To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, ką jūs man patarsite...

- Daktare, ką jūs man patarsite?
- Valgykit žuvį. Joje daug fosforo.
- Bet aš noriu pasveikti, o ne švytėti, kaip kažkokia žuvis.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kiekvienas pusrutulis valdo priešingą kūno pusę. Ranka, kuria rašote, priklauso nuo to, kuri smegenų pusė valdo kalbą. Jei valdo dešinė, būsite kairiarankis. Jei valdo kairė pusė, ...

Kodėl vyrai svajoja pasimylėt su A.Jolie, o moterys su B. Pittu - ne?

Ko nori moteris lovoje - klausimas, dominantis daugelį vyrų. Tačiau dauguma jų kartais negali suprasti, kas labiausiai patinka dailiosios lyties atstovėms: glamonės, švelnumas, grubumas ar apskritai joms geriausia lova - tai mašina, virtuvės stalas ar grindys.

Daugumos vyriškos lyties atstovų manymu, moterims reikia kuo daugiau įvairovės. Ne vieno atlikto tyrimo duomenys skelbia, kad 97 proc. moterų patinka tik misionieriaus poza, 65 proc. moterų mėgsta mylėtis tik lovoje.

Moterys dažnai apsiriboja vien flirtu

Noras išgerti vyno ir apsvaigus išeiti iš namų bei rasti sau tinkamą partnerį bent vakarui kyla ne tik vyrams, bet ir moterims. Tik skirtumas tas, kad vyrams tolimesnis scenarijus bus lova ir seksas, o moterys dažnai apsiriboja vien flirtu. Vyras, žiūrėdamas į pakankamai gundančius savo partnerės drabužius, klausia savęs, ko nori moteris lovoje? Tuo tarpu dailiosios lyties atstovės pradeda galvoti, ko vyras nori lovoje tik per trečią pasimatymą. Taip pat tyrėjai išsiaiškimo, kad tiek išgėrę vyrai, tiek moterys gali susipažinti su tais, kurie jiems nekelia jokių simpatijų ir net visai nepatinka.

Vyrai mėgsta bučiuotis ir po oralinio sekso

Tačiau vyrus kankina ir kiti klausimai, tarkim, o ką moterys sugeba lovoje? Ieškodami atsakymo, vyrai renkasi ir atitinkamo tipo moteris: nesusikausčiusias, pasitikinčias savimi dailiosios lyties atstoves, kurios ne tik mėgsta patenkinti vyrą, bet joms patinka tai daryti. Vyras, taip pat kaip ir moteris, nori jausti, kad artumas suteikia malonumą abiems. Bet tai dar nereiškia, kad moteris turėtų šaukti, dejuoti, aimanuoti iš pasitenkinimo. Vyrai nemėgsta, kai moterys pernelyg aistringai reaguoja į glamones. Todėl, kad jiems svarbiau jų pačių reputacija pieš kaimynus ar kitus aplinkinius. Užtat vyrams labai patinka bučiuotis net ir po oralinio sekso.

Pats svarbiausias moterų noras - romantiškumas santykiuose

Vis dėlto kai kurios moterys, skirtingai nei vyrai, mėgsta garsiai reikšti savo emocijas, palydėdamos jas aimanomis ir šūkčiojimais. Tačiau tai ne viskas, ko nori moteris lovoje. Pats svarbiausias moterų poreikis - romantiškumas santykiuose. T.y. 71 proc. moterų tikisi, kad naktis su vyru bus labai romantiška, 49 proc. respondenčių svajoja užsiimti oraliniu seksu, kai vyras vairuoja mašiną. Tačiau norint, kad moteris atsipalaiduotų, reikia svaiginamo gėrimo, nes vien nuo romantikos neapsvaigsi... Be to, tai gali padėti įgyvendinti ir seksualines fantazijas, kai kitais atvejais tai padaryti neužtenka drąsos. Moteris negali mylėtis, jei ji nejaučia meilės vyrui. Todėl dėl tos pačios priežasties vienos nakties santykiai - daugumai moterų nėra ilgai laukta svajonė. Taip moteris gali elgtis tik iš „reikalo". Pavyzdžiui, norėdama pakelti savo savivertę.

Moterys nesvajoja permiegoti su Bradu Pittu

Žiūrėti į tai, kaip mergina užsiima savipasitenkinimu - viena iš didžiausių vyrų seksualinių fantazijų. Tačiau klysta tie vyrai, kurie galvoja, kad dažna moteris lovoje imituoja orgazmą. Iš tikrųjų 65 proc. moterų net nemėgina to daryti. Be to, moterys žino, kad nuolat vaidinant pasitenkinimą, galima išvis niekuomet nebepatirti orgazmo. Daugumą vyrų „užveda", kai moteris sako, kad tuoj pasieks orgazmą. Tačiau ne visos poros pasiekia orgazmą vienu ir tuo pačiu metu ir ne visos to siekia.

Jei vyrai svajoja atsidurti vienoje lovoje su Angelina Jolie, tai moteris visai nesvajoja permiegoti su Bradu Pittu. 55 proc. moterų teikia pirmenybę patrauklaus veido bruožų vyrams, tačiau visai ne idealaus kūno sudėjimo. Mat gražios išvaizdos vyrus moterys priima kaip Narcizą, iš kurio negali tikėtis ne tik pagarbos savo atžvilgiu, bet ir dėmesio. Nors vyrai irgi nealpsta dėl gražuolių, tačiau jie nieko prieš pabūvoti su jomis vienoje lovoje. Skirtumas tas, kad vyrams lova yra skirta tik seksui arba, retais atvejais, miegui.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai