To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seneli, o kas yra hemorojus?

- Seneli, o kas yra hemorojus?
- Vaikeli, o tau kada nors skaudėjo dantį?
- Taip
- Na, tuomet įsivaizduok, kad tavo užpakalis yra pilnas skaudančių dantų!

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogus per parą įkvepia apie 20000 litrų oro ir suvartoja apie 650 litrų deguonies.

Tarptautinės organizacijos kreipėsi į Baltijos šalių finansų ministrus dėl tabako akcizų

Baltijos šalių tabako ir alkoholio kontrolės koalicija, Europos rūkymo prevencijos tinklas (ENSP) ir organizacija „Smoke Free Partnership" šiandien išplatino kreipimusis į Baltijos šalių finansų ministrus, kuriuose prašome peržiūrėti šalių pozicijas dėl Europos komisijos pasiūlymo didinti minimalius tabako akcizus ir nedelsiant organizuoti susitikimus su DJ SANCO, DJ TAXUD, Pasaulio sveikatos organizacijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, bei tarptautinių ir nacionalinių tabako kontrolės srityje dirbančių nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Organizacijos išreiškė susirūpinimą, kad Estijos, Latvijos ir Lietuvos finansų ministrai savo poziciją prieštarauti Europos komisijos siūlymams didinti tabako mokesčius išreiškė po 2008 m. rudenį vykusių susitikimų, kuriuose mūsų duomenimis dalyvavo tik tabako pramonės atstovai. Tuo tarpu susitikimai su Europos komisijos atstovais ir kitomis organizacijomis taip ir nebuvo organizuoti.

Tarptautinės organizacijos priminė finansų ministrams, kad Estija, Latvija ir Lietuva yra ratifikavusios Pasaulio sveikatos organizacijos Tabako kontrolės pagrindų konvenciją, kurios lydintieji dokumentai aiškiai nurodo, kad tabako pramonė turi esminį konfliktą su visuomenės sveikatos tikslais. Todėl finansų ministrų nuostatos stabdyti Europos komisijos tabako kontrolės iniciatyvas remiantis tik tabako pramonės atstovų argumentais yra tiesiog nesuprantamas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai