To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Mokytoja pasakoja vaikams apie psichologiją...

Mokytoja pasakoja vaikams apie psichologiją:
- Štai, vaikai, jei pasakytumėte, kokia kūno dalis jums labiausiai patinka, aš pasakysiu, kuo jūs tapsite užaugę.
- Man labiausiai patinka plaukai, - sako Marytė.
- Tu užaugusi būsi kirpėja.
- Man labiausiai patinka jūsų suknelė, - tarė Jonukas.
- Tu būsi siuvėjas.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant 10 cigarečių per dieną sergamumas sudaro apie 55 ligos atvejus 100 000 žmonių, tuo tarpu rūkant 40 cigarečių - 300 atvejų 100 000 žmonių.

Dar vienas reikšmingas žingsnis visuomenės sveikatos stiprinimo link

Straipsnio šaltinis: 
Sveikatos apsaugos ministerija
trakai.jpg

Šiandien Trakų rajone vyksta baigiamoji konferencija, skirta aptarti 2006-2008 m. vykusių šalies visuomenės sveikatos specialistų mokymų rezultatus, kokybę ir naudą. Mokymus organizavo Higienos institutas prie Sveikatos apsaugos ministerijos, įgyvendindamas Visuomenės sveikatos stiprinimo programą ir vykdydamas projektą „Lietuvos Respublikos visuomenės sveikatos specialistų profesinių žinių ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas". Profesinę kvalifikaciją tobulino 1064 visuomenės sveikatos specialistai. Iš jų - 425 dirbantys visuomenės sveikatos priežiūros srityje ir 539 mokyklose sveikatos priežiūrą vykdantys specialistai.

„Visuomenės sveikatos specialistams šiandien keliami aukšti profesiniai reikalavimai, nes jų rankose - valstybės ir bendruomenių sveikata, - teigia Sveikatos apsaugos ministerijos sekretorius Romualdas Sabaliauskas. - Šio unikalaus projekto tikslas - didinti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų konkurencingumą, gerinti visuomenės sveikatos paslaugų kokybę, plėtoti žmogiškuosius išteklius". Pasak R. Sabaliausko, labai svarbu tobulinti visuomenės sveikatos srityje dirbančių specialistų bei mokyklose vykdančių sveikatos priežiūrą specialistų profesinės kompetencijos žinias ir bendruosius įgūdžius: specialybės, anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo.

Mokymuose dalyvavo - visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos įstaigose, bendro lavinimo mokyklose ir savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose dirbantys visuomenės sveikatos specialistai. Mokymų tematika labai įvairi: šiuolaikinė vaikų ir jaunimo sveikatos samprata, vaikų ir jaunimo psichikos sveikata, epidemiologijos pagrindai ir sveikatos vertinimas, visuomenės sveikatos programų rengimas ir įgyvendinimas, vaikų augimo ir vystymosi ypatumai, tarpinstitucinis bendradarbiavimas. Ypač naudinga, kursų dalyvių nuomone, savo žinias buvo pagilinti sveikos gyvensenos ugdymo, priklausomybių prevencijos srityse. Pasimokyti, kaip efektyviau mokyklos bendruomenę įtraukti į visuomenės sveikatos stiprinimo veiklą.

Pirmosios pagalbos teikimo įgūdžius pagerino 539 mokyklose sveikatos priežiūrą vykdantys specialistai. Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimus gavo 379 visuomenės sveikatos specialistai. Anglų kalbos žinias pagilino 250 visuomenės sveikatos atstovai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai