To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Matai tą gydytoją?...

- Matai tą gydytoją?
- Aha, o kas yra?
- Jis išgydė mano žmoną nuo visų ligų iškarto.
- Bet tai nesąmonė.
- Sąmonė, tikrai sąmonė
- Kokiu būdu jis tai padarė?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos - senatvės požymis.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 70 proc. visų krūties vėžio atvejų pirmiausia atranda pačios moterys arba jų partneriai.

Amerikiečiai "Activia" ir panašius produktus pastatė į vietą

Straipsnio šaltinis: 
www.SOS03.lt
Activia.jpg

Prancūzijos pieno pramonės milžinės „Danone" bendrovė Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo priversta pašalinti teiginį, jog jos itin išpopuliarintas gėrimas turi įtakos imunitetui, o teiginiai apie kito panašaus pieno produkto naudą irgi bus pakeisti, praneša nutraingredients-usa.com.

Gręsiant dideliems vartotojų ieškiniams dėl klaidinančios reklamos, bendrovė „Dannon" nebesies jos gėrimo „DanActive" su poveikiu imunitetui, taip pat pakeis teiginius apie jogurto gėrimą „Activia". Apie abu pieno produktus bus pateikiama daugiau neutralios informacijos apie jų sudėtį.

Siekdama išvengti teisminio nagrinėjimo, „Dannon" įkūrė 35 milijonų dolerių vertės kompensacijų fondą, o išmoka vienam žmogui neviršys 100 dolerių. Iš viso „Dannon" grėsė iki 300 milijonų dolerių vertės ieškiniai.

Šis susitarimas iki teismo yra vienas didžiausių JAV maisto pramonės istorijoje. 2008 metų pradžioje pateiktame vartotojų ieškinyje „Dannon" buvo kaltinama, jog tiems dviems produktams vartoja sveikatinimo teiginius, kurių nepatvirtino net pačios bendrovės atlikti tyrimai.

Pateikiant ieškinį, advokatas Timothy Blood teigė, kad „Dannon" sąmoningai klaidino vartotojus. Pasak jo, „apgaulinga reklama leido „Dannon" atsakingiems, sveikata besirūpinantiems vartotojams išpūstomis kainomis paprasto jogurto parduoti už milijonus dolerių".

Tuo tarpu Europoje „Danone" siekia pakeisti teiginius apie jos itin išpopuliarinto produkto „Actimel" naudą.

Balandį atšaukusi savo produktų „Actimel" ir „Activia" teiginius, jog jie stiprina imunitetą ir gerina virškinimą, praėjusią savaitę „Danone" Europos maisto saugos tarnybai (EMST) patvirtinti pateikė teiginį, jog „Actimel" gali padėti viduriuojant ir vartojant antibiotikus.

EMST atstovai teigia, kad tokio teiginio pagrįstumui išnagrinėti prireiks ne mažiau kaip penkių mėnesių, tačiau specialistai stebisi, kaip tokį teiginį galima padaryti patraukliu vartotojams, praneša nutraingredients.com.

Laikoma, kad „Actimel" ir „Activia" pieno produktų pasaulyje paduodama daugiau kaip už 5 milijardus eurų per metus, o tai yra daugiau kaip 30 procentų „Danone" apyvartos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

ACTI DEBILARIS bakterijos, esančios "ACTIVIA" produktuose, minkština ne tik Lietuvos namų šeimininkių vidurius, bet ir smegenis.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai