To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko...

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko, kažką nusiperka ir išeina. Kai tik už jo užsiveria durys, vaistininkas ima griausmingai juoktis.
- Tau kas? - klausia jo kitas vaistininkas.
- Žinai, aną savaitę namie ėmė iš krano bėgti, pakviečiau santechniką, o jis taip pataisė, kad dabar iš abiejų kranų bėga karštas vanduo...
- Na ir?

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vidutinio spindžio arterijose spaudimas svyruoja apie 120-130 mm Hg (maksimalus, sistolinis spaudimas) ir 70-80 mm Hg (minimalus arba diastolinis spaudimas); skirtumas tarp sistolinio ir ...

Pamelavus tikrai norisi išsiskalauti burną

Meluojantis žmogus tikrai jaučiasi susitepęs, tad jam labiau reikia muilo ar skysčio burnai skalauti, teigia mokslininkai.

Psichologų komanda, nusprendusi ištirti, ar posakiuose „nešvarios rankos" ir „nešvari burna" yra tiesos, analizavo 87 žmonių, kurie arba melavo, arba sakė tiesą, elgesį, rašo telegraph.co.uk.

Tyrimui vadovavusio mokslininko Spiko Lee iš Mičigano universiteto teigimu, nustatyta, kad apgaudinėjantys žmonės jautė didesnį poreikį griebtis muilo ir burnos skalavimo skysčio nei tie, kurie sakė tiesą.

Tie, kurie melavo žodžiu, dažniau rinkosi burnos skalavimo skystį, o melavusieji elektroniniame laiške pirmenybę teikė muilui.

Tyrimo dalyvių buvo paprašyta apsimesti teisininkais, besivaržančiais su kolega Chrisu dėl paaukštinimo.

Kiekvieno buvo paprašyta įsivaizduoti, kad jie rado Chriso pamestą dokumentą, o jį grąžinus Chrisas pakiltų karjeros laiptais, tačiau dalyviams tai nebūtų naudinga. Jų buvo paprašyta arba palikti žinutę atsakiklyje, arba parašyti elektroninį laišką ir pasakyti, ar jie rado dokumentą.

Iš karto po to, kai tiriamieji palikdavo rašytinę arba žodinę žinutę, jų paprašyta sudalyvauti tariamoje rinkodaros apklausoje ir įvertinti kai kurių produktų, tarp kurių buvo skystis burnai skalauti bei priemonė rankoms plauti, poreikį.

Anot S. Lee, telefonu melavę žmonės, Chrisui palikę melagingą žinutę, labiau norėjo skysčio burnai skalauti ir buvo pasirengę už jį sumokėti daugiau nei tie tyrimo dalyviai, kurie sakė tiesą.

Melavusieji elektroniniame laiške labiau troško rankų ploviklio.

„Užuomina apie „purvinas rankas" leidžia manyti, kad žmonių mąstymas apie moralinį tyrumą labiau susijęs su fiziniu tyrumu. Blogą darbą padarę žmonės ne tik nori nusiprausti, jie nori nuprausti tam tikrą su tuo susijusią kūno dalį", - pastebėjo S. Lee.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai