To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas...

- Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas?- klausia pacientė.
- Aišku! Ar kada nors matėte triušį su akiniais?

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

Baltijos šalys vienija pastangas tabako ir alkoholio kontrolės srityje

Vakar Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuras, LR Seimo Sveikatos reikalų komitetas, Nacionalinė sveikatos taryba, Sveikatos apsaugos ministerija, Valstybinis psichikos sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija surengė tarptautinę konferenciją „Tabako ir alkoholio kontrolė - Baltijos šalių sveikatos politikos prioritetas". Renginio tikslas - aptarti tabako ir alkoholio vartojimo gyventojų sveikatai ir šalies ūkiui keliamus iššūkius, ieškoti efektyviausių priemonių apsaugoti visuomenės sveikatą, sukurti Baltijos šalių tabako ir alkoholio kontrolės koaliciją.

„Norėčiau visiems padėkoti už bendrą veiklą, įgyvendinant blaivybės idėjas. 2008-tieji - Blaivybės metai, tai - lūžio metai alkoholio kontrolės politikoje, - atidarydamas konferenciją kalbėjo LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas A. Matulas. - Dėkoju Sveikatos apsaugos ministerijai už tvirtą poziciją, sprendžiant alkoholio vartojimo ir rūkymo keliamas tautos problemas". Pasak pirmininko, dabar svarbiausias tikslas yra - užtikrinti, kad šioje srityje veikiančios institucijos atsakingai dirbtų, kad visi patvirtinti svarbiausi teisės aktai būtų nediskredituojami, o efektyviai įgyvendinami.

Nykstant sienoms Europoje ir vykstant pasaulio ekonomikos bei tabako ir alkoholio verslo globalizacijos procesams, Baltijos šalys kaip ir kitos pasaulio šalys, neišvengiamai susiduria su tabako ir alkoholio vartojimo keliamomis problemomis. „Turime būti stiprūs, - sveikindamas konferencijos dalyvius pabrėžė Sveikatos apsaugos ministerijos sekretorius R. Sabaliauskas. - Su reikšminga LR Seimo, Nacionalinės sveikatos tarybos, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos ir kitų partnerių pagalba lengviau sekasi spręsti valstybinės reikšmės visuomenės sveikatos problemas". Sekretoriaus teigimu, tik bendromis pastangomis pasieksime efektyvių rezultatų, kuo daugiau kalbėsime apie rūkymo ir alkoholio žalą, tuo greičiau tapsime išmintingesne ir blaivesne tauta.

Trijose Baltijos šalyse sėkmingai plėtojamas bendradarbiavimas mokslo srityje, vykdomi tarptautiniai stebėsenos tyrimai, kurie leidžia spręsti apie tabako ir alkoholio vartojimo pokyčius. Baltijos valstybės laikosi vieningos ir pažangios pozicijos, įgyvendindamos PSO Tabako kontrolės pagrindų konvenciją, kitus teisės aktus, reglamentuojančius tabako ir alkoholio kontrolę. Nors šiandien Lietuva, Latvija ir Estija gali didžiuotis kiekvienoje valstybėje veikiančiomis pažangiomis priemonėmis - draudimai rūkyti viešose vietose, alkoholio prekybos ir reklamos apribojimai bei kt. - bendra situacija yra grėsminga.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai