To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas gydytoją, visas liūdnas, susikrimtęs ir sako...

Ateina žmogus pas gydytoją, visas liūdnas, susikrimtęs ir sako:
- Ką daryti, daktare, aš nežmoniškai mėgstu dešreles…
- Aš irgi jas labai mėgstu.
- Šaunu, daktare, - apsidžiaugė žmogelis. – Eime aš jums savo kolekciją parodysiu.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kai skauda gerklę, reikia gerti ne karštus, o šiltus gėrimus, nes karšti tik didina uždegimą. Rūgščios sultys ir citrusiniai vaisiai sergant tonzilitu ar laringitu netinkami, nes ...

Europos Komisija patvirtino jodo ir geležies naudą vaikams

Europos Komisija patvirtino ekspertų išvadas, kad jodas ir geležis naudingi vaikams. Spalio 22 dienos reglamentu Komisija įteisino teiginius apie šių aktyviųjų medžiagų sveikumą ir naudą vaikų augimui.

Įteisinti teiginiai „jodas naudingas normaliam vaikų augimui" ir „geležis naudinga normaliai vaikų pažintinei raidai".

Tokie teiginiai gali būti naudojami su maisto papildais ar kitais maisto produktais, kurie gali būti laikomi jodo arba geležies šaltiniais, kaip tai apibrėžia Europos Komisijos dokumentai.

Europos Komisija sprendimus dėl sveikatinimo teiginių priima, atsižvelgusi į Europos maisto saugos tarnybos (EMST) ekspertų išvadas.

Geležies trūkumas siejamas su prastesniu vaikų dėmesiu, lėtesniu suvokimo greičiu, blogesne atminti ir kalbos sklandumu.

EMST vertinimu, kai kurių Europos Sąjungos šalių gyventojams gali būti būdingas geležies nepakankamumas. Europos Sąjungoje rekomenduojama geležies paros norma yra 14 miligramų.

EMST teigia, kad jodo nepakankamumas irgi plačiai paplitęs ir kad jodo nepakankamumas tarp vaikų ir paauglių gali būti būdingas daugeliui Europos valstybių.
Jodas siejamas su tinkamu skydliaukės funkcionavimu, o tai savo ruožtu susiję su įvairiomis organizmo fiziologinėmis funkcijomis.

Kad atitinkamiems produktams galėtų būti priskiriami patvirtintieji teiginiai, jie privalo turėti nemažiau kaip 15 procentų rekomenduojamos jodo paros normos. Ji tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europos Sąjungoje yra 150 mikrogramų jodo per dieną.
Tačiau Europos Sąjungoje patvirtinti didžiausi leidžiami jodo suvartojimo kiekiai yra didesni: 600 mikrogramų per dieną suaugusiesiems ir nėščiosioms arba maitinančioms motinoms, 200 mikrogramų vaikams nuo 1 iki 3 metų amžiaus, 250 mikrogramų - nuo 4 iki 6 metų amžiaus, 300 mikrogramų - nuo 7 iki 10 metų amžiaus, 450 mikrogramų - nuo 11 iki 14 metų amžiaus, 500 mikrogramų - nuo 15 iki 17 metų amžiaus.
Geležiai didžiausi leidžiami suvartoti kiekiai nenustatyti.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai