir perspektyvų. Tai tiesiog laikinas ryšys.

Šiuolaikinė mergina žino, kad ji gali tapti ne vien banko prezidento žmona

Kodėl merginos nesmerkia laisvų santykių? Šios jaunos ir žavios būtybės, tačiau sugebančios racionaliai mąstyti, kurios anksčiau žvalgėsi sau perspektyvių jaunikių (juk kažkada tai buvo vienintelė galima karjera moteriai - sėkmingai ištekėti), dabar pamatė, kad jos pačios gali tvarkyti savo likimą. Ji pati gali būti prezidente. Ir ne tik banko, bet visos šalies. Tai tos, kurioms nesvetimas žodis „feminizmas", tačiau nelaiko jo „neapykanta vyrui" sinonimu.
Todėl situacija dažniausiai atrodo taip: mergina mokosi, daro karjerą ir nenori net girdėti apie vedybas. Jos dar nedomina nei gyvenimas kartu, nei šeimos buitis, nei vaikų ligos. Ji puikiai žino, ką reiškia prarasti karjerą „netyčia" gimus vaikams, kurių negali prižiūrėti dirbančios močiutės ar skirti daug pinigų gerai auklei.

Meilė ir šeima - atidėtas malonumas

O karjera - tai pinigai ir nepriklausomybė. Tai - savęs realizavimas ir perspektyvi ateitis.

O meilė ir šeima? Atidėtas malonumas. „Aš pagalvosiu apie tai rytoj!," - net nesusimąstydamos sako būsimos karjeristės. Todėl jų fotografijų nėra ir pažinčių portaluose, jos neprašo savo seserų ar draugių vyrų pakviesti jų viengungių draugų į vakarėlį, nepastebi simpatiško vaikino, sėdinčio prie gretimo stalelio. Iš esmės tai nėra nieko blogo. Nors ir supranta, kad karjeros naudai negalima be galo atidėlioti kai kurių dalykų - pvz. vaiko gimimo.

Tačiau širdies gilumoje ir joms norisi su kažkuo nueiti į kiną, pasišnekučiuoti Mėnulio šviesoje, važiuoti atostogauti. Tik jei jis neužduotų klausimų: o kur tu buvai vakar vakare? Gal prisiųsi man sagą? Ir tai - sriuba?

Ištekėti gali kiekviena

Dabar merginų, mėgstančių kartoti: „neišteku, tai ir nereikia, man dėl to nei šilta, nei šalta", era. O tai, kas anksčiau buvo vadinama tiesiog moters nesusitupėjimo demonstravimu, dabar atrodo visai natūralu ir labiau primena pasirinkimo laisvę.
Galų gale labai norint ištekėti - ne taip ir sudėtinga tai padaryti. Тačiau nepaisant to, iki šiol yra nepasitikinčių savimi merginų, kurios širdies gilumoje nori normalių santykių ir santuokos, tačiau nuolat sutinka nе tuos vaikinus ir dirbtinai šypsodamosios parodo, kad joms labiau patinka laisvas gyvenimas: šiandien vienas, rytoj kitas, o jau paskui žiūrėsim.

Sąžininga moteris nori sąžiningų santykių

Deja, meilė sutinkama ne taip dažnai, kaip mums norėtųsi. O jei tau greitai trisdešimt, o jos vis dar nėra? Tai ką daryti? Nemiegoti vyro glėbyje, nesimylėti, neiti kartu į kiną ar kavinę? Akivaizdu, kad kiekviena žino gal ir cinišką, bet teisingą atsakymą.
Sąžininga moteris nori sąžiningų santykių, todėl nežada vyrui to, ko negali būti. Ji nekepa pyragų kartu su jo mama ir nesiklauso jo tėvo istorijų, nutikusių jaunystėje. Todėl, kad ji dar nepasiruošusi kurti šeimos. O gal jaučia, kad tas vyrukas - ne jos likimas. Dabar jų negąsdina ir močiučių filosofija: „štai liksi senmerge, tai tada žinosi. Nebepadės ir pažinčių skelbimai." Ir vis dėlto nereikėtų dramatizuoti šios situacijos. Kai ateina meilė, kas atsisako jos? Nėra tokios moters.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai