To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Laiptinėje rūko porelė...

Laiptinėje rūko porelė. Jis garsiai perskaito užrašą ant savo pakelio:
- Rūkymas gali sukelti impotenciją.
Ant jos pakelio parašyta:
- Rūkymas gali sukelti nėštumo komplikacijų.
- Gal keičiamės? - pasiūlo abu vienu balsu.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogus per parą įkvepia apie 20000 litrų oro ir suvartoja apie 650 litrų deguonies.

E-cigaretės: rūkyti ar nerūkyti?

Pasaulio sveikatos organizacija (World Health Organization - WHO) ir kitos tabako kontrolės organizacijos skatina visus vartotojus elgtis apdairiai ir susilaikyti nuo elektroninių cigarečių įsigijimo ir vartojimo, nes nėra iki galo ištirtos galimos jų vartojimo pasekmės.

Maltoje e-cigaretės jau yra pripažintos tabako gaminiu ir joms taikomi visi tabako gaminių apribojimai.

Jungtinėje Karalystėje draudžiama šį produktą pardavinėti kaip pagalbinę priemonę metant rūkyti.

JAV Maisto ir vaistų administracija, tirdama šių cigarečių išskiriamus nikotino garus, jau aptiko vėžį sukeliančių cheminių medžiagų pėdsakų.

Net jei ir paaiškėtų, jos šis produktas išties yra mažiau kenksmingas, svarbu suvokti, kad nikotino dozės mažinimas neišsprendžia priklausomybės problemos, o tik padeda dar labiau silpninti valią ir pasiryžimą visiškai mesti rūkyti.

ES įstatymai ir NTAKD siūlymai

Europos teisės departamentas prie LR Teisingumo ministerijos pateiktose išvadose pažymi, kad pagal 2001 m. birželio 5 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2001/37/EB elektroninėse cigaretėse, bent iš dalies pagamintose iš tabako, esantis nikotino kiekis neturi viršyti nustatytojo, o produktai turi būti ženklinami bei taikomos kitos tabako gaminiams nustatytos kontrolės priemonės.

Vadovaudamasis 2001 m. lapkričio 6 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2001/83/EB Europos teisės departamentas nurodo, kad elektroninės cigaretės galėtų būti priskiriamos medicinos produktams, jei jos padeda atsikratyti priklausomybės tabakui. Tačiau Europos Komisija pabrėžia, kad sprendimą dėl elektroninių cigarečių ir panašių produktų priskyrimo medicinos produktams turi priimti pati valstybė narė. Tuo atveju, jei elektroninės cigaretės ir panašūs produktai būtų priskiriami medicinos produktams, jie negalėtų būti pateikiami į rinką be išankstinio leidimo, jiems būtų taikomi reklamos bei kiti reikalavimai.

Departamentas apibendrindamas išvadas teigia, kad valstybės narės gali pačios nuspręsti, kaip turėtų būti traktuojamos elektroninės cigaretės bei panašūs gaminiai, ir kokie teisės aktai šiems produktams turėtų būti taikomi. Įstatymo projektu siūlomas elektroninių cigarečių uždraudimas yra laisvo prekių judėjimo Europos Sąjungoje ribojimas, kuris gali būti pateisintas siekiant apsaugoti žmonių sveikatą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai