To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ramina gydytojas moterį...

- Nesijaudinkit, - ramina gydytojas moterį, kuri ką tik pagimdė lifte.
- Štai aš girdėjau, kad pernai viena moteris pagimdė tiesiog autobuse.
- Gydytojau, tai buvau aš...

 

 

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Empatija vaikams vystosi natūraliai. Skausmą matantys vaikai suvokia, kad skausmas persiduoda jiems patiems.

Žmonės iš tiesų gali jausti kito skausmą

Mokslininkai nustatė, jog maždaug kas trečias žmogus, matydamas kito kančią, iš tiesų gali jausti fizinį diskomfortą.

Šis atradimas gali padėti paaiškinti, kodėl kai kurie žmonės gali geriau įsijausti į kito žmogaus kančias nei kiti, rašo telegraph.co.uk.

Didžiosios Britanijos Birminghamo universiteto psichologas Stuartas Derbyshire atliko bandymą su 123 universiteto studentais. Jiems buvo rodomi vaizdo įrašai ir fotografijos, kuriuose įamžinti skausmą patiriantys pacientai ir sporto žvaigždės.

Vaizdo įraše buvo užfiksuota, kaip futbolininkas susilaužo koją, tenisininkas išsinarina kulkšnį ir kaip pacientui į ranką leidžiami vaistai.

Visi studentai tvirtino, jog jie „emociškai sureagavo" į bent vieną pamatytų vaizdų - pajuto liūdesį, pasibjaurėjimą ar baimę. Tačiau trečdalis tvirtino pajutę tikrą skausmą toje pačioje kūno dalyje, kaip ir matyti žmonės.

Kai kurie pajuto dilgčiojimą ar gėlimą, kiti - smarkų ar veriantį skausmą. Kai kurių skausmas buvo greitai praeinantis, o kitiems jis truko keletą sekundžių.

Vaizdas, kuriame matyti su akivaizdžiai sulaužyta koja bėgantis atletas, studentams sukėlė daugiausia fizinio skausmo, žurnale „Pain" teigia mokslininkas.

Vėliau dešimties ypač jautrių studentų buvo paprašyta pakartoti eksperimentą, o jų smegenys tuo metu buvo skenuojamos funkciniu magnetinio rezonanso aparatu.

Mokslininkai nustatė, jog žiūrint į skausmą keliančius vaizdus, veikė tos smegenų dalys, kurios susiję su emocijomis. Tačiau tų studentų, kurie teigė jautę fizinį skausmą, smegenyse aktyviau veikė ir su skausmo valdymu susijusios dalys. O tai leidžia teigti, jog jų potyriai buvo tikri.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai