To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Močiutė su vaikaičiu vėl atėjo pas gydytoją...

Močiutė su vaikaičiu vėl atėjo pas gydytoją.
- Ar padėjo tabletės, kurias praeitą sykį išrašiau?- pasiteiravo gydytojas.
- Puikiausiai. Jis visą dieną su jomis žaidė ir neverkė.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Tikslinamos Tabako kontrolės įstatymo nuostatos

Vyriausybė pritarė Tabako kontrolės įstatymo pakeitimams ir papildymams, kuriais panaikinamas šio įstatymo prieštaravimas Konstitucijai, taip pat aiškiau reglamentuojamos kai kurios su licencijų galiojimo panaikinimu susijusios nuostatos. Be to, numatomos baudos ūkininkams bei įmonėms, jei su tabako gaminiais susijusia licencijuojama veikla verčiamasi licencijoje nenurodytose vietose. Įstatymo pataisų projektas teikiamas Seimui.

Konstitucinis Teismas 2008 m. rugsėjo 17 d. pripažino, kad Tabako kontrolės įstatymas ta apimtimi, kuria suvaržytos teismo galios nuspręsti, kad dėl tam tikrų itin svarbių aplinkybių ekonominė sankcija - licencijos galiojimo panaikinimas - teisės pažeidėjui neturi būti taikoma, prieštarauja Konstitucijai.
Atsižvelgiant į šį Konstitucinio Teismo nutarimą, Tabako kontrolės įstatyme įtvirtinamos nuostatos, pagal kurias skundą nagrinėjantis teismas turės teisę nuspręsti, kad licencijos galiojimo panaikinimas teisės pažeidėjui neturi būti taikomas, nes dėl tam tikrų itin svarbių aplinkybių yra akivaizdžiai neproporcingas padarytam teisės pažeidimui ir dėl to neteisingas. Iki šiol skundą nagrinėjantis teismas turėjo teisę tik sumažinti teisės pažeidėjui skirtos baudos dydį, t. y. skirti mažesnę baudą, negu Tabako kontrolės įstatyme nustatyta minimali piniginė bauda.

Taip pat tikslinamos Tabako kontrolės įstatymo nuostatos, reglamentuojančios licencijų neišdavimo bei įmonių turimų licencijų galiojimo panaikinimo pagrindus. Numatoma, kad licencija bus panaikinta ir tuo atveju, jei pasikeitus licenciją turinčios įmonės vadovui paaiškės, kad naujajam įmonės vadovui yra įsiteisėjęs apkaltinamasis teismo nuosprendis ar kitų institucijų nutarimas už tabako gaminių kontrabandą ir kt. įstatyme nustatytas su tabako gaminiais susijusias veikas, ir per licenciją išdavusios institucijos nustatytą terminą įmonė šio vadovo nepakeis. Įmonei, kuriai bus panaikintas licencijos galiojimas šiuo pagrindu, nauja licencija nebebus išduodama.

Įstatymas papildomas nuostata, kad įmonės ir ūkininkai, auginantys tabaką ar gaminantys, parduodantys ir (ar) laikantys tabako gaminius vietose, kurios neįrašytos į licenciją, baudžiami nuo vieno iki penkių tūkstančių litų bauda. Iki šiol tai nebuvo reglamentuota.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai