To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seneli, o kas yra hemorojus?

- Seneli, o kas yra hemorojus?
- Vaikeli, o tau kada nors skaudėjo dantį?
- Taip
- Na, tuomet įsivaizduok, kad tavo užpakalis yra pilnas skaudančių dantų!

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus organizmą sudaro apie 50 mlrd. ląstelių, skirstomų į 220 tipus.

Kur slypi vaikų ir paauglių psichikos sveikatos skatinimas bei prevencija?

Vilniuje vyko tarptautinio projekto „Vaikų ir paauglių psichikos sveikata Europos Sąjungoje po plėtros: efektyvios politikos ir praktikų sukūrimas" (CAMHEE) lyderių susitikimas.

Pasaulyje vis garsiau ir aiškiau kalbama apie psichikos sveikatos skatinimo bei prevencijos svarbą, aktualumą. Pabrėžiama, jog itin svarbu ne tik gydyti jau susirgusius žmones ar tuos, kam kilo sunkesnių ar lengvesnių psichikos sveikatos problemų, bet siekti, kad tokių nesklandumų visuomenei kiltų kuo mažiau ar jie būtų lengvesni.

Psichikos sveikatos skatinimo bei prevencijos srityje veiklos apstu visiems - psichikos sveikatos specialistams, šeimoms, bendruomenei, net ir pačiai plačiajai visuomenei. Gal dar kiek sunku susivokti, kaip šis gyvybiškai svarbus, daugialypis psichikos sveikatos skatinimo bei prevencijos mechanizmas turi veikti, tačiau jo svarba, gyvybiškas būtinumas abejonių nekelia.

CAMHEE projeko lyderiai nusprendė baigiamąją projekto konferenciją sieti su tarptautine konferencija, organizuojama Europos Vaikų ir paauglių psichiatrų asociacijos, kuri vyks Budapešte šių metų rugpjūčio 22-26 dienomis. Projekto lyderių nuomone - labai svarbu apie psichikos sveikatos skatinimą bei prevenciją diskutuoti su šios srities specialistais, vaikų ir paauglių psichiatrais.

Rugpjūčio 22 d. vyks baigiamoji CAMHEE projekto konferencija „Kur slypi vaikų ir paauglių psichikos sveikatos skatinimas bei prevencija?"

Informacija apie projektą
„Vaikų ir paauglių psichikos sveikata Europos Sąjungoje po plėtros: efektyvios politikos ir praktikų sukūrimas" (CAMHEE) finansuoja Europos komisija.

CAMHEE pradėtas vykdyti 2007 m. sausio 1 d. Jam Vadovauja Valstybinis psichikos sveikatos centras.

Projekte dalyvauja 35 partneriai iš 16 Europos šalių - Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Graikijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Rumunijos, Slovėnijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai