To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Po geros narkozės dozės bebaigiąs...

Po geros narkozės dozės bebaigiąs užmigti pacientas klausia chirurgo:- Jūs maunatės pirštines, kad nepaliktumėte pirštų antspaudų?

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Negimdžiusioms, ar pirmą kartą gimdžiusioms po 30 m. amžiaus truputį padidėja rizika susirgti krūties vėžiu.

Privalomas maisto produktų ir gėrimų, turinčių tam tikrų dažiklių, ženklinimas

Nuo 2010 m. liepos 20 d. visoje ES įsigaliojo Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1333/2008 dėl maisto produktų (OL L 354, 2008 12 31, p. 16-33) 24 straipsnis, nurodantis, kad kiekvieno maisto produkto ar gėrimo, kuriame yra dažiklių, galinčių sukelti vaikams hiperaktyvumą, etiketės turi būti specialiai žymimos. Privalomas žymėjimas remiasi Southampton studijomis, kurias atliko Maisto standartų agentūra. Studijų metu buvo aptiktas ryšys tarp šešių maisto dažiklių vartojimo ir vaikų hiperaktyvumo.

Papildoma informacija turi būti įtraukiama į produktų ar gėrimų, kurių sudėtyje yra šių dažiklių: oranžinis geltonasis (E110), chinolino geltonasis (E104), karmoisinas (E122), raudonasis dažiklis (Allura Red) (E 129), tartrazinas (E102), raudonasis ponso dažiklis 4R (E 124), etiketes.

Visų maisto produktų ir gėrimų, kurių gamyboje naudojami minėti maistiniai dažai, etiketėje turi būti pateikta informacija, kad dažikliai gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Privalomas žymėjimas neturi būti taikomas maisto produktams, kuriuose minėti maistiniai dažai naudojami tinkamumo sveikatai ar kitais ženklais žymėti mėsos produktus arba antspauduoti ar dekoratyviai dažyti kiaušinių lukštus, ir gėrimams, kurių alkoholio koncentracija didesnė kaip 1,2 proc.

Šis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1333/2008 straipsnis taip pat nebus taikomas maisto produktams, kurie buvo pagaminti iki straipsnio įsigaliojimo datos.

Privalomas maisto produktų su galimai pavojingais maisto dažais žymėjimas leis vartotojams pasirinkti maisto gaminius, kuriuose šių dažų nėra.

Daugiau apie maisto priedus.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai