To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kaip jūs jaučiatės?...

- Kaip jūs jaučiatės?- klausia gydytojas pacientą.
- Kur kas geriau, daktare. Manau, kad padėjo jūsų vaistai. Aš kruopščiai laikiausi nurodymų, užrašytų ant buteliuko.
- O kas ten buvo užrašyta?
- "Laikyti stipriai uždarytą."

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogus per parą įkvepia apie 20000 litrų oro ir suvartoja apie 650 litrų deguonies.

ES ekologiškas ženklinimas bus naudojamas plačiau

ES patvirtintas „gėlės" ženklas padeda vartotojams išsirinkti aplinkai palankesnius gaminius. Europos Parlamentas patvirtino reglamentą, kuris įpareigos plačiau taikyti šį ekologiškų produktų ženklinimą.

Europarlamentarų reikalavimu, Europos Komisija įpareigota ištirti, ar ateityje bus leidžiama perdirbtus maisto produktus ženklinti kaip ekologiškus. Europos Parlamentas taip pat pasiekė, kad teikiant ekologinį ženklinimą, būtų atsižvelgta ne tik į produkto ar paslaugos poveikį aplinkai, bet ir į tai, ar gaminant prekę, ji nebuvo išbandyta su gyvūnais.

Europos valstybės bus įpareigotos kartu su Europos Komisija numatyti veiksmų planą, kuris leistų skatinti ekologiško ženklinimo naudojimą ir šviesti visuomenę apie jo naudą. Be to, šalys turės numatyti konkrečius planus tam, kad vis daugiau valstybinių institucijų skatintų naudotis ekologiškais produktais bei paslaugomis.

Šiuo metu nacionaliniai ekologiniai ženklai labiau paplitę ir žinomi už ES ekologinį ženklą. Todėl reikės dėti daugiau pastangų, kad ES ekologinės prekės ženklas būtų kuo geriau atpažįstamas visiems Europos vartotojams. Vis giliau integruojantis ES šalių rinkoms, europinio ženklo sukūrimas, reikalavimų suvienodinimas yra neišvengiamas procesas, naudingas visiems rinkos dalyviams.

Europos Parlamentas taip pat patvirtino atnaujintą ekologiškos vadybos ir audito sistemos (EMAS) reglamentą. Jis numato paskatinamąsias priemones (pavyzdžiui, mažesnius mokesčius) įmonėms ir įstaigoms, kurios ekologijos srityje nuveikia daugiau, negu iš jų reikalauja įstatymai. Naujasis reglamentas leis paskatinti daugiau įmonių prisijungti prie EMAS bei padidins šios sistemos teikiamą naudą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai