To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vienas gydytojas guodžiasi kitam...

Vienas gydytojas guodžiasi kitam:
- Mes, gydytojai, turime labai daug priešų šiame pasaulyje!
- Taip, bet dar daugiau aname!

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tabako produktuose yra 4000 cheminių medžiagų, iš kurių 40 yra žinomos kaip kancerogenai.

Kas antra pora pykstasi dėl pinigų, ginčus provokuoja moterys

Sociologai, atlikę 2 tūkst. Rusijoje gyvenančių žmonių apklausą, išsiaiškino, kad beveik pusei visų rusų šeimų aštriausias finansinis klausimas, o Kanados mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad šeimos konfliktai ne dėl pinigų - gerokai pavojingesni sveikatai.

Daug apklaustųjų galvoja, kad pinigai - ne pretekstas pyktis

Tarsi turėtų būti savaime suprantama, kad konfliktai dėl pinigų iškyla net tarp tų sutuoktinių, kurie palaiko ir supranta vienas kitą. Tačiau finansiškai nesutariantys su savo antra puse prisipažino 41 proc. apklaustųjų. Dažniau dėl pinigų pykstasi 30 - 40 metų žmonės ir tie, kurių pajamos siekia ne daugiau kaip 20 tūkst. rublių per mėnesį, rašoma Utro ru.

Daugumos atvejų panašių konfliktų inciatorės - moterys (47 proc.). "Visus pinigus, kuriuos mes sutaupome, sutuoktinis gali išleisti per valandą", - sakė viena tyrimo dalyvių. Nuo jų neatsilieka ir vyrai (37 proc.). "Мano žmona tikra išlaidautoja!" - sušuko vienas apklausos respondentų.

Tačiau pusė visų apklausos dalyvių (50 proc.) galvoja, kad pinigai, tai ne tas pretekstas, dėl kurio reikėtų pyktis ar konfliktuoti. „Pagarba ir meilė „antrai pusei" gali sulaikyti ne tik nuo konfliktų dėl pinigų", - patvirtino dauguma apklaustųjų. Mokėjimu taikiai spręsti panašius nesutarimus išsiskiria vyresni kaip 50 metų rusai (66 proc.). Taip pat paaiškėjo, kad kuo didesnės šeimos, tuo rečiau sutuoktiniai pykstasi dėl pinigų.

Nemažai vyrų jaučia nuolatinį savo žmonų spaudimą

Neseniai mokslininkai išsiaiškino, jog šeimos konfliktai ne dėl pinigų - gerokai pavojingesni sveikatai. Apklausoje, kurią atliko Lankasterio sveikatos ir psichologijos universiteto (Kanada) mokslininkai, vadovaujami profesorės Cary Cooper, ir kurioje dalyvavo trys tūkst. vyrų ir moterų. Apie 58 proc. respondentų pareiškė, kad nuolat jaučia negatyvias emocijas bendraudami su sutuoktiniu ar partneriu.

Remiantis mokslininkų išvadomis, 18 proc. moterų nuolat patiria stresą bendraudamos su savo sutuoktiniais, o 12 proc. vyrų jaučia nuolatinį savo žmonų spaudimą. Tyrėjai tai aiškina tuo, kad silpnosios lyties atstovės priverstos derinti namų buities darbus su karjera. Tačiau C. Cooper manymu, moterys lengviau pakelia stresus, kadangi įpratusios atvirai reikšti savo emocijas, o neužgniaužti jų viduje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai