To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Žmona supykus rėkia ant vyro...

Žmona supykus rėkia ant vyro:
- O tu žinai, kiek mes galėtume nusipirkt, jei tu negertum?!
- Taip žinau. Man nieko, tau kailinius.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pypkės rūkymas sukelia tuos pačius sutrikimus ir pokyčius organizme, kaip ir cigarečių rūkymas.

Seksualinis gyvenimas

Kur rasti turtuolį ir kaip už jo ištekėti?

Nori sėkmingai ištekėti? Liaukis apie tai svajoti, o pradėk veikti! Suprantama, oligarchų visoms neužteks, tačiau pinigingas vyras gali tekti ne vienai.

Kaip paaugliams atpažinti seksualinį priekabiavimą, ir kaip su juo kovoti?

Mokyklą ima lankyti naujokė, kuri netrukus pradeda susitikinėti su vaikinu. Po kurio laiko jie išsiskiria. Kiti mokiniai ima prasivardžiuoti ir skleisti apie ją seksualinio pobūdžio paskalas. Mokytojai žino, kas vyksta, tačiau tai ignoruoja.

6 būdai potraukiui sužadinti

Kaip padaryti galą gyvenimui be sekso ir kodėl tai yra svarbu?

Sifilio pasekmės

 

Sifilis - lytiškai plintanti lėtinė infekcinė liga, kuri negydoma gali turėti rimtų padarinių žmogaus sveikatai ar net gyvybei. Sifilis - susirgimas paplitęs visame pasaulyje, tačiau ypač dažnas ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse.

Viliojančios grandinės

Kaip neseniai viename iš savo hitų „S&M" dainavo atlikėja Rihanna - „grandinės ir rimbai" mane jaudina, taip galėtume brėžti ir paralelę tarp skausmo bei malonumo.

Muzika ir seksas

Muzika mums visuomet asocijuojasi su suvaldytu, bet tuo pačiu ir ne visiškai suprastu laisve dvelkiančiu kūrybiniu gaivališkumu, gyvybine energija perteikiančia garsų pasaulio žavesį. Ji ne tik padeda atsipalaiduoti kūnui, atitrūkti mintims, bet dažnai sugeba nunešti mus gerokai toliau nei tai leistų padaryti fantazija.

Penkios aistringo sekso taisyklės sutuoktiniams

Kaip padaryti taip, kad seksualinis gyvenimas šeimoje džiugintų ilgus metus? Svarbiausia, nepaleisti visko vėjais.

Kaip tapti "sekso bomba" per penkias dienas

Vampyrė, lemtinga moteris ir „sekso bomba" - tai moteris viename asmenyje. Jos nori visi, o seksualumas joje - įgimtas.

Apsidairykite aplinkui. Tikriausiai tarp jūsų pažįstamų ar draugių yra bent viena tokia moteris.

Kokias moteris vyrai vadina paleistuvėmis?

Mokslininkai išsiaiškino, kad vyrai meluoja, kiek turėjo sekso partnerių. 42 proc. jų galvoja, kad moteris yra ištvirkusi, jei turėjo daugiau kaip 10 vyrų.

"Blogos mergaitės" pagal Zodiako ženklus

"Bloga mergaite" ar furija galima pavadinti savo draugę, nusprendusią pavilioti jūsų vyrą ar draugą. Taip pat ja gali tapti anyta ar viršininkė.

Kodėl vyrai svajoja pasimylėt su A.Jolie, o moterys su B. Pittu - ne?

Ko nori moteris lovoje - klausimas, dominantis daugelį vyrų. Tačiau dauguma jų kartais negali suprasti, kas labiausiai patinka dailiosios lyties atstovėms: glamonės, švelnumas, grubumas ar apskritai joms geriausia lova - tai mašina, virtuvės stalas ar grindys.

Kodėl moteris atsiduoda?

Jeigu manai, kad moteris mylisi todėl, kad tu jai be galo patrauklus ir vien į tave pažiūrėjusi netrokšta nieko kito, kaip kartu pasinerti į malonumų gelmes, tai tikrosios priežastys tave gali mažų mažiausiai įžeisti, daugių daugiausiai šokiruoti taip, kad pačiam praeis noras siekti tų malonumų, net jeigu prieš akis regėtum seksualiausią pasaulio merginą. Pasirodo, mylėtis moteris gali tik todėl, kad jai, matai, skauda galvą ar jaučia tau gailestį...

Kokie vyrai tinka tik seksui

Tikriausiai visiems pasitaiko pertraukų tarp audringų romanų. Kartais reikalinga pauzė, kad atsitokėtum po nesėkmingų santykių, o kartais tiesiog nesinori nieko rimto. Tačiau kaip išspręsti sekso nebuvimo klausimą. Štai tada ir atsiranda jie - vyrai, pasirengę sutrumpinti moters vienatvę. Ar reikia juos įsileisti į savo lovą?

Kiek kartų per naktį vyras gali?

Vakarų šalių mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad išmetamos sėklos kiekis gali būti įvairus: ožys nuo 1 ml. , o kuilys net 1.5 litrų per vieną kartą.

Kaip moterys renkasi vyrus

Specialistų tvirtinimu, pats svarbiausias dalykas, pagal kurį moterys renkasi sau labiausiai tinkamą partnerį - tai taip vadinamas meilės žemėlapis. T.y. grupė signalų ir savybių, užšifruotų moterų smegenyse, formuojančios būsimo vyro išvaizdą ir charakterio bruožus.

10 taisyklių, kaip elgtis meilužėms

Meilužės gyvenimas - nėra lengvas. Žinoma lenkų sociologė ir psichologė Ivona Cesliak sukūrė taisykles moterims, įsimylėjusioms vedusius vyrus.

10 tikros meilės požymių

Vyrai retai rodo savo tikruosius jausmus. Net ir tada, kai pameta galvą dėl moters. Tačiau jie turi savo būdų parodyti, kad myli.

Seksas mirtinai pavojingas kavos mėgėjams

Nyderlandų mokslininkai atliko tyrimą ir nustatė, kad kava ir seksas - mirtingai pavojingas derinys, ypač vyresnio amžiaus žmonės.

Pasiruošimą mylėtis išduoda muzika

Jei norite sužinoti, kaip lengvai pasiekiamas jums patikęs vaikinas ar mergina neturintys sekso kompleksų, pasidomėkite, kokia muzika jiems patinka.

Kuo skiriasi vyrų ir moterų seksualinis aktyvumas?

Vyrų ir moterų seksualinis aktyvumas - skirtingas. Vyrai greičiau įsiaudrina, tačiau po lytinio akto taip pat greitai ir atvėsta Tuo tarpu moterys pamažu skinasi kelią į seksualinio malonumo viršūnę ir lygiai taip pat iš lėto nuo jo leidžiasi.

Neištikimybė: 7 požymiai, kurie išduoda moteris

Vyrų neištikimybė - tai noras pasimylėti su patinkančia moterimi, o neištikimas moteris pirmiausiai domina emocinis artumas. Ekspertai tikina, kad moterų neištikimybė labiau griauna santuoką nei vyrų neištikimybė.

10 lemtingų klaidų meilės romano pradžioje

Atrodytų, kad moteris žino, kaip sėkmingai susipažinti ir bendrauti su partneriu, kad neatstūmus jo romanui dar neįsibėgėjus.

Seksas: kokie žodžiai atskleidžia moterų norus?

Žinodamos, kokie pažeidžiami vyrai būna lovoje, moterys stengiasi palengvinti jų naštą ir elgtis su jais kaip galima subtiliau, kad jų neįžeisti.

Kaip atsikratyti vyro meilužės?

Vienos apklausos duomenimis, dabar apie 70 proc. vedusių vyrų bent vieną kartą buvo neištikimi savo žmonoms, o maždaug 40 proc. iš jų turi nuolatinę meilužę.

12 populiariausių moterų erotinių sapnų

Amerikiečių psichologai pakomentavo pačius įdomiausius ir dažniausiai moterų sapnuojamus sapnus, kurie buvo išspausdinti leidinyje „Journal of Experimental Social Psychology".

6 paprasti būdai išgelbėti seksą ir santykius

Norint, kad seksas niekada nenusibostų nei jums, nei jūsų partneriui ir netaptų akmeniu po kaklu, vertėtų įsidėmėti kai kurias intymaus gyvenimo taisykles ir suprasti, kaip į seksą žiūri stiprioji lytis.

Kodėl merginos išgeria alkoholio prieš mylėdamosios?

Britų mokslininkai atliko tyrimą, kuris parodė, kad labai daug merginų ir moterų, prieš intymiai suartėdamos su vyru, vartoja svaiginamuosius gėrimus.

Kokius bučinius labiausiai mėgsta vyrai?

Ооо, bučinys... Kaip galima nemėgti bučiuotis? Jausti kito žmogaus lūpų prisilietimą prie savo lūpų, kaklo, ausies...

Paneigiame mitus: kurios "seksualios" profesijos neturi įtakos norui mylėtis

Dažnai tam tikrų profesijų žmonės laikomi itin seksualiais, kurie visą dieną tik ir svajoja apie seksą. Bandome atskirti mitus nuo tikrovės.

Kaip atsikratyti sekso kompleksų? II dalis

Dar senovės egiptiečiai žinojo, kokį vaidmenį intymiems santykiams vaidina kvapas. Egiptietė niekad nekviesdavo savo mylimąjį į meilės ložę, prieš tai neiškvėpinusi jos aromatingais smilkalais. Tai padėdavo atsipalaiduoti ir „pamiršti" savo netobulo kūno formas.
Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai