To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seneli, o kas yra hemorojus?

- Seneli, o kas yra hemorojus?
- Vaikeli, o tau kada nors skaudėjo dantį?
- Taip
- Na, tuomet įsivaizduok, kad tavo užpakalis yra pilnas skaudančių dantų!

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Tamsa skatina meluoti ir nusikalsti

Tamsa skatina žmones meluoti ir nusikalsti, nes ji sukuria anonimiškumo jausmą, tvirtina mokslininkai.

Jie nustatė, jog tamsa verčia žmones galvoti, kad jie gali elgtis blogai ir išsisukti. Anot mokslininkų, net užsidėję akinius nuo saulės, žmonės tikisi išvengti bausmės, nes mano, kad kiti nepastebi jų netinkamo elgesio, rašo telegraph.co.uk.

Toronto universitete atlikto tyrimo, kurio rezultatai skelbiami žurnale „Psychological Science", dalyviai buvo patalpinti į blausiai arba gerai apšviestą patalpą ir gavo rudą voką, kuriame buvo 10 dolerių ir tuščias baltas vokas.

Tyrimo dalyvių taip pat buvo paprašyta atlikti užduotis su skaičiais ir patiems pasitikrinti atsakymus. Už kiekvieną teisingą jie galėjo iš gautų pinigų sau pasilikti po 50 centų.

„Eksperimento pabaigoje dalyvių buvo paprašyta likusius pinigus sudėti į baltą voką. Nors abi grupės užduotis atliko panašiai, buvusieji blausiau apšviestame kambaryje dažniau buvo likę sukčiauti, tad gavo daugiau nepelnytų pinigų", - pasakojo tyrimą atlikusi Vanessa Bohns.

Antrojo eksperimento metu kai kurie tyrimo dalyviai užsidėjo akinius nuo saulės, kiti - akinius skaidriais stiklais. kiekvienas asmuo su kitu turėjo pasidalinti 6 dolerius, o pinigus, kurių nepasiūlė, pasilikti sau. pastebėta, kad buvusieji su akiniais nuo saulės elgėsi savanaudiškiau.

Vėliau mokslininkai dar kartą pakartojo antrą eksperimentą, tačiau jo metu matavo, kokį anonimiškumą jaučia jo dalyviai.

„Vėl paaiškėjo, kad esantieji su tamsiais akiniais davė mažiau pinigų kitiems ir tvirtino, kad jie jautė daugiau anonimiškumo", - teigė V. Bohns.

„Visų trijų eksperimentų metu tamsa nebuvo susijusi su tikruoju anonimiškumu, tačiau nepaisant to, ji skatino morališkai ginčytiną elgesį. Tamsa gali padidinti anonimiškumo jausmą, kuris gali būti neproporcingas tikrajam anonimiškumui", - pridūrė mokslininkė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai