To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi...

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi:
- Girdėjau, daktare, kad tik jūs vienintelis traukiate dantis be skausmo.
- Ne visada, - prisipažino gydytojas, - pasitaiko, kad išsinarinu ranką.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Negimdžiusioms, ar pirmą kartą gimdžiusioms po 30 m. amžiaus truputį padidėja rizika susirgti krūties vėžiu.

Padirbtos prekės – priežastis jaustis blogai

Perkantys padirbtas žymių dizainerių prekes ne tik nesijaučia gudresni už kitus pigiai įsigiję madingą dalyką, tačiau, pastebėta, sukčiauja dažniau.

Kaip rodo žurnale „Psychological Science" paskelbta Francescos Gino iš Šiaurės Karolinos universiteto (JAV) studija, perkantys netikras prekes yra linkę meluoti sau, o tai dažnai tampa priežastimi elgtis nesąžiningai ir kitose gyvenimo situacijose.

Kaip rašo „The Economist", dr. Fr. Gino su kolegomis grupei moterų savanorių išdalino madingus „Chloé" akinius nuo saulės, kainuojančius apie 1 tūkst. litų. Vienai grupei savanorių buvo pasakyta, kad tai tikri akiniai, kitiems - priešingai. Vėliau tyrimo dalyviams buvo pasiūlyta išspręsti matematikos uždavinius ir už kiekvieną teisingą sprendimą pažadėta 10 dolerių premija. Prieš sprendžiant mokslininkai tyrimo dalyviams pūtė miglą į akis apie tai, kaip originalių akinių kokybė teigiamai paveiks atsakymus.

Vėliau, sprendžiant uždavinius, buvo pasitikėta savanorių sąžiningumu ir paprašyta patiems sau skirti teisingą įvertinimą (ir atlygį). Nors savanoriai manė, kad užduotys visiems vienodos, ir nesunumeruotos, t.y. neatsekamos, paaiškėjo, kad kiekvienas dalyvis gavo individualius uždavinius, tad mokslininkams buvo lengva jų įvertinimus sulyginti su tikraisiais.

Išsiaiškinta, kad 30 proc. savanorių, kurie manė turintys originalius akinius, sukčiavo. Taip elgėsi beveik dvigubai daugiau - 70 proc. - savanorių, maniusių, kad nešioja padirbtus akinius nuo saulės.

Rezultatai buvo panašūs ir kitose mokslininkų parinktose užduotyse.

Kaip skelbia „The Economist", šių eksperimentų moralas tas, kad žmonių teisingumo jausmas priklauso ir nuo to, kaip jie jaučiasi ir elgiasi. Net ir tada, kai pasielgti blogai privertė kažkas kitas, tai gali paveikti paskesnius kieno nors veiksmus.

Kitą sykį, rašo britų žurnalas, kai jums kas pasiūlys netikrų aksesuarų, saugokitės: nešiojant juos galite jaustis blogesniu, o ne geresniu žmogumi.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai