To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyksta konferencija. Pranešėjas...

Vyksta konferencija. Pranešėjas:
- Dvidešimtojo amžiaus žudikai įvykdydavo savo žiaurius nusikaltimus po gydymo psichiniais vaistais. Ar kas turi kokių pastabų?
- Kokių pastabų?! Nėra vaistų be pašalinių poveikių! - pasigirdo balsas iš auditorijos.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Gyvenimo eigoje kas antram australui nustatoma kuri nors odos vėžio forma. Kasmet nuo šios ligos Australijoje miršta 1600 asmenų.

Sveikatos priežiūros technologijų vertinimo galimybės Lietuvoje

Rytoj, lapkričio 11 d., 11 val. Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (Žalgirio g. 92, IV a., Vilniuje) vyks pasitarimas-diskusija „Sveikatos priežiūros technologijų vertinimo galimybės Lietuvoje". Dalyvaus Sveikatos apsaugos ministerijos sekretorė R. Vaitkienė, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos direktorius prof. J. Galdikas, atstovai iš Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos aukštųjų mokyklų, universitetinių ligoninių, pacientų, gydytojų, medicinos prietaisų gamintojų organizacijų.

Siekiant racionaliai naudoti sveikatos priežiūros išteklius, būtina ieškoti, kaip Lietuvoje sveikatos priežiūrą pritaikyti prie kintančių socialinių ir ekonominių sąlygų, kaip sparčiau įdiegti naujas sveikatos priežiūros technologijas ir su jomis susijusias inovacijas, kaip pakelti teikiamų paslaugų kokybę ir įsijungti į bendrą pasaulio sveikatos priežiūros technologijų vertinimo sistemą, užtikrinančią sveikatos priežiūros paslaugų kokybę.

Gydymo problemoms spręsti vis dažniau pasitelkiama sudėtinga, moderni įranga, kuri atveria medikams didžiules galimybes praktikoje. Sveikatos priežiūros technologijos apima metodus, metodikas, procedūras, įrangą, vaistus ir kitas priemones, kurias naudoja sveikatos priežiūros specialistai teikdami sveikatos priežiūros paslaugas. Kaip šiandien vyksta perėjimas prie naujų, brangių ir tuo pačiu efektyvių technologijų naudojimo ir platinimo? Kodėl nepaisant teikiamų galimybių, telemedicina vis dar nėra plačiai taikoma mūsų šalyje? Šie ir kiti naujų sveikatos priežiūros technologijų įdiegimo klausimai, racionalus išlaidų naudojimas bus aptariami pasitarimo metu. Taip pat bus diskutuojama dėl informacijos apie sveikatos priežiūros technologijas pateikimo turinio, apimties ir formos.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai