To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako...

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako:
- Taip... Mes jus pagaliau ištyrėme. Manau, kad gydysitės čia ne daugiau
kaip savaite.
- O daktare, kaip aš jums atsidėkosiu!!!
- Bijau, kad jūs mane neteisingai supratote...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kai skauda gerklę, reikia gerti ne karštus, o šiltus gėrimus, nes karšti tik didina uždegimą. Rūgščios sultys ir citrusiniai vaisiai sergant tonzilitu ar laringitu netinkami, nes ...

Rusijoje viešinami faktai apie naikinantį alkoholio poveikį

Nuo 1991 metų Rusijoje daugiau nei pusę 15 - 45 metų amžiaus žmonių mirčių sukėlė alkoholis. Šios šalies pavyzdys puikiai iliustruoja sobriologijos dėsnį, teigiantį, kad nuostoliai iš alkoholio valstybei yra visada didesni už gautą pelną.

Kaip informuoja Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės komisija, 2006 m. Rusijoje iš alkoholio į biudžetą surinkta 55,4 milijardų rublių, o patirti nuostoliai sudarė net 500 milijardų. Alkoholio vartojimas Rusijoje pasiekė neregėtą mąstą, todėl problemą siekiama pažaboti viešinant informaciją, kuri anksčiau nebuvo lengvai prieinama.

Antialkoholio kampanija Rusijoje atskleidžia atliktų tyrimų duomenis, rodančius, kad rinkoje esanti degtinė gali būti gaminama iš pjuvenų, naftos ar netgi mėšlo. Pasak specialistų, skirtumai tarp šių gaminių nenustatomi net mokslininkų laboratorijose.

Statistika, gąsdinanti net prezidentą

2010 metus Rusija pasitiko dvigubai didindama minimalią degtinės kainą. Dėl to šiuo metu pusė litro degtinės šalyje mažiausiai kainuoja 89 rublius (7,74 lt). Alkoholio branginimas yra dalis dabartinės antialkoholinės kampanijos Rusijoje, kurios priešakyje šalies vadovas Dimitrijus Medvedevas.

Rusijoje kovos su alkoholizmu imtasi tuomet, kai šalis pasiekė beveik katastrofišką situaciją. Vidutiniškai vienas asmuo per metus Rusijoje išgeria 20 litrų grynojo alkoholio. Šis skaičius du kartus viršija Lietuvos rodiklius: 2009 metų duomenimis, vienam lietuviui tenka 10,9 litro.

Taip pat skaičiuojama, kad vidutiniškai rusas išgeria 34 butelius degtinės per metus, taigi - statistiniam rusui tenka 2 tonos degtinės per visą gyvenimą.

Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO) yra nustačiusi - jei gryno alkoholio kiekis vienam gyventojui yra 7-8 litrai, prasideda spartus tautos išnykimas. Esant tokiam alkoholio vartojimui šalyje mažėja sveikų gimdytojų, nepataisomai išsigimsta genofondas, vystosi demografinis kolapsas.

Nacionaliniai degtinės gamybos ypatumai

Dažnai tenka susidurti su nuomone, kad degtinė yra mažiausiai kenksminga dėl to, kad yra skaidri. Daugelis žmonių tiki, kad degtinė yra pranašesnė už kitus alkoholinius gėrimus savo natūralumu, nes yra gaminama iš auksaspalvių grūdų. Rusijos televizijos kanalo NTV MIR rodytas laidų ciklas "Vodka" atskleidė daugybę įdomių faktų apie degtinės gamybą bei marketingą.

Minėtoje laidoje Vladimiras Nužnyj, medicinos mokslų daktaras, degtinę vadina pačiu nuodingiausiu stipriuoju gėrimu.

Mokslininko teigimu, labai keista, kad iš naftos gaminamas spiritas laikomas nuodu, o gaminamas iš rugių - parduodamas kaip degtinė.

Be to, TV laidos "Vodka" metu buvo atliekamas eksperimentas, kurio tikslas išsiaiškinti, koks gi pigiausias būdas gaminti etilo spiritą? Mokslininkai sumaišo karvių mėšlą su vandeniu, šią masę užvirina ir įdėję sieros rūgšties bei kreidos miltelių gauna atsakymą - tai galvijų mėšlas.

Dviračio išrasti nesiekia

Rusijos sveikatos specialistai ir alkoholio kontrolės ekspertai nesiekia išrasti dviratį, o naudojasi tuo, kas jau senai žinoma ir nustatyta visuomenės sveikatos profesionalų.
Jevgenijus Roizmanas, fondo "Blaivus miestas" narys, tikina, kad norint pažaboti alkoholizmą šalyje reikia: kelti degtinės kainą; licenzijuoti vaistines parduodančias losjonus ar kitokius dvigubos paskirties skysčius; riboti alkoholio pardavimo vietas; riboti alkoholio pardavimo laiką; būtinai kelti amžiaus cenzą; deklaruoti valstybės poziciją šiuo klausimu.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai