To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, maldauju, padėkite man...

- Daktare, maldauju, padėkite man!
- Kas jums, madam?
- Kaskart gerdama kavą pajuntu skausmą dešinėje ausyje.
- Pamėginkite kitą kartą išimti iš puodelio šaukštelį.

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet krūties vėžys diagnozuojamas 300000 pasaulio moterų, iš jų Lietuvoje 1300.

Lietuvos veikla Europos Tarybos Pompidou grupėje

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) direktoriaus įsakymu (Nr. T1-142) Lietuvos atstovu Europos Tarybos Pompidou grupėje paskirta NTAKD Strategijos, stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjo pavaduotoja Inga Bankauskienė.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas veiklą pradėjo 2011 m. balandžio 1 d. (Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 244 >>>). Teisės aktų nustatyta tvarka NTAKD atlieka Europos narkotikų ir narkomanijos informacinio tinklo nacionalinio centro funkcijas, perimtas iš Narkotikų kontrolės departamento prie LR Vyriausybės, kuris anksčiau atstovavo Lietuvą ir Europos Tarybos Pompidou grupės veikloje.

Apie Europos Tarybos Pompidou grupę

Europos Tarybos Pompidou grupė įgyvendina Europos Tarybos politiką, kuria siekiama stiprinti narkomanijos prevenciją ir narkotikų kontrolę. Ši grupė įkurta 1971 m. Jos tikslas - keistis informacija apie šalių veiklą narkotikų kontrolės srityje, vykdomą politiką bei programas, rengti tarpžinybines konferencijas narkomanijos prevencijos ir narkotikų kontrolės klausimais. Šiuo metu Pompidou grupė vienija 35 šalis. Lietuva Pompidou grupės nare tapo 2002 m.

Lietuva Europos Tarybos Pompidou grupėje

Nuo 2004 m. Lietuvą Europos Tarybos Pompidou grupės veikloje atstovavo Narkotikų kontrolės departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, nuo 2011 m. pavasario - Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.

Narkotikų kontrolės departamentas (NKD) aktyviai dalyvavo Europos Tarybos Pompidou grupės veikloje ir keitėsi informacija, geros praktikos pavyzdžiais, koordinavo ir dalyvavo 6 Pompidou platformų veikloje: Prevencijos, Tyrimų, Baudžiamosios teisės, Gydymo, Etikos, Oro uostų ir aviacijos.

NKD, bendradarbiaudamas su Europos Tarybos Pompidou grupe, 2007 m. pradėjo vykdyti projektą, skirtą vaikų gyvenimo įgūdžių ugdymui. Šiuo tikslu buvo organizuoti ugdymo įstaigų specialistams (pedagogams, psichologams, sveikatos priežiūros darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais ir paaugliais) skirti 5 dienų mokymai.

Siekiant metodinę medžiagą pritaikyti Lietuvai, apmokyti specialistai vienerius mokslo metus ją taikė savo ugdymo įstaigose. Adaptuota ir pritaikyta Lietuvai metodinė medžiaga „Vaikų gyvenimo įgūdžių ugdymas" buvo išleista 2009 m. ir jos pagrindu Lietuvos mokyklų bei ugdymo įstaigų specialistams pradėti organizuoti mokymai. Tokie užsiėmimai jau vyko Vilniuje, Trakuose, Kaune, Panevėžyje, Marijampolėje ir Tauragėje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai